Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No může to dopadnout i tak, že konečně vyjde HRA, pro kterou není priorita super grafika a podobné voloviny, ale hratelnost a zábava.. o to jde ve hrách...
    • Punkt
    • Tohle by chtelo relozit d ovsech jazyku pak zaramovat a poslat veskerym vyvojarum. Faktem ale zustava, ze pro ne sou dulezitejsi plnejsi penezenky nez spokojenejsi hraci *6*
      • ucho
        a copak se to nějak vylučuje? vždyť je to základ podnikání, nabídnout něco, co má úspěch, co lidé chtějí... když budou hráči spokojení, budou mít i plnější peněženky...
  • Heh, jestli mi po hodně dlouhý době bude zas u zkoušení nové hry bušit srdce, tak právě u Duka.....a za pár měsíců snad i u Diabla 3;) Tyhle značky jsou pro mě lístek do dětství a mládí;)
    • A je mi vcelku volný jak to dopadne...
  • Pan Steve mi prisel lehce vyhulenej *3* Ale pokud se zivi rozhovory a takovymhle krasnym basneni o zapalu a nadseni svych kolegu - neni se cemu divit *1* Jed Steve!! *2*
    • Ano - vypadá zkouřeně *1*
  • Chtelo by to titulky. Snad budou.
  • hehe tak na tu hru se tesim, ty holky byli dobry ne ? *1*
  • Vyrobil jsem pro vás titulky, je to z odposlechu, tak prosím o trošku shovívavosti :)

    http://www.youtube.com/watch?v=1UpHcpVbVWU

    Nejsou hardcoded, musíte si je v menu u videa zapnout
  • dneska neplatí že nejprodávanější hra je AAA titul!!!! NAOPAK!! AAA hry jsou méně prodávané jelikož oslovují jen 100% hráče kteří vyžadují kvalitu nad kvantitou.
    • ... pokud ja, jako 100% hrac vyzaduji kvalitu, tak nebudu sahat po "AAA" titulech. To, ze je hra od EA, stoji 60 EUR a vsude je kolem ni hype (=dnesni AAA titul) neznamena, ze bude hra kvalitni.
      • EA neberu jako tvurce AAA titulů ba naopak. EA jsou paskvilisti co jdou po zisku a na nás hráče se*ou
      • já právě beru AAA titul podle jinejch hodnot než je marketing a prodejnost...
  • Někde jsem četl že hrací doba bude až 18 hodin a to je skvělá délka na dnešní dobu.
  • Pri hrani tehle hry aspon clovek zapomene v jak nejistem svete zije *1* Vemte si, ze ve hre muzete zazit to co v realu velmi tezko nebo vubec. Ovsem ten komu nevadi pobyt v cele to nemusi moc resit :D
  • KIMCID
    první hra na kterou se těším, ať dopadne jak dopadne

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit