Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Sotva to vyšlo a už to dostává 9/10. Typické.
    • martin.mares.984
      Ber to s humorem a sportovne! Ostatne v jake jine MMO je mozne aby za Tebou behem krvavych boju hezky hopkala vrestici opicka - no ne?
      • Hele, já to neunesl a napálil jsem tomu na Metacritic nulu. Hned je mi po duší lépe.
        • martin.mares.984
          Neber to osobne - nic ve zlym, ale presne takovyhle chovani i opacnym gardu, kdy lidi daji bez rozmyslu a bez poradnyho zahrani nebo dohrani na Metacriticu 0 nebo 10 dost zpochybnuje ono uzivatelske hodnoceni jako protivahu vuci kritikum.
          • V pohodě Martínku. Já osobě vím, že jsem miglej. Mám tam čtyři účty a čtyřikrát letěla nula a to jen kvůli Skyrimu. PS. Nekecám.
  • Krescz
    pevne verim tomu, ze kazdy muj hate byl opravneny a hra prejde na F2P *1* ...ostatnim haterum byl chtel jen rict, ze se tesim az se opet setkame u nejake hry, ktera roztrha nase nadeje na dokonale MMO *5*
    • To pekel s F2T (resp. Pay to play/win). Ať je to dobré raději za poplatky, nebo to můžou rovnou zabalit. Hlavně neničit svět a značku tím, že to budu prodávat jako dě*ku.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit