Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • stejně to vyjde na vánoce *1* *1*
  • Ty minimální sou nějak podezřele nízký. :D Ale co. Lepší než kdyby byly vysoký. Ty doporučený sou taky celkem slušný. Přiznávam, že sem to čekal horší.
  • "ručíme za to, že několik týdnů čekání navíc bude na hře vidět, až v březnu vyjde"
    Takže potrebujú zasa implementovat nejakú novú DRM...
    • XXDarthVaderXX
      Social Club se Steamem bohate staci. Pokud se alespon trochu povede optimalizace, rad si pockam. Stejne to cracknou prvni nebo druhej den. Kdo nebude chtit origo, tak si to stejne nekoupi. Pokud se vratim k IV, tak aktivace pres GfW mi zabralo cca 3 minutky. Horsi bylo propojini uctu se Social Clubem, kterej se rozhodl protestovat...ale tak to byly cca 2 minutky navic. V bu dle meho fungovat podobne jako LA Noire
      • No tak som mal asi pravdu :-/
        http://games.tiscali.cz/tema/grand-theft-auto-v-asi-bude-vyzadovat-opakovanou-kontrolu-hry-pres-internet-246861
  • Můj názor je takový že je dobře že to odložili, protože to co dělá Ubisoft tak to je fakt na nic.Ale zase na druhou stranu mně to nasralo že jsem chtěl už GTA V tento měsíc.
    • Ristoro
      Jen Ubisoft? A co taková BF4ka od EA, nebo GTA IV od všemocného Rockstaru? Vím, že je teď v módě automaticky házet špínu na Ubisoft, stejně jako bylo před rokem v módě házet špínu na EA, ale zkuste chlapci uvažovat sami za sebe.
      • tak tak, já osobně s ubi jen dobré zkušenosti, jak AC:U tak FC:4 bez problémů jak instalace tak hra...holt když se lidi snaží rozběhat něco na starý šunce, logicky z toho čumí problém
        • Jack1947
          No ale Unity byl případ tohjo že hra byla nedodělaná a stále ještě je ( to že běžela hůře je ještě bonus navíc).
          • Ristoro
            Teď už je naprosto v pohodě. Nenarazil jsem hodně dlouho na žádný bug a FPS mam na ultra stabilně kolem 45. Mělo by to dávat 60, ale to už neřeším.
  • proč tam pišou že zvukova karta musi byt 100% kompatibilni, ono existuji i treba 90% kompatibilni nebo jako?
  • Jo takže 9800 GT pro sice minimum ale i tak je to mazec *1* .. GTX 660/i5 dává smysl nevím jestli lidi zapoměli ale přesně tohle kombo GTX 660/i5 je výkonější jak PS4 tak nechápu co se lidi diví skrze malé nároky ... to že poslední hry od Ubisoftu potřebují GTX 780 na max detaily jen potvrzuje jaky jsou to šul/nci de vidět že R* to vzal tentokrát vážně a požadavky dávají smysl.
    • Prosím. Tohle je tak strašně otravné a pro lidi, co tomu nerozumí matoucí. Nepoužívej prosím výrazy typu, že tvoje sestava je výkonnější, než PS4, když z PS4 dostaneš výrazně vyšší výkon díky API nad hardwarem a optimalizaci pro jeden hardware.
      • v noci sjíždíš slajdy markeťáků od SONY?
      • Ristoro
        Jede to tam tak jak to jede proto, že to je jednotný HW. Neliší se tam sestavy. Kdežto na PC to musíš "vychytat" na různé kombinace GPU, CPU, atd.. Frajeři mi jednou z podpory dokonce napsali, že mi hra padá proto, že můj AMD CPU není kompatibilní s mojí NVidia GPU. Padala mi jen jedna hra a borci mi dokázali poradit takto. A za to berou prachy.
      • lol ... pise mamloj, kterej netusi, ze jak PS4, tak xbox 1 je PC, a presne jako PC funguje.
        • Nemáš absolutně pravdu. Nezáleží pouze na hardwaru - ano, ten je x86. Ale také na API - rozuměj, jak se k tomu hadrwaru přistupuje, atd. Prosím, přečti si něco, jelikož jsou krásně vidět mezery ve znalostech, které máš.. nebo spíše nemáš.
      • proto tam jede gta v 25fps low res ma omezenou dohlednost a hustotu provozu...vid? ale je to nextgen *1*
        • Ach jo, i ty mamrdku.. Ten hardware je stále pro vývojáře ještě nová věc. Přečti si něco o programování, a pak si můžeš dovolit reagovat na mé příspěvky.
        • Jo a ty tu dohlednost na te tve 24 uhl poznas?Je videt ze konzolim vubec nerozumis!Ps4 srazi vykon,jen to,ze to bylo velice rychle udelano,a engine na novich konzolich nebeha moc dobre,stejne jako The last of us,tam to predelani taky spapkalo hodne vykonu,kvuli level dizajnu ps3!Ps4 je delana na novi engine,jako UN4 atd.Kdyby se stim srr,jak z pc verzi tak tobis videl!Pockej na gta6!Abys ses jeste neomluvil!Hlavne,ja zapomel,ty si muzes kazdy dva roky kupovat grafarnu za 10tis.
    • Jack1947
      Nehválil bych dne, respkt měsíc před dalším měsícem. Jeětě to můžou ale i nemusí pomrvit. *3*
      • Jacku, ty jsi opravdu nebetyčný kůň ...
        • Jack1947
          Tomu se na zuby nekouká...
  • To vyjde zaroven s konzolovym launchem gta 6.
    • Rockstar vyda gta 6 az ked budu koncit aktualne konzole. Naco by to robil skor ked takto moze zarobit na jednej hre 2x.
  • Požadavky jsou nízké, ale to je i tím, že ta hra nevypadá graficky na žádný zázrak.
  • Je to logický krok a odklad chápu. Chtějí si pojistit ještě nějaké ty prodeje na konzolích a nedivil bych se, kdyby to nebyl poslední odklad.
    Ale ty HW nároky jsou překvapivě dobrý.
  • walltar
    Ty doporučené požadavky jsou slušné... No tak uvidíme, jak se jim ta konverze povede. Posledně se moc s optimalizací neukázali co si pamatuju.
    • MARTASLJ19
      No naposledy vyšla na PC skvelý PC port - Max Payne 3 tak sa mýliš ako stará babka a na tejto PC verzií robí ten istý tým tak je to vidno. Požiadavky ešte z doby kamenej procesor z roku 2006 a grafická karta takmer tak isto. Dôležité je nepodporiť tieto hnusné praktiky firmy...
      • PC verze Max Payne 3 nebyl port ale samostatně vyvíjená hra úplně jiným studiem než konzolová verze.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit