Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • neni delanej pro detsky rucicky
  • a poenta??? *8*
  • del0
    Ale no tak pánové. Na grafice a fps přece nezáleží. Hlavně, když to má hodně scriptů, cutscén a QTEček, prostě kvalitní gameplay.
  • Já zakotvím důležitě u PC.
  • Na tu se těším fakt strašně moc - na co sáhnou Platinum Games je vždy pecka bez debat.
  • srší z něj frekvencí 30fps za vteřinu zdeformovaná o 180 bodů roztažených z 900 do plného 1080 rozlišení *1*
  • nejlepší z PC, PS4 XO je stejně WiiU, teď nová Bayonneta všechny hry strčí do kapsy...
  • To je bohužel problém Microsoftu. Neumí si udržet exkluzivity (však se podívejte kolik her jen X-One opravdu exkluzivních). Ona i historie už nás dost použila (viz že Alan Wake bude 100% pouze na X-Box apod). V mých očích to dost sráží ochotu investovat do zařízení, kde je multiplatform často v nejhorší kvalitě a u exkluzivních her nemám jistotu že se někde po čase neobjeví.

    PS4 už má teď jistý Bloodborne a Uncharted 4 (u obojí si vsaďte že se na 100% na jiné platformě neobjeví, protože studia patří Sony).

    Moje preference velí PS4 silné exkluzivity, WiiU hry u kterých člověk sedne a hned hraje bez tuny tutorialů, PC na multiplatform - to je v mých očích asi to nejrozumější řešení.

    Jinak samozřejmě naprosto souhlasím s článkem, jde jen o preference a fixovat se na jedinou platformu je hloupost - hlavní je se u hraní bavit, takže všem přeji příjemnou zábavu ať už si koupí cokoliv a hlavně ať jsou se svým zařízením maximálně spokojeni.
  • na co máš xbox gamepad, když pak hry určené pro něj(Shadow of Mordor) hraješ na psacím stroji? xD
  • Sice mám PS4 ale měl jsem možnost zahrát si na xbox one a byl jsem velmi překvapenej s ovladače a Forzy :) rád bych viděl vedle mé ps4 i xbox one
  • Jam97
    Tak, a vlna palců dolu se blíží :D
  • zato z tebe inteligence primo srší *1* *1* *1*
  • pěkný článek, potěší rýpnutí do PC-gum, už i redakce si všimá nárustu debility u pc-populace...
  • Jam97
    Je to asi individuální, mám Xbox 360 a ovladač mi sedí jako ulitý. Když jsem ale čapl ovladač od Xbox One, bylo to ještě lepší (možná to je tím, že mám dlouhý prsty).
  • Veskoslav
    No hlavně mě osobně se naprosto nelíbí ten nový ovladač. Špatně se drží. Když to srovnám s 360 ovladačem, tak ten je naprosto o něčem jiném.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit