Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hm...koukam, ze tam je treba i Satriani...zahrat neco takoveho, to je jak porazit korejce v SC2 ?
  • Naprosto souhlasím s pochvalnými recenzemi. Tohle není jako rozdíl mezi NFS, PES nebo PGA tour. Ten pokrok je naprosto propastný. Původní verze mě velmi bavila, ale tady odstranili lag (funguje to lépe než když jsem si ladil .ini soubor), změna kytarového efektu v průběhu písničky je parádní. Mnohem více "značek" (vibrato, single-double bend), songy které jsem si převedl z původního RS přepracovány na novou hru (nikoliv jen překopírovány), Multiplayer.... boží...

    Hrozně se omlouvám, jestli to zní jako PR, ale u těhle her se fakt neudržím, MAXIMÁLNÍ spokojenost.
  • Recenze nebyla špatná, ale čekal bych i zhodnocení hardwaru, tedy samotné kytary, která se prodává v bundlu.
    • jnsCZ
      Bohužel hardware jsem nemohl hodnotit, protože mám kytaru vlastní - DiMavery LP-520
    • Naprostý souhlas, obzvlášť, když u prvního RS byly (soudě dle ohlasů) diametrálně odlišné kytary co se kvality provedení týče.

      Co se týče latence "až stovky milisekund" - to podle mě úplně ztrácí smysl, veškerá interaktivita je ta tam. No, doufám že při použití analog. výstupu ze zvukovky se mě tohle nebude týkat :)

      Asi si udělám předčasné Vánoce ;)
      • jnsCZ
        Co se týče latence - u mě stačí na receiveru nastavit režim Pure Direct, který na zesíku vypne veškerý procesing zvuku a je to pak na 99 % použitelné. Při použití analogu je vše zcela bez problémů.
        • Zkusím si s tím o víkendu pohrát. Na hraní Rocksmith na TV s pořádným zvukem jsem se těšil nejvíce, takže se určitě jen tak nevzdám :)
      • Když jsem zkoušel první díl přes televizi a domácí kino, rozdíl tam byl obrovský a bylo to nehratelné. Sluchátka rovnou z PC naprosto v pořádku.

        2014 jsem přes televizi ještě neproháněl, chystám se na to až o víkendu. Sluchátka jsou ale opět ok.
  • Právě jsem R2014 nainstaloval, snad už pořešil problém s kabelem (ve zvukových zařízeních se tvářil jako nějaký generický USB audio kabel a ne jako Rocksmith kabel a samotný Rocksmith hlásil, že nemám kabel správně nakonfigurován), tak jdu otestovat :)

    Jinak kabel jsem musel přehodit do jiného USB portu (v mém případě do jednoho z USB 3.0) a až pak systém (windows 7 64bit) konečně kabel vidět jako Rocksmith..jo a dále je ho třeba nastavit jako výchozí zařízení + ve vlastnostech, záložka "Upřesnit", nastavit kvalitu Kanál 1, 16 bitů, 48000Hz (Kvalita disku DVD)
  • Imrael
    Mě to příjde společně s kytarou až zítra .. =)
    • Mahcake
      Mně*
  • Nevíte zda existuje něco podobného, ale na piano?:)
    • Jo, taky bych něco takovýho potřeboval na piano. Ve středu si jdu pro KURZWEIL PC3 LE8 a na klavír jsem chodil jako děcko, takže už vím prd a budu začínat od začátku. Učit se to podle knížky bude boj a chodit k nějaké učitelce/učiteli se mi nechce. Kdyby někdo věděl o nějaké hře/dobrém programu na piano, tak se podělte prosím.
    • Robotron3
      Existuje, přímo v těch pianech máš takový výukový programy, co jsou vlastně hry a naučí tě hrát písničky *3*
    • jnsCZ
      Napadá mě jenom Synthesia, ale to není výukový program per se... http://www.youtube.com/watch?v=27AFnAClqj0
      • Dík. O těchto videích vím. Mě šlo spíš o to, že by takový program učil podobným stylem jako Rocksmith. Navís s bodováním, žebříčkama, a stupňováním obtížnosti. :) Začal bych skákal pes, a skončil u Rachmaninova. *4*
  • Odulin
    Už jednička se mi líbila, ale tenhle díl je doveden prakticky k dokonalosti. Výběr songů je z mýho pohledu o mnoho štastnější. Docela povedenej je i Session Mode....ale škoda že tam není record funkce. :) No a co se mi zamlouvá skoro nejvíc je Score Attack s bodováním podobným jako v GH. Naprostá spokojenost.
  • Na kytaru už sice nějaký ten pátek hraju, ale jako nápad se mi to nezdá vůbec špatné, i když jsem byl ze začátku skeptický. Vzpomínám si na Guitar pro a tohle je podle mě mnohem lepší varianta, protože jim chci věřit, že kdyby u toho někdo opravdu dřel, tak by se na ten nástroj naučil hrát.
  • Moc pěkná recenze, vypadá to báječně. Co mi zde ale trochu chybí, je informace, kam až sahá teorie, jestli to nekončí jen u pentatoniky a sedmičkových akordů, ale zda jsou tu i vysvětlena třeba arpeggia, modální přistup apod. Sice se to dá všechon najít na netu, ale když už kytarový trenažer, tak by to mělo být se vším všudy.

    Já byl k podobným "hrám" vždycky skeptický, ale po přečtení několika recenzí a doporučení i od skutečných lektorů přiznávám, že to určitě stojí za vyzkoušení, zvláště session mode.
    • Robotron3
      Naučit se hrát na kytaru a rozumět teorii hudby jsou podle mě dvě věci. To druhý bych do hry nedával, na to už jsou školy, kurzy, atd.
      • podivej se na Lucku Bilou kam to dotahla a nejaka teorie hudby ji je u zadele vzdyt ani neumi noty! *1* kdyz mas telent nepotrebujes to...
  • hehe, tak me napada, ze u tohodle by se hodila takova 70% sleva na steamu ;]
    • Mno, jen ten kabl ke kytare je tlustejsi jak UTP, to bys tim asi neprocucl.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit