Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Opravdové neštěstí, nic horšího tuhle planetu nemohlo potkat. Tak se z toho nepose..... *7* Ve Francii se nad takovouhle pitomostí asi usmějou, tam mají jiné starosti...
    • species
      Jj a v syrii se zase jen usmejou nad jen nekolika mrtvymi.

      Co je mi po nich?
    • Princ.Jablon
      Jo...asi tak 6 milionů starostí
  • proč tam pišou že zvukova karta musi byt 100% kompatibilni, ono existuji i treba 90% kompatibilni nebo jako?
  • Musel jsem se hodně nutit, abych to vůbec dohrál. Je to dobrá hra, ale po pár hodinách je prostě stereotypní. Jak v kampani, tak v MP.
    • walltar
      Open world hry nejsou pro každého.
      Osobně jsem třeba dokončoval příběhovou linku ve Skyrimu 5x... Vždycky sem asi po 5 misích někam odběhl a už se k tomu příběhu nevrátil. Podobný problém jsem měl i v minulých GTA... Protože pro mě jenom blbnutí po městě bylo mnohem víc zábavy.

      Někdo si víc užije hru, která ho vede příběhem a podává mu přesně připravenou akci... A nemyslím, že by takový hráč byl nějak méně kreativní, prostě jen má jiné preference.
      • homeles8
        jasný, však jsem tam dal smajlík, doufám že se nikdo neurazil
    • homeles8
      Já když jsem nechtěl dělat mise, tak jsem jen tak beze smyslu, jako v DayZ chodil a jezdil po městě prožíval jsem náhodně situačně odvozené věci, a nebo vymejšlel různý blbosti a nebo způsob jak nejlíp vytrolit random kolemjdoucího peda. V MP GTA IV zvlášť při hraní ve dvou s kamarádem se ty možnosti ještě rozšířili a zábavnost vzrostla. I když SA bylo na to lepší. Každopádně kdo ne nudí v GTA, tak je málo kreativní :-)
  • CrocoRay
    Tak požadavky jsou poměrně nízké a to je jedině dobře. Sice GTA IV bylo příšerně optimalizované, ale třeba takový Max Payne 3 běžel krásně úplně na všem. GTX 650 to zvládala v rozlišení 1920x1080 na ultra detaily s vyplým vyhlazováním a vše jelo pěkně plynule. Procesor stačilo mít core 2 duo E7400 2,8 ghz a utáhl to naprosto s přehledem. Ano, byla to víceméně koridorovka a GTA má otevřený svět. Ale i tak Max Payne vypadal skvěle a přesto měl menší nároky než ostatní hry, které v té době vycházely.

    Co se týče odkladu, tak to mě moc nepotěšili, ale přežiju to. Myslím, že v současné době mám trochu jiné starosti než je odklad GTA, i když je to pro mě nejočekávanější hra.
    • Jack1947
      Tak tak to zmákneš a nakonec si pěkně zapaříš. *3* Jo jsem Jack ( kdyby někdo nechápal).
      • nightborne
        Kdo jsi a co jsi udělal s Jackem?
  • homeles8
    Heh, ti lidi jsou nedočkavý... Nejlepš jsou ti, co si to za odložení nelegálně stáhnou :)) Já to beru tak, že aspoň stihnu konečně dohrát NFS Underground 2 *5*
  • Ticho *16* *16* *16*

    Lucie psala ze to vyjde v lednu !
  • uz si muzou zadnici vylizat pc verze se nikdy gta 5 nedočka rockstar games uz je stim trapny at se nato ratsi vyserou vsadim se ze za 2 tydni bude dalsi clanek gta 5 se presouva na rok 2016 -.- *16* *16* *16* *16*
    • Tak podle posledních informací přesouvají až na Q4 2017, bojí se totiž konkurenční Kingdom Come:Deliverance.
      • kingdom come vyjde az nekdy za 10 let. vzdyt zatim maji hotovou jen jednu vesnici *15* *15* *15*
  • Co to je???? Ja mam 6GB grafyckou kartu, ti co nemaju penize na lepsi at si koupi PS4 a pak budou hry na PC na ultra max 1367x766 na muj notebuk.
    • To je xuj ...
      Ja sem pricinoval na ATi grafarnu 32 GB Ramky,
      takze pojedu na 4K a plnyma detajlama. *3*
    • 6G možná máš, ale asi ne na jednočipové kartě, vzhledem k tomu jak v poslední době vývojáři kálí na Sli tak ti možná ani těch 6G stačit nebude, pokud to máš na 1 kartě tak to můžeš být asi v pohodě jestli teda nepřijdou zase s něčím novým a na stávající produkty se vykašlou.
      • Mlceti zlato.
    • Jack1947
      4gb myslím stačí...
      • tak maximalne este pul roku, mi poradil chlapyk v obchode ze cim vyc GB tim lip
        • Dušane, nejen že píšeš jak prase ale ještě se vyjadřuješ jako opravdovej burák..
        • Jack1947
          To neplatí vždycky ale že to je dostupné dneska proč nemít víc záleží hodně na hrách které budeš chtít hrát, abys měl nějakou tu rezervu.

          Vím že bych neměl - ale tvá čeština je hrozná . Just saying.

          Nevěř chlpíkům v obchodě protože ty to berou tak že čím více zaplatíš tím lépe pro ně. Neřikám že všichni ale většina to tak má no.
          • CrocoRay
            Jacku, Dušan je blb co tu jen záměrně troluje. Neber ho vážně, protože on si z tebe jen dělá srandu a kdo ví, co má vůbec za počítač. Pokaždé jiný.
            • Jack1947
              Já vím... jen se snažím s ním promluvit. Možná jsem blázen hledámstále v blbcích to dobré *2*
  • LaraCroft
    Zdá se to jen mně nebo jsou ty HW požadavky opravdu podeřele nějak malé?
    • Nejspis podobne GTA IV (po optimalizaci), coz je logicke, je to stejnej engine, nanejvys tam muzou byt trochu detailnejsi modely, lepsi dohlednost, nakej efekt navic a pod. Nic co by mnelo nejak zasadne zamavat s pozadavky *3*
      • Jack1947
        Tehdy ale s ním tolik neuměli ale taky nevěřím že to bude o dost lepší, snad se mýlím a v to doufám že se mýlím.
    • Keyz
      Je to stará hra na staré konzole... Lepší textury nemají velký dopad. Proto je to minimum takové. Maximu nevěřím když tam asi půjde nastavit dohled a hustota dopravy.
  • Já říkám jen tohle, jsem dost naštvaný že cuntsole ždímač GTA V byl odložen zcela zbytečně, měli na pc verzi skoro dva roky. Arogance R* jejich oznámení 2 týdny před vydáním, a hlavně bez jakéhokoli pravého odúvodnění mě přinutili k budoucímu stažení hry. Vyserte si oko dollar vymr*anci z posr*ného Hovnostaru *
    • Jo, socka promluvila *7* Takoví jako ty mi mimochodem odvážejí smetí *3*
      • Princ.Jablon
        To si myslíš jen ty, že takový jako on ti jezdí pro smetí...nesmíš tý přítelkyni věřit všechno co ti nakuká

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit