Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Radkaa

    Super. 🙂 Koupím na Epic Games, Steam zase ostrouhal.

    • To už radši ten Rockstar launcher. Všechno, uplay, origin, blizzard app. Jen ne epic store. Epic mě naučil jednu věc. Když ne na steamu, tak přímo u vydavatele.

    • Jasný oni vydaj vlastní launcher aby to dali na Fortnite store ....špatnej pokus o troll :)

      • Ale ono to bude na Epicu. A Humble store a na gogu, atd atd. Na steamu to bude jen o měsíc později

        • SalemCZ

          na Gogu to bude?

          • S tím gogem jsem se možná netrefil, někde na redditu jsem viděl info o tom delay pro steam a někdo tam gog zmiňoval, ale možná mysleli GMG, které je i v oficiálním oznámení. I když tam je napsáno i "additional digital retailers" takže se to dozvíme 23. října, kdy začíná předprodej mimo rockstar games launcher

            • SalemCZ

              typuji že GOG bude možná až se Steamem

  • Corvus
    Cyberpunk 2077 Collector's Edition pro PC zajištěn, Red Dead Redeption 2 na PC. Mohu vklidu umřít! Skoro se mi chce napsat: "Kde pak je ten prďola, co tady velkohubě tvrdil a vysmíval se PCčkářům, že si nikdy tyhle hry nezahrajou?". Ach vy malověrní...
    • Mart9

      Tak proto si mi tak nadával, když jsem oznámil své plány se sběratelkou Cyberpunku :D Si měl strach, aby na tebe zbyla. Udělat s tím něco jiného než schovat a za několik let prodat je při té ceně nesmysl. A ano, také už mám zaplacenou.

      • Ne kazdemu to ovsem diru do penezenky udela, urcite se najde spousta zejemcu, kterym udela vetsi radost otevrit krasnou sberatelku, nez aby o tom premysleli jako o investici.

    • Souhlas. Však já to taky nedávno psal. Totálních exkluzivit ubývá, dočasných naopak přibývá. Cross-platform hraní se množí ve velkém. Prostě časy se mění.

       Příští rok ještě Death Stranding taky jasně bude..

  • drasta

    Jednou to stacilo vic nez dost... 7/10

  • M4xP0w3r

    Tak super nečekal jsem, že to oznámí jen měsíc před vydáním.


    Akorát mi přijde divné, že neudělali nejdřív 1. Snad pracují na pořádném remastru 1 a chtěli stihnout Vánoce s 2, které moc předělávat nepotřebuje?

    • M4xP0w3r

      Až teď jsem si nastudoval, že 2 je prequel 1, takže pokud vyjde později ještě remaster 1, tak to bude dávat smysl.

  • ahola

    Tak a teď ještě udělat ten Mutliplayer obsáhlejší.

  • kkING

    Tak to ja si asi letos udelam hezke vanoce 😍

    • TheSuffering

      Psal jsem u nějakého staršího článku, že by to byla pecka nejlépe na vánoční svátky, no a vida.😍

  • madPav3L

    Tak aspoň už vím, co budu o Vánoce hrát... :)

    Docela mě překvapili, čekal jsem oznámení až někdy v listopadu.

  • lito

    modlitby? No, to budou prachy. GTA V patří na Steamu k nejprodávanějším hrám, takže proč z toho nezarobit třikrát? Potřetí to vyjde v GOTY na PS5/X2. Tahle z toho R* vymáčkne úplně nejvíce.

  • tesim se na mody a ovladani s mysi .. osobne sem to cekal az za rok ale rockstar mile prekvapil 

  • TheSuffering

    Paráda, hned jdu zavolat šéfovi, že si na listopad beru volno.😀

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit