Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pravda, také zatím s koupí PS4 čekám, až na ni bude více her. Exkluzivity, které mě zajímají:
    Alienation, Dead Nation, Resogun
    Bloodborne
    Driveclub (tohle mě začalo zajímat ve chvíli, kdy si hráči začali stěžovat, že je soupeři předjíždí)
    No Man's Sky, Rime, Wild
    The Last of Us, Uncharted 4, Infamous (obě ps4 části)

    Spousta toho ještě nevyšla, ale až vyjde, tak nebudu váhat. Zlomový bude nejspíš Bloodborne.
  • Loneck
    "Xbox potřebuje připojení k internetu alespoň jednou za 24 hodin, což je v dnešní internetové době poměrně snadno splnitelný požadavek."

    Co vím, tak tahle věc byla zrušena už před vydáním konzole, ne?
  • XBox One bych nikdy nekoupil, podle mě je to ta nejhorší volba. Jeho rádoby exkluzivity si člověk zahraje i na PC, multiplatformy má výrazně horší. Exkluzivity o ničem. Teď to ještě není poznat, ale stačí se podívat na PS3 vs X360 a člověk už ví, co má očekávat v další generaci, zvláště když je tentokrát XBox i prodejně neúspěšný. Nejlepší konzole je PS4 a nejlepší pro hráče je mít PC+PS4.
  • Jj souhlas. Také jsem o X1 uvažoval, pak jsem zase uvažoval o PS4+Vita (kvůli streamingu, když je TV obsazená). Ale Steam prostě vede. Ze starého počítače s Core2Duo E7200, 4GB, nVidia 650GTX jsem udělal Steam/HTPC. Wow a home-streaming do slabého notebooku na tom jede bez chybičky v 720p! Příští rok upgraduju na Intel Skylake + novou grafiku a na konzole si ani nevzpomenu. Ano, zabije to nějaký čas Steam PC nakonfigurat, plus nějaké nastavení u každé hry, ale stojí to za to. U konzole vše jede zmáčknutím jednoho tlačítka, ale vzhledem i k cenám her to prostě u mě vyhrál Steam.
  • Tak Ty mas vazne dost. Odsuzovat konzoli jen proto, ze se tak jmenuje, Ty jsi asi nevidel tu divnou krabicku ani z rychlovlaku vid.
  • Docela rád bych si nějakou next gen konzoli koupil, ale podle mě je pořád hrozně málo zajímavých exkluzivních her. Spousta konzolových hitů je oznámena i na PC, takže prozatím zůstanu u PC a budu čekat, jak se situace s exkluzivitami vyvine třeba za rok.
  • to mne udivuje, že MS pořád jede na ovladači ten kříž vcelku, jednoznačně přesnější je když sou čudlíky oddělený jako u PS
  • a taky pak může hru alespoň prodat a koupit jinou :)
  • "14tis za konzoli na 5-7 let vs 30tis za PC na 2-3 roky", tento výrok považuji za hloupost. Nikdo totiž nenutí nikoho si nové pecko kupovat co 2 - 3 roky (a již dlouhou dobu to ani není nutné) a proto si člověk koupí PC klidně za 30tis., a nemusí hardware obměňovat stejně dlouho nebo i déle, jako konzole. Na PC vychází tolik games ročně, že není možné je dohrát ani za dva roky.A tady je rozdíl mezi provozem PC a konzole: hry dělané na stejný hardware(po těch letech starý) jsou na PC za ty roky za 50 Kč a méně, kdežto hry pro konzole na tento starý hardware stojí přes 1000 Kč a to jenom proto, že mají nové datum vydání.
    Shrnutí: Pokud je člověk závislý na datumu vydání, pak konzole je pro něj vhodná volba, pokud ho ovšem toto datum nezajímá, pak PC vyjde levněji.
  • Taky jsem to četl o problémech u O2, ale vypadá to že je to jen problém nabindování příslušných portů a je řešitelný přes technickou podporu O2
  • Honzíku, "protěžováním" se nepíše. Dál članek nečtu...
  • Tak si to shrneme. Windows se aktualizuje taky. Nutnost mít internet je podle mě hlavně nutnost doby, takže jestli k němu připojím konzoli nebo PC je uplně jedno, protože net mám tak jako tak.
    Cena her? Jednak se dost ušetří při nákupu stroje (14tis za konzoli na 5-7 let vs 30tis za PC na 2-3 roky), a navíc, když jsem kupoval hry na PC a nečekal na slevy, tak taky stály 1000-2000, stejně jako u konzolí. Starší hry jsou na konzole taky slevněný, stejně jako u PC. Rozhodně to není rozdíl 500-700 rozíl. Když si na PC koupím placku, musím ji tam dávat uplně stejně jako do konzole, z toho stejnýho důvodu -> ověření licence. Když hru koupím přes Store, je to stejný jako nákup přes Steam, Uplay, Origin apod.

    Takže, nevýhody co jsi zmínil má i PC, který navíc v průběhu let vyjde dráž. Co tam máš dál? *5*
  • Jaký drobný výstupky?
  • Proč by konzolista nehrál hry v češtině? *8*
    A hry sice kupuje o něco dráž, ale neřeší jestli to pojede nebo ne, a navíc nemusel kupovat PC za 30tis aby ho za dva roky komplet upgradoval za dalších 15 :-D
  • Dá jenomže většina má lock na nějaký email, nebo účet a můžeš pak hru prodat leda i s tím emailem ... tzn. na konzolích je to výrazně jednodušší s přeprodáváním
  • walltar:
    Tak pokud na PC koupíš nějakou krabicovku, tak víc jak z 90% tam máš kromě disku i klíč na steam, kde hru musíš aktivovat a jinak jí nespustíš...
  • Tak nějak. Po té, co se pro mě hraní na myši stalo nudným klikáním na hlavy, přešel jsem na gamepad a hry se staly opět výzvou. Teď jsem přešel na konzoli a hraní mě zase baví. Ale když je někdo gramla a pokud nemá myš tak se ani neotočí, tak ať si zůstane na PC. Je to jeho věc a nic proti ničemu. Ale měl by držet hubu, a nemudrovat o tom jak je PC lepší.
  • Příběhový hry a PS v jedné větě? To jako myslíš vážně? :-D
  • walltar
    Ono se nedá kupovat hry jinak než na steamu? *1* *1* *1*
  • Nemluvě o tom, že krabicovky můžeš dál prodávat...PCčkáři to mají zmknuté na "nejúžasnějším" Steamu...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit