Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zatím jsem dostal tak akorát velký kulový. *7*
  • prišlo mi veľké nič a je to už 6 hodín :(
  • Tak díky za nic, nevím jaké byly podmínky k zaslání klíče, ale mě nic nepřišlo. :(
  • velmi zbezne vyskusane...
    Neviem ci je to tou betou, ale posobi to neskutocne lacno..ako nejaka budgetovka.

    Nema to ziadnu atmosferu a posobi to na mna ako nejaka browserova hra.
    Suboje su suche, cele UI je nejake obrovske (to bude asi kvoli tabletom).

    Nevadi, necakal som nic a neprekvapilo ma to...naspat do AOW3 :)
    ubi uz len ryzuje na svojich starych licenciach co to da.
  • Uz je to hodina a nic neprislo :(
  • To si robia srandu s tym cakanim na konci kazdeho kola? Vsak CPU taha dlhsie ako ja...
  • Tak moje dojmy z hraní:

    Přijde mi, že tomu šíleně chybí atmosféra. Je to prostě hnusný. Vyrůstal jsem na dvojce, trojka je prostě pro mě TOP, čtyřka mě taky dost bavila, ale tím to končí. Všechny tyhle díly mají společné to, že mají chytlavou grafiku a ty města i mapy žijou barvama. Azyl v sedmičce je otřesnej, hlavně z pohledu mapy. Jednotky jsou jednolitý, nevýrazný... Čekání na AI neberu v potaz, vývojáři o tom prý ví. No, překvapení se nekoná, další rejžování na značce. Ať žije fanouškovskej mód H3 Horn of the Abyss!
    • Mi se naopak líbí, že to není tak barevné, skoro bych až řekl kyčovité. Ale to je věc vkusu a jsem zde asi v menšině. Každopádně u Tebe a obecně u všech, kteří vyzdvihují, jak byla dvojka a trojka úžasná, hraje velkou roli nostalgie.
      • To jsem si taky myslel, že je hlavně o nostalgii. Ale podíval jsem se na to objektivně, betu jsem hrál dost, ale prostě.. oboje má svoje klady i zápory. Ve trojce mi vadí nevybalancovanost skillů (kdo by sakra používal Scouting), beta mě herně docela baví, když pominu pomalost AI, ale já se na tý mapě prostě nevyznám, stalo se mi, že jsem přehlídl artefakt, protože byl schovanej za úžasným 3D stromem. Doslova schovanej, musel jsem posunout obraz o něco výš. Co se týče hradu, tak beru trochu zpět své tvrzení, prohlídl jsem si ostatní hrady a vypadají o dost líp. Jenom ten Azyl je prostě ošklivej. Taky jsem vyzkoušel po delší době 4ku, na který jsem nevyrůstal, a i ta mě bavila víc, než beta, a až na ty strašný souboje s nepřehlednou mřížkou a absenci upgradů, bych to hrál i radši než trojku.
    • vzdyt to ma nadhernej vizual, tyhle milovníky 2d grafiky bych hnal bičem
      • je to spis jako horsi remake 5.dilu, 2d dily mam sice nejradsi, ale prijit s timhle po celkem povedenem 5. a 6. dilu za plnou cenu je vostuda, teda jestli nebude finalni release vyrazne dotazenejsi
  • Tak mě klíč ani nepříjde :D
    • fallanga
      Nápodobně. Ani ten první klíč mi nepřišel. Podivné.
  • Proč ta hra vypadá tak divně? Poslední díl, co jsem hrál, byl ten pátý a ten byl dobrý. Předtím jsem hrál všechny díly a byla to moje top série. Ale teď? Vypadá to divně a je k tomu potřeba otřesný Uplay.
  • Ten klíč je 12-místný, pro U-play je potřeba 16-místný. Podle oficiálních stránek by se měl ten klíč zadat právě na těch jejich stránkách, ale ty jsou teď bohužel napůl mimo provoz, takže to zatím nemůžu potvrdit.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit