Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Těžko najít mezi Aší a Ostravou horší případ prznění punk rocku než tyhle mazánky. A teď už na ně jeden narazí i tady. Tfujtajbl...
    • Prehanis
      • Ani v nejmenším. Chceš vidět punk? Letos jsou Pod Parou Cock Sparrer. Kapela hrající v nezměněné sestavě od roku 1972 !!!! Zkus zkouknout a následně porovnat s těmahle nagelovanýma vejškrabama.
  • Nějak mi přijde, že moc netuší o čem mluví... "AoEII se všemi datadisky" "simulátor NFS"... atd.

    Jinak jejich hudba mi přišla jen příšerná vykrádačka zahraničí. Ještě před x lety na střední, kde to tu a tam nějaká slečna poslouchala jsem z toho slyšel zmrveny Blink 182, od té doby už jsem o nich naštěstí neslyšel...

    ještě k tomu konci, já zase doufám, že je z žádné hry neuslyším.
  • Já myslím, že je dobrý spíše games poděkovat za pokus o takové zpestření, které by klidně mohlo fungovat se zajímavýma lidma, kterým nejde primárně o stupidní PR (na základce sem kreslil mapy pro lodě a hrál na trombón asi se začnu vnucovat games o rozhovor). Ono když se takhle vnutí dva vyfešákovaní zaříkávači "buzen" tak to moc sympatií nevzbudí.
  • celoush
    Tak jsem mrknul na rozhovor a pak mrknu na komentáře a to jsem tentokrát neměl dělat .... tolik zášti a netolerance jsem tu dlouho neviděl. Chápu, že vám jejich hudba, styl, vzhled nebo cokoliv, nesedí, ale proč hned reagovat takhle hystericky? Další takový rozhovor, ač není nijak zvlášť přínosný, mi ale rozhodně nevadí a klidně se na něj mrknu.
    • A tak, jsi v Čechách a tady se úspěch neodpouští :D
      • Úspěch ? Oni ? Kde prosím tě ?
        • 2000 prodaných placek už je docela dost :) nemyslíš?
  • To teda musel bejt boj, sem flaknout tenhle clanek, kdyz pulka redakce posloucha jen hudbu, kde se uctiva satan a druha muze zas jen zvuky paricich se orangutanu ktere doprovazi hrou na hoboj kmen indianu citajicich 10 lidi.
    • kickasl
      Narazku na metal jsem pochopil, ale co ma být ta druhá skupina?
      • Krutoprisny za kazdou cenu alternativci...
    • podivej se ke klukum na last.fm treba a uvidis, ze jsi uplne mimo. i kdyz tenhle rozhovor byl teda taky dost mimo o_O
    • Shaker
      Druha skupina je mi sympatictejsi...
      • wenceslaus
        Raději Slayer než folk!
        • Mayhem, jedině Mayhem vole.
  • tonnymontana
    Neprekvapuje me to po tom jaka hra byla vyhlasenou hrou roku a po X clanku ktere psalo snad 14 lete dite. Myslim ze kazdy kdo chodi na games aspon mesic ma docela jasnej obrazek o urovni webu bohuzel a kdyz si chce poradne pocist sahne do zahranici. Video ani poustet nebudu to mi za to nestoji ale koukam ze kluci maji nadherne vlasy jak se menuej ten styl nechutne vyholene pulky hlavy?:D to jako prijdu k holici a reknu strihnete me tokiohotel vs. debilek :D
    • Tak tohle mě pobavilo *1*
  • vazene GAMES tak definitivne jste se ume schodili, protoze todle neni nic jineho nez placena reklama, kapelu znam a tak stejne jejich manazera, takze jde jen a jedine o propagaci tedle Baby Punk kapely, ktera patri jedine na stranky Bravicka a Holky to chtej taky...

    btw: ano kapela se neboji to rict otevrene, ze dela hudbu pro holcicky, ale tak at se prezentuje k tomu odpovidajicich mediich nebo ze by se na GAMES uz taky neco zmenilo
    nejdriv zazdeji PCT a ted GAMES, vivat Mr. $
    • Jak te vubec muze napadnout, ze by si games delali neco z toho, ze se "sHodili" pred takovym bezcenakem jako jsi ty?
      :-) internet nekterym lidem hodne kurvi soudnost;-)
      • todle je diskuze, takze zde diskutujeme o clanku a sdelujeme si sve nazory o clanku, ale za toty nemas asi zadny nazor a jsi schopen jen reagovat na cizi nazor, je potreba vyjadrovat svuj nazor, stejne jako pri volbach podle toho jakou stranu volis vyjadrujes svuj nazor a postoj jak si predstavujes kam ma nase zeme smerovat, tak to muzes bra tady a me se osobne nelibi kam GAMES smeruje, to ze muj nazor nebude brat v potaz je vec druha, ale pokud ho vubec nevyslovim tak jsem jen tupa ovce v davu, ktere je vsechno jedno a jen tupe nasleduje dav...
        • Games jsou vpohode, to jen lidi jsou rozezrani a urypani a furt se jim neco nelibi. Presne timhle smerem ma jedovata poznamka smerovala;-)
    • Robotron3
      Podle hysterických a emotivních reakcí v diskusích to tu vypadá, že sem choděj jen samý holčičky. Takže trefa.
      • No a taky sem chodí i lháři že Robotrone.
      • Shaker
        Hned bych si koupil jejich album, ale mama mi uz dala penize na Tokio hotel...

        Videl sem z toho jen prvni asi minutu a vzhledem k tomu, ze i ten typek, co pri zkouseni Oculus rift kricel jak holka, to evidentne bral spis jako tezkou povinnost nez zabavu, tak to byl vazne asi trosku preslap :)
  • Dost bylo Tafroba dostl bylo Witche, dost bylo frajeru co stali za pi!u...
    • Ale notak :D i když rozhovor se Sodomou by byl fajnej :D
  • Pilgrim66
    Koukám jestli jsem furt na Games nebo na naky SWAGYOLOHIPSTER radoby non-mainstream strance...
    • To se zde přece nevylučuje :(
  • hnus tahleta white trash skupina

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit