Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Bezdrát po připojení kabelem k PC funguje na jedničku (jen se rozpáruje s XOne, tak je potřeba ho pak zase napárovat). Takže nevidím důvod proč by nefungoval drátovej. Jenom je potřeba stáhnout a nainstalovat ovladače.
  • Spočítej si kolik peněz spolknou upgrady PC za životní cyklus konzole tak, aby sis mohl vždy bez přemýšlení novinku prostě koupit a hrát. A velice rychle zjistíš, že i přes dražší hry, vychází konzole v v dlouhodobém horizontu výrazně levněji.
  • Johnny
    Kupuj si o polovinu dražší hry na konzole a za rok nám řekni na kolik tě vyšli ty 2x dražší PC *1* *1*
  • Rejsek
    PC a konzole jeste vic;-))
  • https://www.youtube.com/watch?v=pWdd6_ZxX8c
  • Zapni si Mordor v rovnakej kvalite s nizsimi FPS na 2x tak drahom PC ako konzola a drz hubu warez teen smrad
  • zavři tlamu hrbe...
  • 1 dmnt se ozval prý odpad společnosti nenech se vysmát jak se říká hrám co hraješ na svoji krabičce ??? pc hry ? nebo konzolové hry konzole sou na závěsy !!!
  • Jack1947
    Jen další slovo do pranice, někdo tyto jedince označuje jako tzv. "SLASHERS".
  • hlavně, že Windows aktualizace nepotřebuje a patche na Steamu taky neexistují, na konzoli si můžeš klidně hru nainstalovat a nepotřebuje žádné CD proboha, PS4 je naprosto tíché, startuje ve vteříně -takže další pc-debílek v akci. Odpad společností, utratit prosím.
  • Stahovat updaty na konzolích, nutnost mít internet, proplácet o minimálně 500 až 700 za hry, a vždy vkládat cd a taky zvuky co vydávají, nevýhod to má ještě víc ale nechce se mi psát, proč to někdo kupuje ? protože dmti se vždy najdou a ještě si budou říkat jak sou konzole lepší než pc zatím sem nenašel výhodu žádnou
  • Veskoslav
    Microsoft už myslím vydal "záplatu", takže kabelový Xbox One Controller by měl normálně jet. Bezdrát ale nemá být oficiálně podporován na pc narozdíl od 360 bezdrátu. Poprosím kamaráda o zapůjčení a zkusím jej připojit a kdyžtak ti na mail pošlu zprávu, jestli to funguje+video.
  • Velice hodnotný příspěvek.
  • seprah
    popravdě řečeno jediná věc, která mě na xone láká po roce její existence, je gamepad, kterej bych uvítal k hraní na PC. Jinak mě nezaujaly ani tituly (dobře, možná Forza, ale to je asi tak jediný), ani nic jinýho.
  • PC je lepší.
  • Jen má zkušenost po necelém roce (dostal jsem XB 1 s Kinektem k Vánocům 2013), pokud byste o to stali...

    1) Primárně a nejvice na tom pouzivam XBOX Fitness, který v kombinaci s KINECTEM a XBOX Live uctem super domaci telocvicna. Kinect Vám dokonce zmeri i tep a to velmi presne - kontroloval jsem to na opasku, který pro heart rate pouzivam na behani!
    2) Ovladani konzole pres Kinect nepouzivam. Gamepad je rychlejsi.
    3) Gamepad se pres USB da perfektne pouzit do Windows/Steam her pro gamepad
    4) Nekoupil jsem si zatim jedinou hru. Dostal jsem Titalfall - nejak mne to nevtáhlo.... Váhám stale nad Horrizon 2...
    5) Uzivatelske rozhrani je "OK".
    6) Nejvice stale hraju na PS3 a PC
  • Jack1947
    Já jsem četl na jednom nejmenovaném webu že má Xone problém s NHL15 po netu od O2 ani O2 to neumělo moudře vysvětlit a vymyslet... abych jen nepsal o Vesko... a taky rozjmně přispěl do koryta zdejší už tak rozvodněné řeky. *4*
  • Rok s Xbone som vyriesil pred mesiacom kupou bielo glazurovej PS4 s Destiny...ked sme to dali vedla kamosovho Xbox One len sklamane kukol a poznamenal ze to uz je ina kava ako ta jeho velka cierna bedna. Btw Xbox mal sancu i u mna..hry mal dobre...ale z filmov som zvyknuty na FullHD, pride Bloodborne a bola lacnejsia...a hlavne vsetky exkluvity z xboxu si zahram i na PC co ma zaujali...
  • V pohodě, pozdravuj mámu
  • Psychotic
    Nikdy jsem nechápal flamewar mezi XBoxem a Playstation. Vždyť je to tak jasné. Zajímá tě frenetická adrenalinová akce, který odsýpá a nemusíš moc přemýšlet? Kup si XBox. Zajímají tě příběhově založené hry s krásným vizuálem a zaměřením na postavy a drama, které se můžou trochu táhnout? Kup Playstation. Já beru to druhé, ale nikoho neodsuzuju.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit