Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tvl dneska je zase "všichnijsouveskoslav" den, nevím co je to za ústav, ale svoje svěřence příště nepouštějte na internet a zdvojnásobte dávku léčiv, zjevně nezabírají
  • Mám stejnej pocit.. na konzoli jsem rozjel Destiny.. je to fajn, ale ten aim je vopruz - jako jde to, ne že ne, ale je s tím prostě tak nějak víc práce!.. když pak jdete sednout k PC a dáte tam WoTko nebo něco kde taky musíte aimovat a díky myši se to krásně plynule zaměřuje... prostě fakt, který někomu kdo hraje jen na jedné platformě asi nepřijde.
  • Prd, FPS na myši jsou pro casualy, střílet s myší, která má 3000dpi dokáže i Veskoslav, ale na gamepadu bez aim a dalších zbytečnosti jen se zpětnou vazbu je ta pravá FPS...
  • Heh já s tim jménem asi působim jako provokatér, ale vážně si vůbec nedělám srandu, tak nač ty mínusy, vždyť musí každej uznat, že je pravda, že se konzole hoděj hlavně na plošinovky, hry ve kterejch se moc neotáčí, a závodní hry... Už jako prcek sem na tu ps1 kdysi dostal nějakou střílečku s mířenim a tak, a nemohl sem tomu přijít na kloub; to se mi pak při přechodu na pc a míření myší vůbec nestalo - takové zkušenosti nevinného dítěte doufám mluví za sebe.
  • Jinak když už sme mimochodem u těch konzolí, tak já osobně sem nedávno hrál na kámošově čerstvé ps4 ten novej killzone, a když přišlo na střílení, tak sem to jakožto myší zmlsaný pc hráč vzdal. Na druhou stranu sem si pak doma zapojil stařičkou ps1 a hrál crashe 2 nebo 3, a přišlo mi to milionkrát zábavnější (a překvapivě na tu dálku to vypadalo docela dobře, i když můj zrak za moc nestojí, a brejle se mi nosit nechce). Vycházejí dneska ještě takový zábavný plošinovky nebo se z těch konzolí furt snažej dělat něco, co nejsou?
  • Veskoslav
    Předpokládám, že další pseudonick některého ze zdejších konzoblbů ala haha/hehe/ggg.
  • Veskoslav
    Mě i ten kříž se blbě mačkal. A na páčkách mi chyběly ty drobné výstupky.
  • Tak když tě tohle potěší, tak to mnohé vysvětluje :-)

    Zakomplexovaný konzolista, naštvaný, že kupuje hry výrazně dráže než na PC, nehraje je v češtině a na modifikace může zapomenout (čest výjimkám)? *1*

    lets the flame begin *2*
  • davskal
    Taky se mi nelíbí, hlavně sticky (děsně neohrabaný) a bumpery (tvrdý jak krááva).
  • Veskoslave? Aha. Další pseudonick haha *7*
  • Veskoslave výkon zajímá maxinálně nějaké nuly bez života..
  • Ano a výkonnostně ještě horší jak stará generace konzolí.
  • walltar
    No to já nebudu od PC ani odkotvovat. *1*
  • aha to bylo vtipné až jsem si poplival monitor... díky za vysvětlení, hned mám lepší den...
  • Perovpuseslav no
  • Ahoj,

    pointa (ano píše se to tak) je v tom, že v článku se nachází tahle část: jiní zakotví u počítačů (a nezapomenou nám to v komentářích důležitě zmínit). Samozřejmě jsem danou situaci parodoval. Ano to je ta pointa, jedná se o vtip.

    Ty si se nezasmál, takže jsou dvě varianty, bud komentuješ blbě článek a můj příspěvek aniž bys článek četl celej, nebo prostě si člověk bez humoru. Obojí je na prd. Ahoj.
  • To mně pověz, příteli, co fetka závislá na hopsající hovadině může vědět o kvalitním gameplayi?
  • pan del0 či delO děláš něco jíneho než nonstop okupuješ novinky o konzolích a hrách, které tě vůbec nezajímají? Co vede člověka k takové diagnoze? Osobní problémy? Málo sexu? Povíděj, přeháněj...
  • Upřímnou soustrast

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit