Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • USER47
    Zkoušel jsem to nedávno a pořád je to dost na nic. Hromady bugů a příšernej framerate na to, že to vypadá dost hrozně.
  • janchor
    Většinu z těch situací, který jsi vyjmenoval, jsem v preview verzi stihnul zažít. Přijít o většinu výsadku jde během jedinýho tahu.
  • Mno podle toho komu "prodával" tu hru v obchodě, tak bohužel chápu ty změny, který v reimaginaci udělali. Dneska by asi moc lidí nebavilo příjít v první misi o půlku jednotky kvůli tomu, že si člověk s sebou nevzal světlice nebo, že nezodpovědně seskupil pár vojáků, kterým pad alien granát pod nohy...nebo, že se v lodi zabarykádovali elitní alieni a co strčí voják nos do dveří, tak má o půl starostí(a těla) mín:)....nebo, že má v jednoce lamu co zpanikaří a začne ještě v lodi pálit kolem sebe.....nebo, že to obrovský prase přežilo dvě dávky a zruchalo kapitána...nebo, že prostě po x hodinách hraní není připravenej na large ufa a veškerý letecký síly padnou.....nebo, že se rozhod dobívat obrovskou bázy ve který se prostě umírá....nebo.........každej kdo xcom hrál by moh přídat svých nebo asi hodně. Na jednu stranu se mi líbí, že vojáci dostali shopnosti a skilly, ale takovej ten pocit války, strachu, prachu, potu a krve mi tam asi bude chybět. Mno 9. je brzo abych si to ověřil. Každopádně dík redakci za přetlumočení dotazů.
  • TFTD jsem taky moc nemusel...je to vesměs totéž co EU, ale voda mi tam nesedla:). A apocalypsa by mě docela zajímala. Ta mě bohužel minula a ted si dám radší původní než jí. Toho interceptora bych asi taky nechal ležet;).
  • Coffin.Corner
    S TFTD souhlasím. Pod vodou je tísnivá atmosféra ještě výraznější a má jedinečné kouzlo. Stejně tak variabilita misí je pestřejší, člověk si musí dávat pozor jestli bude bojovat na souši, nebo pod vodou.... atd.
    Docela se divím, že se doposud nikdo, při vší té honbě za remakem jedničky, nepokusil navázat na tohohle hardcorovějšího brášku.
  • MickTheMage
    Nj, evidentne ma chlapec svoju pracu rad a to je dobre. A s Etheralmi sa teda necham prekvapkat :) Aby som nakoniec nebol na nich moc zly, ehm. Ale aj tak, niektore veci su (nastastie?) neopakovatelne. Preto som si akurat vcera na blogu zaspominal na UFO: Enemy Unknown a s nim aj na Terror from the Deep. http://mickthemage.blogspot.sk/2012/10/ufo-enemy-unknown.html

    Zaujimave, ze nema rad TFTD. Ja ho zboznujem pre jeho atmosferu, ktora bola ovela hutnejsia ako v prvom UFO. A co sa Apocalypse tyka, mam tu hru velmi rad. Rozdiel je len v tom, co bolo prve. Ale ak by istym sposobom v buducnosti cerpali (prerabali?) Apocalypse, tiez by som sa nehneval :)

    Pokojne aj Interceptor. Si pamatam, ako som v case vydania tohto dielu rozmyslal o moznosti prerobenia do taktickej tahovky pri zachovani vesmirneho prostredia. Istym sposobom sa to blizilo Space Hulku, ale stale to bol X-COM :) Dalo by sa Jake Solomon, a zaroven by to bolo trochu ine a nove, pritom stale X-COM :))
  • Kdybyste nekdo touzil po remake puvodniho UFO, existuje UFO:AI v lepsi grafice (myslim, ze to stale jeste bezi na Quake engine). Je to OSS a je stale vyvijen nekdy od roku 2007 (zkousel jsem to pred par lety).
  • Souhlas. Prvni dil (verze Gold)je nejlepsi remake ufa. Az na to,ze ja se tesim na obe hry-na tuhle i na Extra2. (no vlastne se to jmenuje Ufo2:Extraterrestrials)
  • a ja se zas tesim na extraterrestrials 2 ;-)
  • Ma rad Apocalypse? Bylo by fajn kdyby tenhle dil zkusili nejak 'udelat' v novem kabate. I kdyz tady na Tiscali by to hraci asi prilis neocenili. Pokazde kdyz totiz zminim Apo jako nejlepsi dil serie,dostavam minusy :-)
    Rozhovor nevyznel spatne;i kdyz prlus dlouhy neni
  • po precteni clanku se stale vice tesim, az vyjdou Xenonauts
  • dovolím si poupravit poseldení vetu jakea solomona

    co ste kouřily ?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit