Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jo to su jeste ja verim tomu ze o nejakej bezduchej zivot postavicek ala zombi uz k tomu nedojde aspon nejaky ty lidi by mohly vykonavat nejakou praci treba prodejce hod-dog parku ,zelinari,a na druhe strane mesta se rozlezala ta silena nemoc -zombi hamburgru ktery z nich pomalu ale jiste delaji ty monstra ktera se rozlezaji mezi ty ...........domislete si, a vemte si to jakym autem proti jakymu jedete ,tonAz, prece kdyz mam truck tak me nemuze znicit predelana kobra s okousanu pylou na strese a.t.d. z tech malejch vozitek. a normalni lidi by meli mit taky neco na obranu sama sebe . . . . . . .co rikate. . . . . . nejake ty miny atd.gdyz muzou auta tak lidi taky. cus bufalo hellside.
  • no doufam ze tam vyvojari nacpou vsechno to nejlepsi ze vsech dilu a trochu vjetsi autopark je hodne destrukcnich ,auto,her bylo by to super. ale ta grafika lego kostek aby to nepripominalo ty stary dily dik.
  • Harry_Styles
    Nevím kdo by stál o to hrát něco podbného, přejíždět lidi a zvířata jen tak pro zábavu
    • Ticho homoprute jdi si postavit domecek do simiku a tyhle hre se vyhni obloukem nebo by ti jeste pohorsila!!!
      • kubi-wan
        Vy jste ho teda pěkně nakrmili. Cožpak neni jasný, že jen troluje? A ještě tak okatě!
    • yuri.sidius
      Já doufám, že zvířata pujdou vypnout jako ve dvojce, hrát si na přejíždění lidí mě fakt baví, ale zvířata moc ne ... *15*
    • Cypri
      Hlavně kvůli tomu prosímtě nekňuč. Další moralista *1* *1*
    • Jack1947
      Takovahle hra tu samozrejme dlouho nebyla a zabavne to byt muze a bude.

      (i kdyz chapu, smysl prispevku v tomto vlakne je trochu jinde... a vime vsichni kde)
    • Pan_Klobouk
      Uz je to ctvrty dil. A byly i nejake klony a kopie. Neco mi rika, ze o to hraci stoji... a docela dost. ;)
    • ja rozhodne! u dvojky jsem stravil tolik zabavnejch chvil
      • A důchodce ....nezapomínej ! *14*
        • bych tam přidal ještě nějaký černochy a teplouše
          • C-BEAM
            prečo nie... alebo rovno keby sa v meste odohrávala gaypride, myslím, že by som nebol sám koho by to potešilo :) No a k tomu pár moslimov a hlavne moslimky v burkách. Ale doba sa mení a to čo v minulosti prechádzalo je dnes nemožné. Ale ak k tomu vydajú nástroje tak som rozhodnutý tam dorobit aspon tie moslimky.
            • JJ hlavně ta grafika dodnes neztratila své kouzlo. Krásně špinavá.
            • C-BEAM
              tiež som robil výlety na pláž *1* C1 je aj vdaka tomu proste najlepši.
            • Měly by tam být všechny subkultury a kultury aby si každý mohl vybrat dle svého gusta a nálady :-)

              Největší uspokojení mi přinášelo přejíždění pobřežní hlídky na plážích v Carmaggedon 1.
  • Pokud mi k plné verzi přibalí starý Carmageddon 2 funkční pod novým HW , tak budu mít jistotu , že dostávám alespoň jednu kvalitní hru
    Jinak early acess - jedna dvě mapy a dvě ovladatelná vozidla ? :/ Začínám mít obavy jestli vůbec nějaké demo bude :(((((
    • A kde jsou ta játra ?
  • Hanzales
    Ty vole to je úplně psycho video :) Prvně si říkám "wtf" a po chvilce už jen "hahaha" :D A hra každopádně minimálně v hledáčku :) Starý karmáče jsem pařil, to červený autíčko nejde zapomenout :)
  • Původní karmáč byl naprosto fantastickej. Dostal jsem se k němu asi až osm let po jeho vydání, tedy v době, kdy už frčely daleko modernější pařby s lepší grafikou, ale neskutečně jsem se do něj zažral a užíval si ho. Perfektní hratelnost, dobře navržené tratě, super destrukce a další prvky z něho dělá naprostou legendu.
    • Hlavně ta špinavá, jedovatá, zvrácená atmosféra!
  • Carmamrdon
    Tak to je ta nejlepší herní zpráva za posledních x let, aspoň pro mě. *4*
  • prudislav
    Těžkej nádech Carma1+2 her a jestli bude hratelnost na úrovni Carma2 budu spokojen ať t vypadá všelijak - zatim jsou tam stejně jenom placeholdery a pre-alpha assety.
    , srovnávat to s NCG/BNG mi přijde zcestný - Carma byl vždycky trochu šílenější a přehnanější než FO
  • C-BEAM
    ja im verím a so všetkým čo zatial prezentovali som spokojný, nič viac a nič menej som nečakal. Ešte aby vdýchli život postavám, aby to neboli len takí bezduchí panáci z C2.
    • prudislav
      Tady je nějaký info ohledně paňáců a krav http://www.carmageddon.com/blog/beef-curtains-pink-medium-or-well-done
  • smejki
    zatim jsem rád, že jsem nepřispěl. vypadá to všelijak

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit