Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mě už nefunguje ani odkaz na článek :D
  • Klíč jsem aktivoval na jejich stránkách, mail do bety přišel, ale už se cca hodinu vrtám v tom jejich Uplay nesmyslu a zatím jsem tam nikde žádnou možnost k downloadu nenašel. Kde že jsou ty aktivovaný hry? Mám tu jen složku Moje hry a tam mám pouze kdysi koupený HoMM VI.
    Jinak nikde nic.
    • Ráno moudřejší večera.
      Už to tam mám a stahuji hru. Prostě jim to trvá, než se to objeví v nabídce ke stažení.
      • Redeemoval jsem kod uspesne na strankach ale mail od Ubi neprisel, co v nem ma byt - nejaky dalsi kod pro download/aktivaci?
  • ja to zatim nehrál ale prijde mi z videí že je to to same co minule; asi je blbe to takhle soudit jen z videí ale mohli prijít s nejakou inovací napr. že by se hrdina učastnil boje, nebo že by na bojovem poli byli políčka ktere by poskytovali jednotkam vyhody/nevyhody, souboje s bosy atd. proste nejaka inovace.
    • Hrdina sa účastní boje. A tie ostatné veci najdeš v Kings Bounty *1*
      • Hrdina se účastnil boje tuším ve čtyřce a mělo to velmi negativní ohlas, tady funguje "pouze" jako určitá podpůrná jednotka, poodobně, jako v předchozích Heroes. Co se týče těch polí, co poskytují výhody a nevýhody - no není to špatnej nápad, ale spíš mi tady chybí cover system, který v minulých dílech byl (do pětky). Jinak ta hra je na první pohled stejná, ale hluboko pod povrchem je úplně jiná. Je zde v mnoha ohledech návrat k tradicím, což mi nevadí. Co mi ale vadí je její jednoduchost. I na hard se to dá hrát s prstem v nose... Je to otočení o 180° oproti předchozímu ročníku, kde si soupeři nacheatovali každou chvíli velký armády (vrcholem byla ta mise, kde byl kousek od vašeho města portál a každý týden se tam objevila velká armáda, tímto jsem tu hru definitivně pohřbil).

        Abych to shrnul (a odpověděl tomu nad Tebou), je to stejná hra pro laiky, jiná hra pro zkušené hráče. Je to rozhodně lepší než šestka (i grafickým provedením, které je mín pohádkové, ale to je věc vkusu) hlavně díky tomu, že hra nepodvádí a neháže vám klacky pod nohy (ale otázka je, jak to bude vypadat v kampani, přecijen podle 4 skirmishů se to blbě hodnotí..)
  • No hraje se to zatim celkem fajn, takovej mix toho nej ze trojky a šestky. Jenom to UI je bída.. s čekánim na tah CPU nemam problém
  • Vřelé díky :)
  • Kód prišiel, vďaka. Mám program na celý víkend :)
  • Po těch 3x prů.. co předvedli po H3 mě tahle hra přestala zajímat. Trojka byla nej a do té doby to vylepšovali.Pak už jen problémy . .. . . Už jim nevěřím. Ať žije král Heroes 3 WOG,z těhle herních eunychů co vyvíjí již 10 let stejně budou zase jen eunuši, jen v novém kabátě.
    • Čtyřka byla ale taky ještě výborná.
      • Janun
        JJ dříve mě taky moc bavila, ale u 4 mám problém s grafikou. Grafika u 1-3 nestárne. Ale u 4-ky s tím mám po letech problém.
    • Hádám, že jsem z mladší generace hráčů než ty, protože trojka mě nezastihla. Začal jsem čtyřkou a trojku jsem se pokoušel hrát až zhruba před třemi lety. Bohužel pro mě je to dneska prakticky nehratelné, moje oči trpí... Já si myslím, že zde sehrává roli i nostalgie, protože třeba šestka nebyla vůbec špatná. Měla své mouchy, byla nespravedlivá, soupeři cheatovali apod. ale hra to byla super. Naopak co jsem se díval na sedmičku, tak se bojím, že ta se mi líbit nebude. Je málo barevná, málo pohádková a přijde mi, že je to skutečně ten nástupce trojky, jakého většina hráčů chce...
      • Black_Hand
        Hele doporucuju zkusit Heroes3HD ( https://sites.google.com/site/heroes3hd/eng/download ). Hodne to zlepsi zazitek, pripadne pak jeste In The Wake of Gods mod. Ten se nejlepe instaluje s ERA2, ktera pridava dalsi moznost nastaveni hry atd. ( http://heroescommunity.com/viewthread.php3?TID=37208 ). Celkove je Heroes3HD lepsi, nez nedavno vydany remaster, takze tomu se klidne vyhni. Takhle to vypada v akci: https://youtu.be/OEfepDtu4YQ .
        • nejlepší mod pro homam 3 je horn of abbys žadne HD blbosti k homam3 nepotřebuju vypadaj pořád skvěle
      • Hráči netouží po trojce, hráči touží po tom umět prožívat hry stejně jako v době, kdy byli mladší. Já jsem trojku miloval, tehdy to byla jedna z mála dobře udělaných her, ale když se podívám teď na tu grafiku a tak vůbec.. Trojka byla zábavná, protože jsme ji hráli třeba na 1 pc 4 kamarádi a střídali jsme se po kolech u počítače. Jenže to jsme byli studenti, měli hodně času a málo starostí. Takže jak říkáš, je to nostalgie... Nejde o tu hru, ale o to kdo jsem byl v té době kdy jsem ji hrál a to nejde vrátit... Naštěstí, mě se ta nostalgie nedotýká tolik, takže mam rád nové hry a těším se na nové hry, novou grafiku, nové prvky. Průšvih je to, když to pokračování opravdu odfláknou, pak je ta kritika oprávněná.
        • Presne môj prípad. Stále sa vraciam k homm 2,3 alebo mm6,7,8. Pekne si zaspomínam a ešte aj ušetrím, lebo nepotrebuje uber gtx fury. Ale zase na druhú stranu aj novšie heroesy mám celkom rád a na sedmičku sa celkom teším. A môžu sa tu hardcore oldschooleri paprčiť, že ashan nie je ako enroth... *2*
  • Pro všechny, kdo ještě chtějí klíč - games.cz nejsou jediní, kdo je nabízí, takže stačí na netu zadat "heroes vii beta key" a vyběhnou vám desítky stránek, kde je můžete dostat...
  • Děkuji redakci za kód. Přihlášení a stažení v pohodě, ale hra mi teda moc nechodí :-D No jo, starý železo... Notebook s přepínatelnou grafárnou (i3, nvidia integrovaná) a zdá se mi, že buď je hra šíleně náročná, nebo se grafia na heroes neumí přepnout na vysokej výkon. Takže dojmy ze hry jsou 0... i když 2d města a hudba jsou fajn :-)
    • neboj sa hra nejde ani na novom, železe, pri načítaní bojov padá zhruba z 30% šancov a z veľkosťou mapy neúmerne narastajú nároky na ramku mne sa už pri takmer celej odhalenej mape stala hra nehrateľná, keďže sa mi len save načítaval asi 45 minút a keďže hra furt padá.
      • dohral som 3 zo 4 máp a s niečim takým som problém nemal.. pravdepodobne som mal len šťastie... optimalizácia u Ubi je ošemetná vec...
        • Asi jo, ja mam podobny problem jako pan vyse. Pridal bych jeste neuveritelne dlouhe tahy AI. Uz v pocatcich hry. A to rozhodne nemam zadne slabe zelezo. CPU jede max na 30%. Optimalizace fakt spatna. Nevim nevim, vychazi to za chvili a hra je v zalostnem stavu.
          Abych jen nehanil, tak herne je to bomba...
          • Nojo, je to ten starej dobrej průšvih - ještě jeden tah a už to vypnu.
            Bohužel je to s optimalizací opravdu katastrofa. Záseky, ultra dlouhé loady.
            Po přepnutí tahu přeskočím do jiné hry. Mapu jsem odehrál za cca 7 hodin,
            z toho 5 hodin táhlo NPC.
  • Děkuji :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit