Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ok plukovníku

  • JaroslavSl

    Jsem z toho smutný, skutečně jsem se těšil na návrat obsahu jako byl právě Cyberpunkové video, ty video eseje byly pro mě osobně velmi zajímavé a nevšední. Tuhle vyšší novinařinu jsem si u Vás užíval. Za tři roky se povedl neuvěřitelný posun v obsahu a kvalitě videí. A fakt jsem se těšil že s "návratem" přijde "víc a houšť." Bylo by skvělé, kdyby si to někdo z redakce nebo budoucí jiný člen vzal jako inspiraci a v najetém trendu pokračoval. Moc díky, přeji spoustu úspěchů v jakémkoliv dalším směřování a vlastně skládám respekt za odvahu si říct že něco co člověk dělá tak dlouho a tak intenzivně už ho nenaplňuje a chce najít svůj nový směr. Hat down!

  • Sakra. A kdo teď jako na games bude hejtovat hry? 🙂. Pan Makal bude muset převzít štafetu. Tam vidím potenciál 😀

  • KronosDeret

    Změna je život no.... 😂, smrk, kdo brečí? Já nebrečím, to je cibule, ehm prach, vidlička mi skočila do oka.

    šak se aj bez Games neztratíte, odpočiňte si pořádně a pak se po Vás poperou :)

  • JohnyTheZik

    Ať se daří, Bětko!

  • Veloxos

    To bolí nejvíc ☹ale přeji hodně štěstí a zdraví do dalších cest 😉

  • celoush

    Tak ať se daří! ('-')7

  • SicBoy

    Obrovský dík za kus srdce přetavený do úžasné práce, kterou jsem si náležitě užíval. Přeju hodně štěstí

  • Redakce nějak řídne -> Aleš má teď náročné období.

  • Tak jo. Tolik roků sleduju games.cz a konečně mi něco stálo za dokončení registračního procesu :-)

    Hodně štěstí a hlavně zdraví, Bětko.

    Gl hf ;)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit