Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mato1987
    Ty si čarodejník harry.
  • A kdyby napsal o vývoji Steamu za poslední rok/dva, tak to určitě podle tebe bude v pořádku... :) Jakýkoliv článek co tu je jako preview, videa a pozitivní recenze můžeš označit za PR, protože veřejně informují o nějakém produktu a jeho kladech a záporech.
  • Nejlepší je mít platformy všechny, já mám na to prachy i místo, takže nemusím nic řešit.
  • Pořád nechápete, na co narážim. Konzole jsou uzavřenej systém a je to dobře!, ale proto, že jsou pořád docela hodně rozšířená standartní pc. Když si si sám psal na základce utilitky, tak právě nejspíš postrádáš představu o počítačové "gramotnosti" dnešní mládeže, protože jsi z trochu jiného menšinového světa. A vůbec, jak jsi se k takovému psaní utilitek dostal? Obtěžovalo tě to? Byl by jsi s odstupem času radši, kdybyste doma tenkrát měli takový pěkný obývák s konzolí a pc bylo někde v rohu právě jen na to psaní ve wordu a nic víc? Neovlivnilo by tě to trochu jinak?
    Snažím se říct, že kdyby doma měla většina lidí nějaký uzavřený systém (konzoli + pc budoucnosti - nevím, W8 nepoužívám, ale co jsem pochopil, tak se snaží o něco podobného, jako je obchod play atp.), bude to snadné používat, ale asi to v nikom neprobudí bádavého ducha, který si s tim bude chtít hrát. Což může být leckdy škoda. Zkuste si do googlu napsat kids can't use computer a klikněte na první článek.
  • Jack1947
    Jasně a co jiného... asi by to bylo. *7*
  • Jack1947
    Špatnej příklad ale že na konzolích jede GTAV. !!! LOU to je teprve příklad a pak na pc v takové si můžou zdát tedy za předpokladu že mají výkonu na rozdávání.
  • Zařadil bych se do stejné generace, ale jediné, co mi chybí z konzole jsou některé exkluzivní hry. S kinectem na pc se samozřejmě žádná hitparáda nekoná. Já mám třeba pc zapojený přes delší hdmi kabel i do televize (150 - plazmový Samsung v akci za 25 tisíc). Pod stolkem mam hozenou bezdrátovou myš i klávesnici a jedeš stejně (ale mám to hlavně na filmy). Někdo tu řešil, jestli je v čase levnější PC nebo konzole. Díky tomu, že vývojáři vymáčknou všechno, aby mohli vydat třeba watch dogs na starý konzole je dělá určitě rentabilnější. Já tu napíšu pohled, člověka, kterému nevadí dát peníze za pc. Já se na něm i přiživuju a líbí se mi když to šlape jak má, včetně her pro odreagování a nemám rád notebooky a podobný zařízení, protože to používáme v práci a je sám si tam vyměním leda ramku a i přes ty slibné parametry je bída! Jednou za 6 let investuju 50 tisíc do novýho počítače včetně bedny, zdroje. Úplný komplet, vždy si udělám velkou radost. Starý pc prodám, tak jak je vyjma disku. Na stole mám 3x 27" lcd od NEC (koupený v akci za 7k jeden) ale eyefinity mě docela zklamalo, každopádně na práci 3x display dobrý. Jak se pěkně píšou skripty po otočení pivotu. I po těch 6 letech je to velmi obstojný pc, myslím, že by tam stačila jen změnit grafická karta, aby ji utáhl procesor a jelo by se dál. Chápu lidi, kteří si kupují konzole z nedostatku peněz, respektive to vidí jako zbytečné utrácení, stejně jako někdo v tom si koupit luxusní automobil i přesto, že na něj má. Za komfort se platí, jo kdyby se navíc nemusely některé aplikace, třeba zrovna hry instalovat, tak by to mohli používat i ti méně zdatný a nemuselo by se čekat.. Škoda ale každé hry, která je poznamenaná tím konzolovým ovládáním. Viz třeba bethesda - skyrim , inventář a podobný výblitky..
  • uzivatel1982
    Tenhle článek bych skoro označil jako PR sdělení.
  • vyjde i clanek "rok s PS4" a nejake srovnani obou konsoli po rocnim ladeni systemu, seznam exkluzivnich her apod.? pomalu o nejake konsoli uvazuji.
  • wizaard
    Ovladač pro Windows existuje (už od června, nebo od kdy), takže připojím gamepad z Xbox One přes USB a hraju. Bezdrát není a nejspíš ani nebude, protože i "PC verze" ovladače je drátová.
  • wizaard
    Ne.
  • wizaard
    A já se už bál, že se tu nikdo normální nenajde - díky, vrátil jsi mi víru v to, že i na internetových diskusích existují normální lidi!
  • wizaard
    Touto větou jsi prokázal, že absolutně netušíš, o čem mluvíš. :-( Nápověda: Doplň znalosti minimálně o Windows 2000.
  • Typnu si, že aby ses trefil tak máš nastavenou tak malou citlivost že když se pak potřebuješ otočit, tak si shodíš věci ze stolu. Takhle na tom zatím byli prakticky všichni kteří na gamepad nejvíc držkovali, a prostě si nedokážou připustit že jsou jen gramlaví a neschopní jemné motoriky.
  • Jasně, a na motorkách se nedá závodit, protože kdyby jo, tak jezdí závody společně s F1.

    (tvl, to jsou fakt argumenty jak z nosu)
  • luDra: Děláš si srandu. Kýbl PCčkářů tu pořád blekotá o tom že PC vyjde levněji a vydrží dýl. Tak prosím. X360 je 9 let stará konzole a Wotchdogs na ní jede. Takže jestli máte pravdu, pojede i na 9 let starém PC. Jakej jinej HW? Je to PC? Je. Tak se předveďte, frajeři. Plácáte kraviny. PC má oproti konzoli hromadu předností, ale cena ani morální životnost mezi ně rozhodně nepatří.
  • Ano, PC je univerzální, a to je důvod proč jsem pořídil konzoli. Když chci hrát, tak chci přijít, zapnout a hrát. Ne přijít, řešit jestli to vůbec pojede, pak to hodinu instalovat abych zjistil že protipirátská ochrana není kompatibilní s verzí OS a shánět novej driver, aby se to oběřilo. Případně když jsem v práci a vyjde něco co bych si zahrál, ta´k jen otevřu smartglass, dám instalovat, a Xbox doma už stahuje a instaluje.
    A jestli cracknout hru považuješ za to že je dítě šikovný, tak to je teda síla. V tom případě já jsem byl teda asi geniální, když jsem si na základce psal utilitky který jsem nesehnal nebo mi nevyhovovaly. Crackování není žádná šikovnost, ale jen využití základních znalostí. Než cracknout hru, tak to považuju za větší šikovnost když někdo správně styluje dokument ve wordu místo aby to jako prase formátoval po řádku.
  • Rivals jsou docela fajn oddych. Na forzu to nemá, ale špatný to není. Připomíná mi to starý hot pursuit.
  • Vista byla v pohode. Mel jsem tehdy v pracovnim PC 4GB RAM a behalo to v klidu a po prechodu na Win7 jsem nejake zasadni zlepseni nepozoroval. Ale chapu, ze kdo mel tehdy 1GB a mene RAM, musel na vistach neskutecne trpet :)
  • Všichni tu furt píšou jak si kupují PC .. a vydrží jim 2 roky max. na vysoké urovni a pak se to pry nedá hrát. Já teda nechápu ale nikoho koho znám by neměl nadupany PC aby jel vše na Ultra .. Nikdyj sem do PC nic nedal .. komponenty mam akorát z práce a to je už 3 roky ale stále hraju BF4 na High detaily apod. Btw konzolej e v tomto lepší .. koupím, jednou za měsíc si koupim hru a je to ne ? .. lehnu si do postele a hraju hry .. no proč ne ? :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit