Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak hlavně pevné zdraví holka šedo-modrooká! to je nejdůležitější. Ať se ti vyhýbá to špatné a to co se ti nevyhne, ať zvládneš překonat a jdeš zase dál. Jedna životní etapa ti končí, nová začíná.

    Přeji ti vše dobré

  • Je to dost škoda, ale pokud chybí motivace, je lepší dát si oraz. Přeji Ti, Bětko, ať se daří a hlavně to zdravíčko.

  • frank.horigan

    Ahoja, asi nejzajímavější byly tvoje začátky na Primě s Tučkem a pak se přiznám že už to pomalu padalo a padalo.

    Na Tiscali už bylo cítit vyhoření a popravdě, já kdybych měl hry hrát a na sílu (rychle) dohrávat a pak ještě o nich klebetit někde na streamu, tak mě po čase začnou mírně řečeno otravovat. 

    Takže hrát hry sám pro sebe, bez závazků je asi mnohem lepší, než když prostě musíš... 

  • Sainten

    Budeš nám chybět, Bětko. 🥲

    Tak hodně štěstí a lásky v tom dalším životě .. 

    a brzo snad zase někde na viděnou 

    🤘🤓🙋🏻‍♂️


  • Právě mi puklo srdíčko! 😭😭😭 May Force be with you! :)

  • Row

    Sice jsi mě těžko mohla vídat v živácích, neboť drtivou většinu videoprodukce konzumuji post mortem po večerech, ale i tak jsem divák Games.cz pravidelný. Poslední dobou víc divák než čtenář a tak za tvou práci na ní děkuji.

    Mrzí mě to že odcházíš, bude mi chybět tvá otevřenost nerozlučně spojená s expresivním výrazivem (jsem uplně stejný 😀) a vlastně i tvá fasion, kdy mne upřímně fascinovalo jaký máš rozptyl stylů oblékání, leckdy dokonce ze dne na den.

    Tak tedy hodně štěstí, zdraví a tak vůbec a nikdy neříkej nikdy, třeba se za nějakou dobu zase do tohohle kolotoče tady nebo někde jinde vrhneš s novým elánem znovu. Do té doby si budeme muset vystačit s tvou občasnou rolí hosta zde nebo s tvou účastí na Movie Witches.

    P.S. Na to cyberpunkové video máš právo být hrdá a říkám to jako milovník žánru 😉

  • cNNk

    Lhal bych, kdybych tvrdil, ze mi tu budeš chybět. Dřív jsem tě měl rád, po příchodu na Games se to, ale změnilo a dost často jsem byl spíš odrazen, protože jsem cejtil vyhoření. A třeba je za tím právě ta vnitřní pohoda a klid. Proto ti přeji, aby si našla novou energii a dělala to co tě bude naplňovat a bavit, protože tak jsem tě měl nejradši. Musím zkusit ten váš filmový podcast, poslechnout si pořádný babinec může člověku otevřít nové obzory a pobavit.

  • Keby aj áno tak..... ? 

  • ok plukovníku

  • JaroslavSl

    Jsem z toho smutný, skutečně jsem se těšil na návrat obsahu jako byl právě Cyberpunkové video, ty video eseje byly pro mě osobně velmi zajímavé a nevšední. Tuhle vyšší novinařinu jsem si u Vás užíval. Za tři roky se povedl neuvěřitelný posun v obsahu a kvalitě videí. A fakt jsem se těšil že s "návratem" přijde "víc a houšť." Bylo by skvělé, kdyby si to někdo z redakce nebo budoucí jiný člen vzal jako inspiraci a v najetém trendu pokračoval. Moc díky, přeji spoustu úspěchů v jakémkoliv dalším směřování a vlastně skládám respekt za odvahu si říct že něco co člověk dělá tak dlouho a tak intenzivně už ho nenaplňuje a chce najít svůj nový směr. Hat down!

  • Sakra. A kdo teď jako na games bude hejtovat hry? 🙂. Pan Makal bude muset převzít štafetu. Tam vidím potenciál 😀

  • KronosDeret

    Změna je život no.... 😂, smrk, kdo brečí? Já nebrečím, to je cibule, ehm prach, vidlička mi skočila do oka.

    šak se aj bez Games neztratíte, odpočiňte si pořádně a pak se po Vás poperou :)

  • Mě tam naopak chybí.

  • JohnyTheZik

    Ať se daří, Bětko!

  • Veloxos

    To bolí nejvíc ☹ale přeji hodně štěstí a zdraví do dalších cest 😉

  • celoush

    Tak ať se daří! ('-')7

  • SlavicBes

    No aj mna to zaujima ale osobne som rad ze zmizol. :D

  • SlavicBes

    Neberies to nejako vazne? LOL

  • Mám to podobně. Jen by mne zajímalo kam zmizel Adam Homola 🤔

  • SicBoy

    Obrovský dík za kus srdce přetavený do úžasné práce, kterou jsem si náležitě užíval. Přeju hodně štěstí

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit