Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tvl jak to tady funguje? Když dam reagovat hodí to novej příspěvek atd…. všecko funguje opačně.
  • Já jsem tam jako RemissClock77
  • ok můj nick je RemissClock77
  • h0p3
    kdyby měl někdo zájem tak si mě hoďte do friendů nick: Miami Horr0r (nula na konci)
  • PS3 Crew CzSk Ronin http://socialclub.rockstargames.com/crew/czsk_ronin
    Kdo chce porušovat zákon a při tom si i pokecat tak ať se přidá už nás je 98 zločinců
  • Na nové konzole to nebude, to už Rockstar potvrdil *3*
  • Tak ptal ses na ten monitor, tak jsem se snazil nejak vysvetlit proc je hnusnej obraz kdyz na lcd posles nizsi rozliseni. Tot vse.
  • Jack1947
    To je moc dlouho , mam zitra skolu nemuzu se zabejvat hledanim ... tim bych i tuto diskuzi ktera vyustila jen v to , ze si si jen overil ze konzole kvuli jedne hre je k nicemu a je to prece 8let starej srot ne. *3*
  • Inquisitor
    Tipuju že souběžně s vydáním na nový konzole.
  • Btw, s tim "pravdu nemas" si to muzes sam overit, staci 5 minut google. *3*
  • Jack1947
    Poukazoval natu zmenu na defaultni rozliseni, ano . Jen kvuli D3 to asi opravdu smysl nema a monitor s velkym rozlisenim? neco mi uniklo... *8*
  • Netusim co myslis s ovladacema. Puvodne jsem psal, ze bych si zahral D3 na konzoli protoze na rozdil od PC verze nema zpraseny loot, a tohle byl jeden z duvodu proc do toho nepujdu. Mam proste monitor s moc velkym rozlisenim. Takze svym zpusobem mas pravdu, nezajimaji me kvuli tomu co nabizi/nenabizi oproti pc.
  • Jack1947
    Ach jo, proc bych to zkousel , staci cas od casu "vymenit ovladace" a hned tam jsme a jestli ti slo jen o to, tak opravdu konzole neni pro tebe a pritom pravdu nemas a proto je ten Upscale aby to proste na vetsich TV nevypadalo to menu tak hnusne. Navic co ctu, tak tebe ani konzole nak moc nezajimaji. *4*
  • Jj, na PC si to zkus, na konzoli nejde laborovat s rozlisenim kdyz nepocitam ten upscale. Prave to byla moje pointa. Obraz je pak neostrej, je to docela poznat. Takhle si to treba neuvedomis, ale kdyz bys videl dva monitory vedle sebe, jeden s 1:1 a jeden mazlej tak to poznas.
  • Jack1947
    Diky za proskoleni, co se tu nedozvim, kazdopadne jsme se ani presto nedostali k jadru celeho problemu. Ted mi navrhujes zkouset, mam si to zkusit na PC/X360 ? To jsem ale nezdvorak, nenapsal jsem ze pisu ze stolniho pc *15* . To jsi mohl vycist uz z minule me reakce ale budiz.
    Takze tobe vadi rozmazla plocha ci jak? neostre ... *7*
  • Proste si to zkus, nevim jestli pises z ntb nebo pc, proto jsem psal ntb. Pokud mas na kompu monitor pres dvi/hdmi tak si zkus snizit rozliseni o jeden krok dolu. Uvidis ze z ostryho obrazu bude obraz rozmazanej, na bilych pismenech to bude videt nejvic. Proste prijdes o tu kvalitu digitalniho signalu. Upscale dela to samy, jenom zajistuje aby to bylo pres cely lcd kdyby lcd nemel elektroniku na svuj upscale.
  • Jack1947
    Sorry Sir, but i dont or cant understand you.
    Nejdrive napises notebook, pote mi tu pises o LCD cece tak uz se rozhodni, kdo tu co nechape.
    Hra je sice ve 720p ale je tam funkce "upscale" jestli ti vadi , rozmazany ? a aby jsme se vratily co proboha za kabel pouzivas, ja s tim dodavanym kompozitnim se mohl na LCd poblit. Kdyz se neschodneme pls jeste to vice rozved a vysvetli, ja teda asi furt nevim ci co. Bylo mi zamitnuto reagovat na posledni tvuj prispwevek tudis , je tady ale je. *3*
  • Tak ja to zkusim jeste jednou. *15* Proste kdyz si koupis lcd tak ma nativni rozliseni. Kdyz na to lcd poslu digitalni signal v jinym rozliseni, tak se rozmaze a ja ztracim tu vyhodu ze digitalni signal je kvalitni, ostrej a 1:1. Vetsina her na ps3 a xboxu je 1280x720 ale jsou i vyjimky. Bezne se to u hw dela tak, ze software prizpusobi rozliseni hw toho lcd, aby to vypadalo co nejlip, ale tady to proste nejde. Bud musim mit jeden konkretni monitor s 720 nebo se spokojit s tim mazlym obrazem. A nebo mit 2560x1440. Tam to vychazi presnej dvojnasobek.
  • Jack1947
    Blaznis? *8* Ja Ntb a laptopy , netbooky a ruznou "havet" tuze nerad, ne nemam a jestli to hodnotis dle LCD displaye ntb takto se ani nedivim a zaaroven chapu ... nehraj na ntb kup aspon 24" a mas po problemech tedy jestli to je jen o tom. Tos mel napsat rovnou, bys me predesli tehle debate... pockej 16:9 jako jeste pro nekoho dneska normalni neni ? Nehapu. *7*
  • *a zvetsis ho

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit