Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pb_historic
    Příjemnej chlapík, už se na dvojku těším. *12*
  • ringmancz
    asi ne tak moc, jak jsem si myslel :(
  • Vrook
    Whatever... *15*
  • flash789
    Bohuzel, napsal bych to same i kdyby to bylo u hry které bych dal 10/10, kazdopadne jsem rad ze jsi pouzil české slovni spojeni, jdes do sebe, jen tak dal:)
  • Vrook
    Já ti to nebudu vysvětlovat.. ale možná bych ti mohl vysvětlit, co znamená slovní spojení "potrefená husa"?
  • flash789
    Co to je ,,butthurtům,,? nejaka nova vira islámského světa, nebo další ceskoanglicka zkomolenina kterou pouzivaji lidi s IQ 20?
  • Vrook
    Na další díl se těšim.. ten první si mě získal během prvních pár sekund, ale i kdyby to byla naprostá sra*ka, tak muj respekt má už jenom za to, jak očividnou bolest působí butthurtům a pixelofobum v místních diskuzích. *15*
  • Hotline Miami mě vůbec nevzalo, teda kromě hudby, ta byla fajn.
  • čtyři :-)
  • flash789
    Ja to nikomu neberu ze se ta hra libi, mne ne, tak co s tim, asi nic, ze. Ja si uz tohohle stylu uzil dost před lety kdy to jinak neslo, a uz to proste nepotrebuju a nechci, modni vlny které vraceji cas zpet me nezajimaj.
  • Mart9
    S tím nemohu souhlasit. Nechal jsem se unést novým Tomb Raiderem, Wolfensteinem a teď jsem se nachnul Medal of honor 2010. Jsem nečekal, že to je tak dobrá střílečka. Neviděl jsem hru, která by měla lépe zpracováno zasažení kulkou mé postavy.
  • Tak to ses prazdnej clovek, co se nedokaze nechat unest, je mi te lito.
  • Jack1947
    Jn, nebo tak... to patřilo dolů.
  • Technicky možná, ale výsledkem je vždy subjektivní estetika.
  • :o)))))
  • Raziel_cz
    Chápu a taky si myslím, že šlo o jeden ze zdrojů inspirace. *4* Rozhodně by bylo zajímavé vidět Hotline Miami ve 3D. Hlavně pokud by kamera snímala dění buď zpoza hrdiny, nebo rovnou z pohledu vlastních očí. Chtěl bych vědět, jestli by vůbec byl titul hratelný, pokud by hráč neměl díky ptačí perspektivě přehled o pohybu nepřátel.
  • HELLER
    Ahoj, pokud to tu bylo, omlouvám se, ale proč nemáte videa na Youtubu ? ani ten retro LP ? Nějakej problémek ? Nebo něco jinýho ? Děkuji za odp.
  • Jack1947
    Děkuji za ocenění...

    Taky se mi s člověkem jako ty diskutuje dobře, když se nedohaduji o blbostech.

    Manhunt je trochu jiného rázu, ač vypadá podobně a možná kdoví či si tvůrci této "hříčky" nevzali trochu z něj. Ostatně kontroverzní svým způsobem jsou obě hry.

    Néé, já měl spíše na mysli něco na ten způsob přímo, třeba dejme tomu remaster do 3D ale aby byly zachovány všechny mechanismy a hrálo se to stejně na rychlost vlastních reakcí.
  • MickeyMutant
    Líbí se mi, jak Pavel Dobrovský při očním kontaktu pokaždé přimhouří zrak a kýváním dává najevo, jak pěkně ten výklad zpovídanému vývojáři jde: "Dobřes to řekl, Dennisi."*4*
  • Jack1947
    Ta doba nebude, QTE se zruší a litosférické desky se dají do normálu. *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit