Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Coz o to destrukce je celkem uchazejici, jenomze tu uz ma a (vetsi) Flatout tedy ehm Next car game ... vytasit se jen s timhle par tydnu pred vydanim to chce drzost/odvahu nebo ... nebo je to to jedine co zatim maji k dyspozici coz by bylo sakra malo.

    Pominuli ze o destrukci spis nez vozidel ( ze tam byla) byl karmac o niceni ziveho chodcu a to jsem ve videich moc nevidel. Aspon ze zlepsily tu grafiku vypada to trochu vic na grafiku z dnesni doby nez predtim... kdy to bylo spis takove nostalgicke ztvarneni.
    • CR má destrukční prvky, které NCG nemá. Například zlomení podvozku, nebo jeho naprosté utržení. Rozdrcení řidiče v kabině bude v CR taky.
      • Jack1947
        Ty jo ze jdou takhle do EXTRÉMU jsem netusil , to jsem necekal u takovehle hry... diky za upresnujici info. *8*
      • prudislav
        já doufám že tam bude o rozpůlení jako bylo ve dvojce :-D
        • O tom nepochybuju. Díky nezávislosti (indie) si můžou dovolit hodně.
  • No konečně, snad to čekání bude stát za to.
  • Ona uz destrukce v puvodnim carmaci byla extremni... a ne jen na tehdejsi dobu (staci si probrat NFS az do dneska)... ted k tomu pridaly utrhany kola atp. ... ale tak nejak to na mne dycha stejnou atmosferou jako ten carmac puvodni... jsem na to celkem zvedavy...
  • Pan_Klobouk
    No a ke Carmageddonu... zatim teda nejsem potesen. Vypada to vselijak. Neco ujde, neco je snad spatny vtip. Jsem zvedav na demo.
  • ucho
    vyjde to za měsíc a nevydali zatím žádné pořádné gameplay video? to zavání průšvihem...
    • Smutne ze early acces sa uz povazuje za regulerne vydanie.
      • Nejdřív jsem na to chtěl reagovat, ale včasně jsem si všiml tvého nicku...
        • Ja som ti chcel odpisat nieco inteleguanske a na urovni, ale potom som podla tvojho nicku vydedukoval ze si auto.
    • Nestraš, jsem backer.
      • ucho
        nestraším, ale nějaký důvod to má. bojím se, že ta hra nebude žádný trhák a v recenzích bude dostávat tak 5-6. no pro fandy to asi zábavu poskytne. ale budu rád, když se budu mýlit...
  • Jejich videa jsou strašná. Nezbývá než doufat, že hra bude lepší *11*
  • OT: Doporučte mi prosím nějaké opravdu kvalitní Destruction Derby na PC ... děkuji
    • Nebo Death Rally od Remedy, je to fajn závodění - není to dlouhá hra, ale zabaví.
    • Pan_Klobouk
      FlatOut 1+2. Nebo pockat na NCG. Takze FlatOut. ;)
    • Next Car Game
      • seprah
        asi tak, v NCG alphě je už teď solidní Destruction Derby, pokud ti jako některým nevadí, že destrukční model zatím úplně neodpovídá realitě, je to super sranda... já osobně bych řekl, že skoro větší, než by měla být, mě ty zmačkaný plechovky od coly s kolečkama až nezdravě baví *1*
    • Erien
      Pokud něco novějšího, tak jediný co mě napadá je Dirt Showdown. Pravda nejkvalitnější to není, ale nic lepšího asi nevyšlo.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit