Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 2Miserius: Ve 40 km/h urcite ne ale ve 200 km/h uz by mohlo...

    2x: Ja si uprime fakt myslim ze ty auta v petce jsou o dost lepsi. Jizdni model ctyrky me bavil ale obcas az nesmyslne nefunkcni brzdy me dohanely k silenstvi.
  • Miserius
    Jizdni model je reálnější, bouračky taky... Nebo si snad někdo myslí že v 40km/h nabourání do jiného auta odepíše obě auta a budou z nich tříkolky?
  • Vím, že je to divný, protože jsem tě požádal o názor, ale cítím, že asi máme jiný vkus...

    ale šanci tomu dám, to určitě (až bude PC verze).
  • Jizdni model je skvelej. Je hodne podobnej ctyrce ale auta tolik neklouzou a konecne uz i brzdi! Co se destrukce tyce tak musim rict ze ta tolik jako ve ctyrce netresta. Rekl bych ze jsou auta tak o tretinu az polovinu odolnejsi ale porad muzes narazem na kolo zlomit napravu nebo kolo urvat uplne. Taky odpadavaj blatniky a dalsi casti aut.
  • Hele, buď upřímný, "známe se" dlouho...

    Jaký je ten jízdní model oproti čtverce? A co destrukce při bouračkách? Pořád nemůžu uvěřit videím, tak alespoň doufám, že to na mě při hraní přenese nějaké kouzlo, které zapříčiní, že si to budu náramně užívat.
  • ano je to pravda mam to potvrzene od kamarada, ktery na toto tema dela bakalarskou praci
  • byl bych pro *1*
  • Jack1947
    Kdybych mel Silver/gold a chut... mozna mozna bych do toho sel *3* .
    Zatim tedy asi ne no.
  • Ja to online hrat zatim nechci. Casem mozna...
  • Jsem si to taky chtel zkusit :D
  • Jasný jedině x box 360
  • ja bych byl pro :D
  • Jack1947
    Loupeze? *15*
  • ne
  • Erendiel
    "GTA Online saved data for character 1 has been corrupted" *9* chce to ještě čas.
  • Jack1947
    Nebo to bude jak GTAIV. Opravdu lituji koupe *9* . Bylo to reakce na 1prispevek ve vlakne na host.
  • h0p3
    Tak co, založíme GAMES crew ? *1* (X360)
  • Miserius
    Jojo, já doufám, že o vikend uz to bude hratelny... Me to ted dokonce vymazalo postavu už na 6 levelu
  • vysvetli mi podstatu podstaty, ktera je nepodstatna avsak svoji podstatu to v podstate to ma :D
  • Jak se můžu přidat k nějaký partě?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit