Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Waclavka

    Amen.

  • PCMR

    A prý že to na PC nebude, protože první díl nebyl. No nic, zasmějme se.😎

  • A opravdu to chceme?

    • lito

      😂že ti toho na PC  v listopadu vychazí, že?

      • Na seznamu mám celou sérii Divinity, takže mám co dělat. Někdo prostě nemá sušku jak to bývá na konzolích.

        • lito

          aha a Divinity jako na konzolích není? A co obecně s listopadem tohoto roku má společného roky staré hry? Trošku postižený argumenty, ne? 

          • Lol, víš ty vůbec, že existují i jiné díly než Original Sin? Buď jsi hloupý a nebo neumíš číst. Tak jak to je? A ten nesmysl s listopadem tady píšeš ty, já o tom nenapsal ani řádek. Ono totiž nemusí vycházet každý měsíc hra, abych se zabavil, ale chápu, že u konzolí vychází téměř vždy hry na "večer".

            • lito

              😂 krásné argumentační fauly. Samozřejmě můžeš vytáhnout 20 let staré hry, ale je to naprosto směšný argument. Tímhle faulem nahráváš jenom mě, jelikož nemáš co hrát, tak se musíš vracet k něčemu, co všichni hráli. Jinak z Divinity jsem většinu hrál, takže děkuji už nechci. Stejně tak nemám potřebu hrát na konzolích retro FF VIII, proč si kazit vzpomínky, kdy ta hra byla aktuální. Máš jen plané kydy ubohého, zapšklého pc trola. 

              • Reakce na příspěvek:

                Očividně máš problém s porozumněním textu a vyhýbáš se otázce. Tady je diskuze zbytečná.

                • lito

                  Reakce na příspěvek:

                  problém máš hlavně ty s trollením, protože ti to vůbec nejde a děláš faul za faulem. 

    • proc bychom to nemeli chtit? lol

    • Johnny

      jop

  • Johnny

    Hurá konečně to půjde hrát v pořádným rozlišení a bez fps dropu! na konzoli sem dohrál ale rád si dám kvalitní repete :)

  • Hurá

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit