Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Shania
    Taky by nas rovnou mohli vybombardovat z orbity nebo vyhladili virem, nebo by jim uplne stacilo srovnat se zemi par mest a nezbylo by nam nic jineho nez se vzdat.

    A v xcomu je zpusob, jak tu ochranu ochcat, musis emzaka zajmout a zbran ti zustane. Ale nevim jestli by v realu vojak vymenil svoji zbran za nejakou co najde valet na zemi, pokud by opravdu nemusel.
  • Na druhou stránku, kdyby lidi tuhle pokrocilejsi civilizaci chteli porazit a zacali zkoumat a chápat jejich technologie, tak by našli způsob jak ochcat jejich protiuživatelskou ochranu;)...jestli jsou lidi v nečem dobrý, tak je to levota;). Což tak v původním i bylo. Musel si to vyzkoumat aby pochopili jak to použivat. Nicméně o tomhle by se dalo ještě polemizovat...,ale assault rifly co dropnul kolega bys uměl sebrat určitě. Což, ale vzhledem k absenci zásobníků ztrácí v novým smysl.
  • Shania
    V případě pokročilejší civilzace je zcela logicke, ze si zbrane zabezpeci tak, aby nepadli do ruky nepriteli a nejen tak, ze nejde primo v boji pouzil, ale rovnou ji znici, aby se nedala okopirovat.
  • Erien
    Dneska vlastně každý hraje na třech monitorech.
  • ten problem je bohuzel hlubsi - viz: http://www.wsgf.org/dr/x-com-enemy-unknown/en
    Btw ty minuska pro predrecnika jsou drsny :)
  • Já jsem ani jednou nenapsal, že to nový ufo bude přehnaně jednoduchý...Řek bych, že výzva to bude, ale spíš jde o konzistenci světa. Aby dávalo logiku třeba složení soupeřů na mapě podle toho co za ufo jsem sestřelil a nebylo to jen uplně náhodně nahozený stádo protivníků. Aby se tam třeba odrazilo to jakou zbraní jsem to ufo sestřelil, aby se prostředí měnilo podle toho, kde bylo sestřelený apod...Mimochodem nárust obtížnosti...i jako eliták chci semtam sestřelit obyč základní malý ufo. Linearizace obtížnosti je hnus....
  • Tohle neni strategie kde bys zrovna eyefinity plne vyuzil, ale nemel by byt problem to opravit editaci INI souboru s parametry Unreal Engine (FoV a AxisConstraint).
  • Jeste poznamka - i kdyz nejsou mapy generovany, tak rozmisteni nepratel by melo byt pokazde jine.
  • Tak to nebylo zas jen bezpředmětný házení klacků....posunulo to právě blíž k reálným situacím, což je,aspoň pro mě, ta jiná rovina;), a k tomu, že člověk nemoh podcenit průzkum nebo postup v žádný časti mapy(začínaje při výstupu), protože podcenení stálo vojáky. Nicméně tebou zmiňovaná "zeď" zní dobře. Teda pokud to není jen nascriptovaná věc, která se stane pokaždý, ale je to třeba tím, že si nešel zrovna určitou potřebnou technologickou cestou nebo že sis nechal moc rozrustat vetřelce nebo, že nevíš, že do nějaký rasy máš palit ohněm. Právě návaznosti a důsledků v herních mechanismech se u novýho bojím nejvíc. Už třeba to, že granáty nemusíš mít skladem a řešit jestli dáš vojákum s sebou 5 nebo 10kusů. To samý zásobníky....mě prostě tenhle equip managment taky bavil a dával každý misi právě ten přesah toho, že je to součást v něčem větším, že jeden prtvej ufon pro člověka může bejt velkej skok pro lidstvo;).
  • Mapy nahodne generovany nejsou. Maji predpripraveno ~70 map. Nahodne generovany mapy bych asi uvital radeji, ale to cislo je celkem slusny. Zase ale "staticky" mapy maji vyhodu v tom, ze se na nich muze designer vyradit.
  • neumi to eyefinity (zkouseno v demu), takze to jde mimo me. Udelat strategii, kde je potreba mit prehled o situaci a vykaslat se na podporu vice monitoru je pro me znak ignorance. Navic kdyz nekdo ma na 3 monitory a GK co to utahne, tak zpravidla ma i na to aby si koupil hru. Bohuzel ta pachut 2k games je z toho citit na hony - za me zatim ne...
    Mozna az to bude na Steamu za 4.99 USD
  • Multiplayer mapy nahodne nejsou. U SP si nejsem jisty, zatim jsem (IIRC) nepotkal 2 stejne. Nektere byly podobne (dostal jsem dejavu efekt), ale byly jine - aspon alieni nebyli tam, kde jsem je cekal. Ono ty mapu stejne po par granatech, raketach nebo spatnem mireni nepoznas.
    P.S. kvuli Aktum X prodavali v americe UFO jako XCOM. Nekdo tehdy tvrdil, ze to byl jeden z duvodu, proc se UFO v americe tak skvele prodavalo.
  • Takhle mas motivaci pro cteni jejich webu a timpadem vyssi sanci na to, ze si koupis v akci nejake jine veci. Akce jsou na spoustu lidi mocna marketingova zbran.
  • To se ti muze stat. Kdyz mas stesti, muze se ti vygenerovat mapa ke konci hry jen se sectoidy a floatery a jindy zase bude plna mutonu. Pohnes se, objevis mutony, rozestavis jednotky a za rohem dalsi mutoni. Pak koncis. No a na Classic ani nemas 6 vojaku - pouze 4 (ale jde provest drahy upgrade).
  • nechapu proc tak zbytecne slozituji s kodama..kdyz jsou ty kody zadarmo..to rovnou napisu cenu tu nejlevnejsi at nalakam co nejvic kupujicich..fakt divny svet :)
  • uživatel: jo...právě proto jsem se ptal...když jsem viděl zobrazení tý základny...tak jsem si řikal jak to udělaj při útoku emzáků, pak jsem se začal bát, že útoky vypustěj a bohužel se to naplnilo
  • ten kod je na hlavní strance green man gaming
  • Az si zahrajes Iron Man mode, tohle te prejde. Za tezke mise nekdy dostanes inzenyry, ktere proste musis mit (kvuli satelitum) - priprav se na peklo :)
    Nekdy na nejvyssi obtiznost panikari i zkuseni vojaci. Treba mi vojak zpanikaril a odbehl primo pod klepeta Chrysalida. Nekdy hodi granat pred sebe do auta, to vybuchne, zabije vojaka a zrusi kryt ostatnim. Muton (Berserker) dokaze zlikvidovat i 2 jednotky najednou kdyz se dostane blizko. U vicepatrovych boju kdyz sestrelis Cyberdisc a zapomenes posunout sve vojaky, kteri na nej strileli zespodu, pekne bouchnou. Kdyz ti zemre sniper v pulce hry, budes mit chut prohodit neco monitorem nebo monitor necim jinym... Muzes si byt jisty, ze ti spousta situaci pripomene stare UFO.
    Stejne jako ve starem UFO mas mise, ktere maji ruznou obtiznost. Takze muzes zkusit obtiznou misi a zjistit, ze na ni proste nemas. Take zalezi na urovni paniky a dalsich faktorech.
  • a ten kod vemu kde ? to musism mit uz nakoupeno hafo her ?
  • Sakra to už je rozumná cena...,ale každopádně nejdřív vyzkouším než do toho pudu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit