Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Veskoslav
    Ono ve vesmíru se používají skafandry;)Ale pokud umíš navrhnout neotřelý design,tak myslím, že i sami tvůrci Tě jistě vezmou do týmu;) Kafrat blbě umí každý.
  • Pouč mě prosím :)
  • Stále ti to nedošlo?
  • Možná AA ale AAA bych neřekl.
  • ále nejstašidelnější na té hře bylo to jak ti náhodně a hlasitě volali Hammond a spol přez ten displej.
  • Hlavně to napiš se zapnutým caps lockem. Někteří lidi se mylně domnívají že to jejich mizernému přízpěvku dodá na důvěryhodnosti *7*
  • Ten skafandr vypadá strašně klišé.
  • Drtimlam
    Ty dokážeš zasrat každou diskuzi, že?
  • Uz vim proc se to jmenuje Routine, budete porad chcipat a porad to jet od znova :). U FTL jsem takhle vydrzel 5 hodin, ted si davam pauzu nez si dam dalsi pokusy to dohrat :D.
  • ja nechápu spojení permanentní smrt a autosave v jedné vete *9*
  • Veskoslav
    Vyděsí. Když mu maminka zakáže počítač nebo přinese 5 z diktátu a tatínek si začne sundávat pásek. To je vyděšený až až.
  • tebe jen tak něco nevyděsí, viď, chlapáku? :)
  • Horror s kreslenou grafikou jako v Diablu. To bych se bál že na mě odnekud vyskočí Počkej zajíc.
  • smejki
    pravda, ale to neznamená, že neexistuje vývoj jazyka. Ještě by sis mohl stěžovat na změnu významu slova krosna, třeba. Protěžování je prostě nové slovo s významem velmi podobným protežování a znamená přikládání váhy protěžovanému subjektu.
  • pravdu díš :)

    http://prirucka.ujc.cas.cz/?id=prote%C5%BEovat&ref=prot%C4%9B%C5%BEovat%20se
  • Malleth
    Dead Space nikdy nebylo strašidelný.
  • Veskoslav
    Po pravdě. Ve hrách jako byl Dead Space, Silent Hill či Alan Wake si zároveň strašně rád zahraji, rád se i bojím a na druhou stranu mi občas strach zabránil hru dojet v tu danou chvíli, co jsem ji hrál. Ale když jsem viděl DS III, tak jsem se pousmál a řekl si, že nejvvětší lekačka či hororový zážitek bude ten, sehnat další 1000ce náborjů, co bych mohl vystřílet.
  • spravna otazka, trochu divne.
  • Jo.
  • residentevilfans
    lamo *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit