Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No už dnes by mohli udelat verzi GTA pro sluzbu jako je Onlive , Gaikai . Vtom případě by tech mest mohlo být skoro nekonečně mnoho , byl by to virtuální svět sám pro sebe který by se postupně zvětšoval. časem k něčemu podobnému podle mě určitě dojde , takový Second live v cloudu. *3*
  • GTA online *14*
  • ježiš už se těším až to Rockstar vydá na PC kde zas nebude nic fungovat bez 8patchů
  • jediné GTA co mě bavilo bylo Vice City a dokonce jsem ho dohrál i dvakrát (příběhově, ne na 100%), první dvě GTA mě bavilo vždy víc sledovat někoho než to sám hrát, třetí mě minulo, opěvované San Andreas jsem zkusil myslím čtyřikrát a pokaždé jsem se příšerně nudil... největší zábava pro mě bylo jezdit motorkou Freeway v multiplayeru po liduprázdných venkovských silnicích za poslechu rádia K-Rose, víc mě na té hře nic nezaujalo a další díly už nemám v plánu zkoušet
    • jenomze ty ses PAKO
    • Mammas, don't let your babies grow up to be cowboys! Ježdění v noci s tirákem po dálnicích za doprovodu country odrhovaček jsem miloval a je to zážitek, který mi asi už nikdy nic nezprostředkuje... leda bych se stal řidičem kamionu.
      • No ještě by konečně mohli přidat použitelné návěsy a .... až pak bych se v misích pro řidiče kamionu cítil jako řidič kamionu ;) . Je na čase spojit tenhle subžánr s popkulturou.
  • Paulcz
    Na takové myšlence nevidím nic pozitivního, točit stejné mapy a pak je spojit do jedné.. proč ?! :) Spíš by mohli zasadit děj do jiné země než je právě USA. Takový Rio třeba..
    • Shenkster
      Proč zrovna Rio ? Ono je snad málo her který jsou zasazený do podobnýho prostředí ? příklad Max Payne 3...
    • No, nebo Praha. To by dokonce mohli zachovat model řízení místních a díky neustálým zácpám by se prodloužila hrací doba,.
      • Paulcz
        del.
      • zatimco v New Yorku urcite zacpy nemaji :)
        • Samozřejmě že ne, říkal to Chuck Norris a přísahal na orla bělohlavého.

          Ale jo, mají to tam řešené docela dobře...pokud někdo nedostane skvělý nápad jet kolem Central Parku.
        • smejki
          Mají, ale jsou lepší.
          • *1*
      • Paulcz
        jooo a v kufru bys místo bejzbolky vozil repliku historickýho meče :)
  • napad je to dobrej, ale konzole to neutahnou a to oni dobre vedi.
    • Které konzole?
  • praseek
    Můj malý osobní sen o budoucnosti: mobilní klient pro určitá MMO, umožňující mi ovládat crafting, kontrolovat aukce, poštu, inventář s bankou nebo chat v guildě
    • pro WoW uz tohle existuje rok nebo dva:-)
    • fizola
      mobilny armory na WoW, okrem craftingu tam mas vsetko co si pisal
      • praseek
        Dobré *4* Naneštěstí WOW není jedno z těch MMO, které bych hrál *1*
  • Chcu. *5*
  • Přesně proč má atmosféra Vice City / Miami stát na 80. letech? Přemýšlím nad tím, nenacházím konkrétní důvod - prostě jen jiná hudba, míň hranatý auta, méně "debilně" oblečení lidé. Co mi uniká?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit