Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Horror s kreslenou grafikou jako v Diablu. To bych se bál že na mě odnekud vyskočí Počkej zajíc.
    • GlaDOS
      Definuj kreslenou grafiku. Plácáš blbosti, jako obvykle.
    • Drtimlam
      Ty dokážeš zasrat každou diskuzi, že?
    • tebe jen tak něco nevyděsí, viď, chlapáku? :)
      • Veskoslav
        Vyděsí. Když mu maminka zakáže počítač nebo přinese 5 z diktátu a tatínek si začne sundávat pásek. To je vyděšený až až.
        • Škoda, že nemôžem dať viac ako jeden 'like'. "Ta sedla panečku.." :-))
  • Malleth
    Dead Space nikdy nebylo strašidelný.
    • Tisnivou atmosferu to melo, strasidla tam }ebyla, to mas pravdu.
    • ále nejstašidelnější na té hře bylo to jak ti náhodně a hlasitě volali Hammond a spol přez ten displej.
  • Veskoslav
    Po pravdě. Ve hrách jako byl Dead Space, Silent Hill či Alan Wake si zároveň strašně rád zahraji, rád se i bojím a na druhou stranu mi občas strach zabránil hru dojet v tu danou chvíli, co jsem ji hrál. Ale když jsem viděl DS III, tak jsem se pousmál a řekl si, že nejvvětší lekačka či hororový zážitek bude ten, sehnat další 1000ce náborjů, co bych mohl vystřílet.
  • Největší hororovou částí u 1. dílu (jiné jsem nehrál) bylo to ovládání.
  • Símvás, jakou kapacitu maji ty diskety co povalují na podlaze té stanice?
    Děkuji
    • spravna otazka, trochu divne.
  • Něco takového už tu bylo, akorát ještě stylovější, modifikace do UT2004 Hollow Moon.
    http://www.moddb.com/mods/hollow-moon
    • MikeiXX
      V čem je to stylovější? Kvůli tomu, že je to černobílé?
      • Jo.
  • Shenkster
    Tak to vypadá víc než zajímavě !
  • USER47
    Ty vole, "nanejvíš", "protěžovat"?:-o
    • Ladislav_Loukota
      Mea culpa.
    • to asi mělo být "na něj víš" :D

      a co se ti nelíbí na protěžovat? já sám sebe protěžuju rád a často ;)
      • USER47
        Protěžování je nesmysl (bohužel rozšířenej), správně je protežovat - pochází to z francouzskýho protéger.
        • smejki
          pravda, ale to neznamená, že neexistuje vývoj jazyka. Ještě by sis mohl stěžovat na změnu významu slova krosna, třeba. Protěžování je prostě nové slovo s významem velmi podobným protežování a znamená přikládání váhy protěžovanému subjektu.
        • pravdu díš :)

          http://prirucka.ujc.cas.cz/?id=prote%C5%BEovat&ref=prot%C4%9B%C5%BEovat%20se
  • MikeiXX
    Je docela smutné, že atmosférou to takový AAA titul jako je Dead Space 3 strká hravě do kapsy. Inspiraci jsem viděl v Horizontu události a Apollo 18.
    • Imho jsi pozer, protoze neznas atmosferu ani jedne z techto her.
      • MikeiXX
        :) Nemyslím si, že by ty trailery nějak lhaly ohledně toho, jak bude vypadat atmosféra…
        • JohnyTheZik
          mne tenhle trailer teda nijak zvlast atmosferickej nepripadal.. nebo lepe receno, dead space 1 (popr. 2) trailer byl pro me o dost hutnejsi :)
          • MikeiXX
            Srovnával jsem to s trailerem na Dead Space 3. A ten mi teda atmosférou příjde prázdný oproti Routine. :/
    • Možná AA ale AAA bych neřekl.
  • Když chci hororovou atmosféru, dám si Silent Hill 4: The Room, Penumbra trilogy nebo Call of Cthulhu: Dark Corners of the Earth. Pokud tohle bude mít podobnou atmosféru, budu se určitě těšit.
    • Inquisitor
      Já mám Cthulhu origo a nikdy jsem ho nedohrál. Nedávno jsem si na něj vzpomněl, ale na sedmičkách mi to nejde spustit. Existuje nějaký patch?
      • misho8723
        Mne osobne to na Win 7 64 ide úplne v poriadku..skvelá hra a jedna z najhororovejších hier vôbec
    • Call of Cthulhu je fakt šílenost. Už jenom ty infarkty při útěku před vidlákama z hotelovýho pokoje sem si docela těžko odnášel.
      • Mě tam děsili už jen samotní obyvatelé Innsmouthu.
    • fizola
      K tomu Cthulhu sa už musím fakt dostať, stále to zháňam legálne ale už mi asi fakt ostáva iba warez
      • vyšlo to jako plná k Levelu (tuším že pak i ve Score), tak si můžeš zjistit, který to bylo číslo a napsat vydavateli, jestli to číslo ještě nemá...
      • Treba tady: http://www.surtep.cz/call-of-cthulhu-tajemna-zakouti-zeme-pc-hry-1148/
        • fizola
          Diky, len dovezu aj na slovensko? bo slovenske obchody nemaju, na steame som to nevidel (možno blbo hladám)
          • Zeptej se jich, nevim (verim ale, ze by ti vysli vstric). Kazdopadne cena 29 kc za tento hororovy klenot je opravdu zadarmo i s prihlednutim k postovnemu, bez toho, ze bych chtel delt tomuto obchodu reklamu.
          • http://store.steampowered.com/app/22340/?snr=1_7_suggest__13

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit