Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já bych si klidně počkal i do července, když to vyladí.
    Kdo čekat nechtěl, pařil to dávno na konzoli, já se spokojim s PC, ale rozhodně nechci zažít stejný peklo jako bylo u konverze čtyřky.
    Z té instalace mam doteď migrénu když si vzpomenu, legal měl povinnou kombinaci účtů LiveID a Social club a pirátěná verze pět updatů a dva cracky. Když se přes to člověk po hodině nadávání dostal, čekalo ho jen zprasený ovládání. Zlatý GTA SA.
    • Jack1947
      Jako když jsem si chtěl zahrát MP a napsali mi něco ve smyslu, Sorry your computer not so strong nebo co. TO už bylo na pěst promarněná koupě. *7*
    • Keyz
      Je divný, že ladí dlouho starou hru.
      Nakopali tam lepší grafiku a hotovo. Kdyby to bylo nové GTA na nové konzole a PC (pouze), tak neřeknu. To by snad mělo i lepší model poškození atd a měli by práci to nějak optimalizovat jako u Zaklínače 3.

      Jinak je vlastně jedno kdy to bude venku. Již víme co to bude a jak to bude, když to je konzolích. Stačí počkat.
    • Si neschopný nainstalovat GTA IV, tak jednoduše prohlásíš zlatý GTA SA!

      Bohužel, takto to řeší většina lidí. Optimalizace byla špatná, to se nehádám.
  • Já si myslím, že asiby neměl nikdo nadávat, protože už fakt nevím co by jsme chtěli. Opravdu rád si počkám než aby to dopadlo jako u AC či GTA 4...
    • XXDarthVaderXX
      Tak tak IV melo hroznou optimalizaci. Nadruhou stranu, pokud slo o technicke provedrni...to bylo super. Tim nemyslim zabugovanost, ale pohyb, vyuziti fyziky atd. Bohuzel...ty bygy a ze jich pc verze mela.
  • 65 giga? Děláte si p*del? Snad to tam nějak narvu, ale je to čím dál tím horší... *7*
    • celoush
      v dnešní době, kdy 1TB disk stojí do dvou litrů?
  • Keyz
    Požadavky jsou opravdu slabé. Jestli to je pravda tak je vidět, že to byla hra původně na starou generaci konzolí a poté tam přidali lepší grafiku apod...

    http://im.tiscali.cz/games/2015/01/13/445990-grand-theft-auto-v-next-gen-3840x2160.jpg
    Všimněte si policistovi držky. Čumí do země a nějak se mu zuby nevejdou do pusy *15*
  • Delay simulator *7*
  • Mně už ty neustálé lži docela prudí. Když se jich fanoušci ptají na rovinu jestli nedojde k odkladu když už se to profláklo na Stemu, tak by bylo férové přiznat, že se tak stane a ne se pokřižovávat a zaklínat ,že to není pravda a ať se blbečkové uklidní a nešíří paniku. *10*
  • Klasika...
  • Požadavky sou v pohodě protože je to taky 2 roky stará hra :) takovou šaškárnu dělat s jedné hry :) jak živ jsem tohle od žádného studia neviděl ... až ta hra vyjde tak i5 a FX-8350 už budou v muzeích :))
  • LaraCroft
    Zdá se to jen mně nebo jsou ty HW požadavky opravdu podeřele nějak malé?
    • Nejspis podobne GTA IV (po optimalizaci), coz je logicke, je to stejnej engine, nanejvys tam muzou byt trochu detailnejsi modely, lepsi dohlednost, nakej efekt navic a pod. Nic co by mnelo nejak zasadne zamavat s pozadavky *3*
      • Jack1947
        Tehdy ale s ním tolik neuměli ale taky nevěřím že to bude o dost lepší, snad se mýlím a v to doufám že se mýlím.
    • Keyz
      Je to stará hra na staré konzole... Lepší textury nemají velký dopad. Proto je to minimum takové. Maximu nevěřím když tam asi půjde nastavit dohled a hustota dopravy.
  • Tem minimalnim narokum se mi nechce verit, na tom sotva bezela 4ka.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit