Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Shenkster
    To je takovej problém sem postnout video z youtube ? Stejně to tam je tak nevím proč to házíte na tenhle blbej a pomalej server...
  • Dokud se tvurci nenauci vyuzivat nektere efekty stridme,tak se to fotorealite jen tak nepriblizi.
    Jinak jedna vec jse docilit temer realneho vzezreni nezivych objektu a neco uplne jiheho je uveritelne rozpohybovat kapaliny,textilie,floru apod.
    O animacich lidi,zvirat a hlavne mimiky obliceje ani nemluve.
    S tim maji problem jeste dnes i velkorozpoctove hollywoodske filmy.
    A prave animace pohybu postav,mimika,kapaliny,textilie apod jsou veci,ve kterych soucasne hry zaostavaji nejvice co se vizualni stranky tyce.
    Takze verim,ze za par let budou hry na screenshotech vypadat pomerne uveritelne,pokud se konecne nauci neprehanet nektere afekty,ale v pohybu to bude jeste nejakou tu dobu pusobit notne umele.
  • Jako už s tím něco udělejte! Ty videa na tomhle webu jsou naprosto k ničemu...
    • Rád bych nějakou odpověď od osoby zodpovědný za tenhle web...
  • Hmm tak taková doba nastane až s konzolami Xbox1080 a PS5. Ovšem kdyby nebylo konzol už bychom to tu dávno měli
  • bud nejde video nebo kazdych par sekund reklamy kdyz zavrete tak se vam otevrou v novem okne *16*
  • Do doby jak to bude vypadat jako normál život ještě máme pár let čas !
    • A Máš na mysli ty ekonomický průs*ry co se dejí všude po zemi, nebo jen čistě počítačově?
      • lol
    • Ja som zvedavý, či sa takej hry vôbec dožijem... Vytvoriť naozaj realistický výzor vo všetkých ohľadoch nie je len otázka technológie. Zober si napr. tento BF3, prekontrastované, presýtené farby, odlesky tam, kde vôbec nemajú byť, adt, atd... Nie že by to bolo úplne hnusné, ale k realite sa to neblíži...
      • Nejbliz je tomu ArmA 2. Sice textury a modely jsou uz malickou zastarale ale porad je to nejrealistictejsi grafika co jsem ve hre kdy videl (coop hra proti AI s tymem co to fakt zere a modama ACE a ACRE je pak nejrealistictejsi zazitek - http://www.youtube.com/watch?v=FWDitgN-sro) . Jedine co to pocitove prekovana je snad jen Rise of Flight ale tam clovek musi vylezt trochu do vysky.
  • http://www.youtube.com/watch?v=olEca3jxS4A
    • díky, tady to nejde přehrát *10* *10*
  • .... Jdete s timhle prehravacem vite kam.
    • Přehrávačem to nebude, je i na rozzlobenimuzi a funguej to :)
      • Mozna to neni prehravacem, ale i tak nechapu proc tu nemuzou vkladat primo z youtube. Ten prehravac co tu maji je uplne napytel - kdyz si chce clovek vypnout zvuk, tak z toho videa nakonec stejne nic nema, protoze UPROSTRED je nejaka debilni ikonka. Kdyz uz tam (ta ikonka) musi byt po celou dobu prehravani(!!) (z nejakeho mi neznameho duvodu) PROC to nemohli dat do rohu treba??
  • Leonidasss
    Posledních pár dní tady vůbec nemůžu spustit žádné video *7*
    • A ja ako blbec hľadám , čo sa mi v počítači po...lo, že mi nejdu videa...Takže nie si sám.
  • "ale nějak jsme na něj zapomněli."
    Ano, tak i po recenzi pokracuje placena medialni masaz? Irenko, proc...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit