Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mno konretně na útok na lidskou základnu, aspon podle toho co řikali pro gamespot, nedojde. Jako logický důvod udali strukturu báze...
  • Ethy
    Co jsem hrál demo, tak mě to bohužel zatím nepřesvědčilo. Počkám si na recenzi od vás a pak se rozhodnu. Opravdu se bojím toho, že jak hra nemá náhodně generované mapy, že se ztratí ona znovuhratelnost, která mě i po tolika letech tolik táhne k původnímu XCOMu. Ale na druhou stranu je to hlavně citová vazba, co mě k původnímu XCOMu vrací. Tehdá to bylo jiný, já byl dítě, souběžně v té době byly v TV samé dokumenty o UFO, po nocích jsem se bál s rodiči u AKTA X a tak... Ale uvidíme, třeba to bude dobrý *4*
  • Ach jo..dali jste si někdo tu snahu, a našli takovou menší utilitku na rozšíření dema? Já si tu snahu dal a našel. A od etheralů jsem dostal neskonalý výprask. Teda hned po tom, co mi ovládli většinu jednotky a po pár kolech jim vybouchly hlavy *14* Byl to mazec. A ten disk byl taky masakr.
  • janchor
    Neodpouštěj, však ho taky nikdo nikomu nebere.

    Jinak teda preferuju systémy, kdy tě hra netrestá jen proto, že se zrovna špatně vyspala, ale chápu, že to staví zážitek do jiný roviny. Na druhou stranu v preview verzi jsem několikrát narazil do zdi (= něčeho, s čím si Interceptory nebo pak výsadek nevěděli rady) a to byla jen základní obtížnost. Na nejvyšší už by to mohlo být solidní maso.
  • janchor
    K nějakýmu útoku na základnu ale nejspíš dojde. Další z věcí, ohledně který se Firaxis tváří tajemně.
  • Thanes
    A ještě tam je v závorce (NA), což chápu tak, že se sleva nevztahuje na XCOM v regionu North America. Což je dost divný :-D
  • Tak to je obrovská škoda
  • Diky za vysvětlení, já si říkal co je to NA.
  • Mno máš naprostou pravdu, ale ruka mi nedovolila dát, že se mi tvůj příspěvek líbí:D....
  • GMG maji slevu v zakladu 10 % a po uplatneni kodu dalsich -25 % se dostanes na cenu 33.75 USD = 671.69 CZK
  • Je tam Excludes XCOM (NA), NA znamená North America, tj. Kanada a USA. U nás to jde v pohodě, dokonce už posílali kódy pro preload.
  • Mno nejde jen o tu ztrátu vojáků jako takovou...,ale o tu striktní přísnost původní hry. Tam si vlastně ani nemusel udělat vyložene chybu aby se ti něco podobnýho stalo, stačilo aby výsadek přistál na špatným místě(čti vygenerovala se nepřiznivě mapa a alieni:)) a bez smoku a rizika ses z lodi nedostal. V noci sis třeba moc nevystřelil pokud sis neosvětlil prostředí světlicema. Možná drobnost, ale pocit toho když hazíš světlice do tmy a čekáš co tam bude je prostě k nezaplacení. Kdybych se rozepisoval o managmentu TU, tak budu vypadat jako staromilec co neumí příjmout vývoj tahových strategií;). Nový jsem zatím nehrál a podle všeho vypadá, že to bude i docela težká hra, což je dobře, ale právě už těma herníma mechanismama, který vyřadila spousta věcí ani nastat nemůže. Prostě je něco jinýho už v tom počtu jednotek. J.S. sice odpověděl, že hračům stála půlka jednotky v lodi, ale to si člověk moh dovolit, tak na nejnižší obtížnost, když loadoval nebo když už pak měl supermany s devil launcherama a vsechno kosil rizenejma raketama pripadne kdyz priletel s plnou lodi na malýho scouta. Ale na large,huge nebo bázy se člověk dostal do situace, kdy se mu vojáku nedostávalo, protože tři šli jednou cestou, ctyři prozkoumávaj okolí, ctyři druhou...někdo padnul někdo je v přestřelce a tak nejde použít atd...nechci kydat hnůj na autory novýho, protože zase oceňuju, že výjde nový ufo, ale stejně si neodpustím zmínit, že to původní pár megový má v herních principech pořád něco kvuli čemu mě pokaždý začne bavit a totalně mě vtáhne. Ne nadarmo kdybych byl bohatší, tak bych chtěl udělat vlastní reimaginaci...a mý představě se víc blížej xenonauts.
  • kurz dolar-euro
  • Ne, ani nejdou v boji brat a pouzivat emzacke zbrane, bohuzel (ani po jejich vyzkoumani).
  • Tak ono to jde? že tam mají psany , takovým malým pismem EXCLUDES XCOM?
  • Voucher GMG25-EVFWS-4Z4ZN, vyjde to dokonce míň než 690
  • 45$ je podle me 900 kc ..tak jak si dosel na 670 ? ??
  • Paradni rozhovor .... hodite tu video ze skype rozhovoru ...prosiiim .muze byt i bez titulku..zatim *4*
  • ja tu masirku uz nevydrzel, koupeno na GMG s v. kodem za 670,- *4*
  • Můžou emzáci zaútočit na tvojí základnu?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit