Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • species
    Ono se uplne v klidu necha spat na hrebikach a rozbitym skle, jen postel je pohodlnejsi, ale to je tak vsechno.
  • MrSanta
    Píšu tam, že si beru konzoli jako doplněk k PC, abych si mohl zahrát konzolové exkluzivity. A těch určitě bude víc, než 1. Jak někdo může upředňostňovat Xbox One před PS4 ohledně exkluzivit? Asi ho baví jiný typ her, než tebe. Ono různí lidé mají různé zájmy. Co je na tom tak složitého?
  • MrSanta
    Co jsem četl, tak to osbně vidím fakt jako problém čiště u O2. Lidem, co mají alternativního operátora, který přeprodává internet od O2, to funguje.
  • Místo téhle grafománie si položte jednoduchou otázku: Co je to konzole? Odpověď: Předem sestavené nemodifikovatelné PC.
    Klidně si můžete koupit stejně výkonný hardware do PC, jako má konzole. Rozdíly budou jen dva.
    Hry na konzole budou mít aktuálnější datum vydání a budou výrazně dražší. Ono software se totiž nekazí a proto je jedno kdy byl vydán.
    A ano hraní na PC je levnější.
  • wizaard
    Děkuji za povedený článek, plně souhlasím (teď s podporou DLNA už marně hledám, na co si ještě stěžovat - i když ještě se čeká na externí titulky, jazykové stopy i MKV už fungují).
  • Jack1947
    Jako souhlas, i když né s tím a kor v dnešní době že pc nevydrží dlouho to je hloupost, jediné co potřebuji DX11 grafiku ( abych se vešel) a můžu zas několik let vydržet jasný na max detaily a max všecho to chce silnější ale rozumně se dá taky dneska vystačit se starším mírně upgradlým...

    Sloh ač hezky sepsanej mi příjde tady celkem zbytečnej, ale snaha se vždycky cení né že ne.
    (i když je zbytečná, k ničemu)

    Za mě mít nějaké schopné pc na nové hry konzoli - pc jen na hry které by na konzoli se třeba nehráli tak dobře. Můj názor. *4*
  • *2*
  • Kdyby to byl problém MS, tak by ten problém nebyl jen a pouze u českého O2. Mimo to, po půl roce co se to řeší už O2 přiznala že mají problém u nich, po jednání s MS už i ví co se děje, ale ještě neví kde a proč.
  • Kupovat si konzoli kvůli jedné hře je opravdu úsměvné. Navíc když většinu "exkluzivních" her pro Xbox One si můžeš zahrát na PC. Nevím jak může být někdo tak slabomyslný a upřednosťnovat Xbox One před PS4 z hlediska exkluzivit.
  • Ano, nikdo nikoho nenutí kupovat PC každý dva roky. Ale, když si koupím PC třeba za 10-11 tis (tedy za stejný peníze co stojí samotná konzole), tak si na tom nezahraju ani letošní novinky, natož pak to co vyjde příští rok, a pokud přeci jen ano, bude to za cenu takových kompromisů, že jednak člověk stráví půl dne laděním aby z toho dostal co nejvíc, a nakonec to stejně nebude vypadat tak jako na konzoli. Takže herní PC za tyto peníze je nesmysl už dnes, natož pak na konci životnosti konzole. Takže půjdeme na vyšší lvl, a poskládáme PC za 20 tis. Tady se už bavíme o relativně výkonném herním PC, které i nějakou tu dobu vydrží, ale i přes to bude buď za dva roky nutný upgrade, nebo zase přijdou na řadu kompromisy, protože se začnou objevovat hry které už budou chtít víc. Takže ideálně je nacpat do PC (pokud to člověk s PC hraním myslí skutečně vážně) 30tis+, ale ani takové PC neudrží krok víc než 5 let (a to jsem hodně velkorysej).

    Skutečně bych si nechal předvést, jak ti jeden počítač vydrží bez obměn 7 let v takovém stavu, aby nově vydané tituly vypadaly a jely alespoň trochu schopně. Argument, že na PC vyjde ročně tolik her, že není možné je dohrát ani za dva roky nepovažuju za relevantní, jelikož nehraju každej šunt co někdo vyprodukuje, ale tituly si pečlivě vybírám. A k čemu mi je, že můžu hrát x let starý hry který mě nezajímají (protože hry který mě z té doby zajímaly už mám dávno odehraný), když se těším na něco co vyjde příští rok, a nezávisle na platformě to bude tak jako tak stát 1600 ať už to bude na PC nebo konzoli?

    Tvrdit, že PC vyjde levněji, je naprostá hovadina. PC nikdy nevyjde levněji,a to o dost.
    Za nějakých 20 let co hraju jsem toho za počítače a hry utratil dost na to, abych věděl že pokud člověk nevyžaduje hard core grafiku, vyjde konzole výrazně líp (přičemž pochopitelně záleží taky na tom jak se člověk sžije s gamepadem), a pokud hard core grafiku vyžaduje, pak je jediná možnost PC, ale to skutečně nebude levný. A taky už jsem dávno pochopil, že obvykle jedinej skutečnej důvod, proč lidi hrají na PC je ten, že jim prostě nesel gamepad a vyžadují klávesnici a myš, přičemž ale tento prostý fakt nedokážou přiznat (což nechápu proč, jako by o něco snad šlo), a místo toho budou nesmyslně kopat do konzolí.

    Nevyhovuje ti konzole a víc ti sedí PC? No tak prostě nekupuj konzoli a hrej na PC, ale hlavně se to nesnaž obhajovat, jako že je to jediná správná cesta. Jednak je to naprosto individuální, a za druhé se akorát dovedeš do stavu kdy začneš plácat naprostý nesmysly. Žádnej globální a obecnej důvod pro všechny, kterej by určil na čem mají všichni hrát neexistuje. Každopádně PC vyjde dráž, rádoby nevýhody který zmínil expert Ritz platí jak pro konzole, tak pro PC. V zásadě jde jen o rozhodnutí se mezi: "menší náklady + horší parametry her + dlouhá morální životnost = konzole" nebo "vyšší náklady + nejlepší možné parametry her (případně si parametry může každej určit sám výběrem komponent) + krátká morální životnost = PC"

    Ale už si každej musí vybrat sám co mu padne víc. Neplatí že jedno je lepší a druhý je horší. Jsou to odlišné světy, každý má své pro a proti a je na každém aby si vybral ten svůj. Takže pokud je pro tebe priorita hrát každej blaf kterej kdo vydá, nebo chceš hrát top AAA tituly v nejlepší možné kvalitě a jsi ochoten si připlatit (nebo ti prostě rodiče koupí na co ukážeš prstem), je PC jasná volba. Pro mě je důležitá hratelnost na gamepadu a obsah hry, přičemž grafika pro mě není prioritou. Po dlouhé době hraní na PC jsem tedy zvolil pohodlí, nižších nákladů, a dlouhou morální životnost, za cenu horší grafiky. Proto jsem zvolil konzoli.
  • Jack1947
    Hezkej průmaz, můžu se hlasitě zasmát a doufám že dostali alterega (vy víte koho) i hezké bany.

    *3*
  • Jack1947
    Nemá proč mít net od darmožroutů jako je český... ehm OUtů... bez urážky samozřejmě.
  • Jack1947
    Pokud nechceš se stydět radši si ty příspěvky ani nečti. Jinak nesouhlas, FPS se daj naučit hrát i s trochou cviku na gamepadu jasně klávesnice a myš je pohodlnější ale to je tak všechno.
  • Tohle je prů*er hráče, který má internet od O2 a koupí si XBox.

    Já třeba mám net od O2 a fungují mi s ním všechny zařízení, konzole, televizory, mobily, tablety desktop, notebooky, satelitní přijímač, internetové rádio, NAS - prostě všechno. Takže na hlavě má máslo spíše Microsoft. Když může fungovat vše ostatní, proč ne XBox?
  • Když tu čtu některé příspěvky PCčkářů tak se až stydím, že to PC taky mám. Fakt .....! Jsem generace starší, začínal jsem na Atari a moje první PC byla 386.. taky jsem byl ortodoxní PCčkář, ale přišly děti a koupil jsem jim xbox s kinectem (xbox má podle mě vícero titulů pro děti a to hopsání před kinectem je prima). A můj pohled se taky změnil, protože jezdit Forzu nebo hrát Thiefa na 120televizi s podsvícením a s hifi soustavou je zážitek, který bohužel to PC nedá.. i to Diablo 3 ve dvou na Xboxu je něco jiného! Na druhou stranu díky absenci myši a lepšího míření dominuje ve FPS stále PC. Prostě AC4 se mi ovládalo líp na PC, to nemluvím o Wolfovi atd.. Destiny na xboxu je spíš trápení (neříkám, že to nejde, jde to, ale když si sednete zpátky k FPS na pc s myší.. tak je to prostě jiný feel.). Obojí má prostě něco.. jestli XboxOne nebo PS4 .. jestli to má těch 1000p nebo 900p to bych fakt neřešil.. momentálně nemám ale potřebu konzoli "upgradovat" .. jde totiž o zábavu, na kterou mi stačí zatím i ten xbox360 v kombinaci s hraním na PC.
  • MrSanta
    Tohle je prů*er O2 a ne Microsoftu.
  • MrSanta
    Já si xbox one kupovat budu. Prostě jsem se rozhodl, že si udělám radost a koupím jednu z nových konzolí. Hlavní důvod nákupu xbox one je u mě ovladač. Mám ruce jak lopaty a dualshock je pro mě malej *1*.
    Beru konzoli jako doplněk k hernímu PC pro těch pár konzolových exkluzivit.
    No a když vezmu exkluzivity na Xboxu a na Playstationu, tak v mém připadě se vlastně rozhoduje akorát mezi Halo a Uncharted. A i když Uncharted má nepopiratelné kvality, tak já si raději zahraju Halo. A díky Halo: Master Chief Collection budu mít všechny hlavní Halo hry na Xbox One. Z minulé generace mi docela chybí Lost Odyssey a to taky byla Xbox exkluzivita. Kdo ví, třeba se něčeho podobného dočkám i na Xbox One.
    Navíc když si budu chtít zahrát Uncharted, tak si od kámoše půjčím PS3 a mám vystaráno *1*.
    Takže pro mě, jako pro hráče videoher, kterému je naprosto putna kdo na čem hraje, je výhodnější kombo PC+Xbox One.
  • Vypadá to, že s tím dmtem si vystačíš sám. *2*
  • ""Že necelý rok po světové premiéře je Xbox One konečně tou konzolí, kterou Microsoft sliboval"" ano necelý rok, FTL speed
  • Taky tady mělo zaznít, že XBox One nefunguje s internetem od O2, což je jeden z největších, ne-li největěí, poskytovatel internetu u nás.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší