Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack: Mas doma notebook? Zkus si to na nem. Nativni rozliseni je treba 1200x800 (priklad). Kdyz do toho lcd pustim treba 1000x600 tak jeden pixel signalu na obrazovce rozsviti 1,2 pixelu, coz jaxi nejde. Proto to el. obrazovky musi prepocitavat a menit barvy pixelu na neco mezi tema co prichazi v signalu. A obraz to proste rozmaze. Jak kdyz mas v prohlizeci screen z nejaky hry a zmensis ho. Tohle nema spolecnyho nic s mym monitorem a vymyslenim teorii. Tohle je proto, ze z konzole proste nedostanu 1920x1200. A ani 1920x1080. Kdyz uz se chces chytat tech 16:9.
  • Jack1947
    To ze mas LCd nepodporujici 16:9 Kdo to dneska ma ze? To je samozrejmne chyba tva, a vymejslet teorie proc proste neni konzole ono je chabe, proste napis ze neni pro tebe a bude to vsem nad slunce jasne. *3*
  • Jack1947: Ted nevim co presne myslis, ale kdyz mas lcd s pevne danou velikosti pixelu a nepustis do toho presne polovinu (aby svitily 4 misto jednoho) tak se obraz proste deformuje protoze se to musi prepocitavat. A hrany co maji byt ostry nejsou ostry.
  • Ja psal co na konzoli nemuzes. Komp to zvladne uplne vklidu, takzetak. *3* Dokonce muzu mit dva monitory a hrat a cumet na net zaroven, to jsou veci co.

    Btw, kdybys mi tvrdil ze zeme je kulata a ja vymyslel 1001 duvodu proc je vlastne placata, nemel bys me za debila? *5*
  • Jack1947
    Nehraj na CRT Tv , s kompozitnim scartem *15* . Kup HDMI. Nebo VGA-> DVi-D a mas po problemy nebo komponoent. *3* Ja jeste paril X360 na, 22" zacinal pote 28" Viewsonic to byl preslap a nechtel bych a s tv bych nemenil no teda jedine za lepsi, kdy by byly samozrejmne cashiky. *3* Jo, supa taky LCD 27" PC a tv 42" X360 a mam to pekne "skoro" pohromade. *4*
    Reakce na Ahhaha...
  • Porad lepsi nez si jako ja koupit drahou grafiku a pak mit 3 hry co to vyuzijou... alespon jsem dneska mohl zkusit BF4. Musim rict ze to zatim vypada a zni opravdu nadherne. Skoda jen ze maj porad takovou prapodivnou fyziku u nekterejch objektu.
  • Miserius
    Bud hraješ nebo čumíš na net. Písničky si mužes pustit z televize/počítače/radia/notebooku. Ovladani D3 na konzolich je hodne povedeny... S rozlisenim na takovym monitoru je to holt blbý...
  • Ja chtel koupit D3 po zprasene PC verzi aspon konzolovy a spravit si chut. Jenze bych musel dat 15 stovek za originalku, kterou uz jsem zaplatil. 3 tacy za hw, kterej nepotrebuju a mam xkrat lepsi. Nemohl si alt tabnout na net, mit pusteny songy z yt a kecat na TS. A musel byt gimpnutej ovladanim gamepadem. Navic vystup z konzole nema 1920x1200 jak muj monitor a kdyz jsem zkousel nizsi rozliseni nez nativni v ruznych hrach tak to proste nesedelo a pixely byly rozmazany.

    Tot k tomu co nabizi konzole.
  • Ta konzole je ale jinak fakt skvela. Jsem z toho nakupu opravdu nadsenej.
  • To chapu. Sam nevim proc bylo Sony tak velkohuby s tim, ze ps2 i 3 podporoval mys+kl ale nejak zapomeli na to nejdulezitejsi, aby tim sly ovladat i hry. Ale aj mudry schybi.
  • Tam jde spis o to ze zed se narozdil od auta prakticky nedeformuje takze veskerou energii schyta auto ktere do ni najede...
  • No nerikam ze je to perfektni ale GTA porad vypada az prekvapive dobre i v tom nizkem rozliseni a hraje se porad skvele. Jen skoda toho pitomyho ovladace kterej proste bez autoaimu nejsem schopnej pouzivat...
  • Jojo, auto rozjety proti zdi ma jinou energii nez kdyz jede proti autu. Asi kouzlo.
  • Jo, so much win, 1200x800 a low detaily. So much win. *15*
  • Miserius
    Jo aha, ja se nevsiml ze misto "x" uz se bavime s tim angličanem *1* Ja jasne psal pri srazce s autem, ne ze v 40km/h vjede kolmo do zdi...
  • No ja to prave pochopil tak ze se to vztahuje na tu hru ale treba jsem to pochopil spatne....
  • Mas problemy se ctenim, nikde nepisu ze GTA je nebo neni hra. Ja dokonce o GTA nemluvim. Odpovidam na otazku: "Nebo si snad někdo myslí že v 40km/h nabourání do jiného auta odepíše obě auta a budou z nich tříkolky?"

    To je fakt cteni tak tezky? *7*
  • Asi trochu zapominas ze GTA je hra... ale v tom pripade asi bude opravdu lepsi kdyz si ho nekoupis.
  • Koupil jsem si ojetou PS3 za 3k se dvema ovladacema a nejakejma hrama :D So much win...
  • Urcite
    http://www.youtube.com/watch?v=fQ-xOplVUyc

    To auto pojede v pohode dal, bude ujizdet fizlum jak nic a ridic bude jak rybicka. Ty dneska jedes, co takhle nejdriv trochu fyziky ze zakladni skoly. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit