Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pro všechny, kdo ještě chtějí klíč - games.cz nejsou jediní, kdo je nabízí, takže stačí na netu zadat "heroes vii beta key" a vyběhnou vám desítky stránek, kde je můžete dostat...
  • Tak aktivace kodu ok, mail uz prisel, nic v nem neni - tedy je to jedna strana newsletteru MMH VII o nicem ("uvidite a vyzkousite to, co zatim nikdo jiny apod."), jeste jsem zaktualizoval uplay klienta, ale nikde se zadna volba k downloadu nebo spusteni neobjevila.
    Je to sice zatim jen 5 hodin, ale jestli je beta na tyden a dva dny se ceka na aktivaci, tak to jen potvrzuje uroven mineni o ubi *9*
    • obsah mailu shodny s timhle zde: http://newsletter.ubisoft.com/en-gb/trigger/MMH7/WelcomePack.html
      • Zahada objasnena, prijde jeste jeden mail s velkym tlacitkem PLAY a zaroven se hra automaticky objevi v Uplay klientovi. Ale je potreba si pockat, v mem pripade neco malo pres 7 hodin, asi nejaka symbolika *1*
        • ja som ani mail neriešil, Naprv som hodil kód na tej stránke, potom som si stiahol uplay klienta a tam som to už mal "nachystané"
  • ja to zatim nehrál ale prijde mi z videí že je to to same co minule; asi je blbe to takhle soudit jen z videí ale mohli prijít s nejakou inovací napr. že by se hrdina učastnil boje, nebo že by na bojovem poli byli políčka ktere by poskytovali jednotkam vyhody/nevyhody, souboje s bosy atd. proste nejaka inovace.
    • Hrdina sa účastní boje. A tie ostatné veci najdeš v Kings Bounty *1*
      • Hrdina se účastnil boje tuším ve čtyřce a mělo to velmi negativní ohlas, tady funguje "pouze" jako určitá podpůrná jednotka, poodobně, jako v předchozích Heroes. Co se týče těch polí, co poskytují výhody a nevýhody - no není to špatnej nápad, ale spíš mi tady chybí cover system, který v minulých dílech byl (do pětky). Jinak ta hra je na první pohled stejná, ale hluboko pod povrchem je úplně jiná. Je zde v mnoha ohledech návrat k tradicím, což mi nevadí. Co mi ale vadí je její jednoduchost. I na hard se to dá hrát s prstem v nose... Je to otočení o 180° oproti předchozímu ročníku, kde si soupeři nacheatovali každou chvíli velký armády (vrcholem byla ta mise, kde byl kousek od vašeho města portál a každý týden se tam objevila velká armáda, tímto jsem tu hru definitivně pohřbil).

        Abych to shrnul (a odpověděl tomu nad Tebou), je to stejná hra pro laiky, jiná hra pro zkušené hráče. Je to rozhodně lepší než šestka (i grafickým provedením, které je mín pohádkové, ale to je věc vkusu) hlavně díky tomu, že hra nepodvádí a neháže vám klacky pod nohy (ale otázka je, jak to bude vypadat v kampani, přecijen podle 4 skirmishů se to blbě hodnotí..)
  • Tak moje dojmy z hraní:

    Přijde mi, že tomu šíleně chybí atmosféra. Je to prostě hnusný. Vyrůstal jsem na dvojce, trojka je prostě pro mě TOP, čtyřka mě taky dost bavila, ale tím to končí. Všechny tyhle díly mají společné to, že mají chytlavou grafiku a ty města i mapy žijou barvama. Azyl v sedmičce je otřesnej, hlavně z pohledu mapy. Jednotky jsou jednolitý, nevýrazný... Čekání na AI neberu v potaz, vývojáři o tom prý ví. No, překvapení se nekoná, další rejžování na značce. Ať žije fanouškovskej mód H3 Horn of the Abyss!
    • Mi se naopak líbí, že to není tak barevné, skoro bych až řekl kyčovité. Ale to je věc vkusu a jsem zde asi v menšině. Každopádně u Tebe a obecně u všech, kteří vyzdvihují, jak byla dvojka a trojka úžasná, hraje velkou roli nostalgie.
      • To jsem si taky myslel, že je hlavně o nostalgii. Ale podíval jsem se na to objektivně, betu jsem hrál dost, ale prostě.. oboje má svoje klady i zápory. Ve trojce mi vadí nevybalancovanost skillů (kdo by sakra používal Scouting), beta mě herně docela baví, když pominu pomalost AI, ale já se na tý mapě prostě nevyznám, stalo se mi, že jsem přehlídl artefakt, protože byl schovanej za úžasným 3D stromem. Doslova schovanej, musel jsem posunout obraz o něco výš. Co se týče hradu, tak beru trochu zpět své tvrzení, prohlídl jsem si ostatní hrady a vypadají o dost líp. Jenom ten Azyl je prostě ošklivej. Taky jsem vyzkoušel po delší době 4ku, na který jsem nevyrůstal, a i ta mě bavila víc, než beta, a až na ty strašný souboje s nepřehlednou mřížkou a absenci upgradů, bych to hrál i radši než trojku.
    • vzdyt to ma nadhernej vizual, tyhle milovníky 2d grafiky bych hnal bičem
      • je to spis jako horsi remake 5.dilu, 2d dily mam sice nejradsi, ale prijit s timhle po celkem povedenem 5. a 6. dilu za plnou cenu je vostuda, teda jestli nebude finalni release vyrazne dotazenejsi
  • Aktivoval jsem kod uspesne na webu ale mail od Ubi neprisel, co v nem ma byt?
    dalsi kod pro aktivaci nebo jen pokyn čekat až se objeví v klientovi k downloadu?
    Diky
  • Kdo dřív přijde...
    1N1E4NUFQMEB
  • Také děkuji za klíč, nicméně se mi nenačte stránka s betou (přetížené servery) *13*
    • LOL, nefunguje ani login do UPlay *15*
  • alladjex
    Děkuju za klíč. Včera jsem rozehrál. Za mě spokojenost.
  • zažiadal som o klúč už druhýkrát a nedostal som ho..................................... *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16*
  • Náhodou nemá asi někdo jeden klič navíc hmm??
    Kdyby něco tak prosím na Elite.s@seznam.cz děkuji .)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit