Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pete.palis
    projížděl jsem gameplaye, ale nic extra futuristického jsem neviděl, až na rádoby levitujicí tank, který vypadal směšně....
  • Lotr
    Tak jediný co se mi líbí je grafika. A to je sakra smutný.

    Pamatujete na BF2? Pamatujete na jeho datadisky? Já bohužel ano.
    A dík tomu mne žádné větší DLC pro BF 3+4 nenadchlo.
    Je to fakt smutný.
    Každý rok nový díl. Každý rok horší a horší kvalita. Jak po technické tak po herní stránce.
    Chci aby tato značka umřela. A ne protože bych jí neměl rád.
    Naopak. Je to jak uspat koně šutrem poté si si zláme nohy a samovolně se vznítí.
    S každou novinkou totiž mám pocit jako když koukám na znásilnění kamaráda masou rozzuřených trestanců. Kteří nepřestanou dokud nechcípne. A já se modlím aby se tak konečně stalo.
    • Moc pekne napsane
    • Máš zvláštní asociace, Lotře...
  • Omlouvam se, ale jiz mi to neda. Tolik Vam EA plati, ze se tu stale toci info kolem komercnich her? Proc neni nikde ani clanek o novych mapach a aktivite komunity v RO2, Project reality (BF2) ... jiste takovych her a modifikaci je vice. Stylem psani clanku prestavate byt tolik oblibeny web, ktery tu byl pred deseti lety a zacina se to tu podobat Blesku.
    • Nesouhlas.

      Nesnáším BF3 a BF4. Jsou znásilněním dobré značky a naprostou degradací toho, co bývalo unikátní a dobré. Miloval jsem BF2 a řadu jeho modifikací (PR, AIX mód, FH, Pirates aj) a přesto s tebou nesouhlasím.

      Lidi z redakce jen zmínili, ostatně jak se to děje na všech herních webech, že budou nové mapy atd. do obecně známé hry. O neofic. mapách a modifikacích se na běžných webech moc nepíše - k tomu tu jsou fanouškovské weby. Pochopte, že není v silách redakce sledovat jak hry a k tomu ještě modifikace a kdejaké neofic. mapy (ačkoli mnohé hravě překonávají to, co vytváří ofic. vývojáři). Vždycky o tom ostatně můžete napsat sami a článek sem poslat.

      *3*
    • Souhlas - bud totalni komerce nebo totalni indie. Treba nejaka novinka o Archeage ? Ted skoncila open beta, pozitri je launch a je to kvalitni mmorpg.
      • Už bude launch? V Evropě? *8*

        Vkládám do toho velký naděje, tak jsem zvědav.
        • 16.9 pro vsechny, 12.9 pro foundery.
      • kvalitni pay to win mmorpg
        • Muzes mi rict jakej je rozdil mezi tim, platit 15$ za hrani/mesic a platit si 15$ za patron status na labor pointy v f2p hre? V cem ti bude vadit, ze si to malinky procento hracu koupi labor/exp potiony navic a daji do hry vic prostredku ? Konecne mmo, kde si content budou vytvaret hraci samotni a graficky vypada fakt dobre - zatim jedno z nejhezcich mmo.
          • "patron status na labor pointy" Nech si tu svou hatmatilku pls *1*
          • Spades
            Protože i když platíš těch 15$ měsíčne, stále nemáš hru plně odemčenou. Stále musíš labor pointy používat, takže je to omezené i když si sub. Ale vždyť si přece můžeš Labor pointy dokupovat v shopu, takže to přece není pay2win že?
            • pay2win jsou mozna tak tanky, kde si muzes kupovat lepsi munici. Tady jsou penize jenom urychlovac, tak jako dneska uz v kazdym mmo. Patron status tady na kvalitni hrani bohate staci. Vubec te nemusi vzrusovat, ze tam bude behat par typku, co do toho daji 1k+ euro, aby jim to vubec nejak pomohlo, pac v kazdym mmo bude mit vzdycky nekdo lepsi gear nez ty, at uz diky hc guildam, casu nebo eurum.
  • Mato1987
    totálna grcka, to čo produkuje dice LA sa ani nedá nazvať expanziami, to sú jednoducho recyklované nápady.
    Mali by si zobrať príklad z dvoch DLC pre bf3 menovite Armored Kill a Aftermath, tam tie mapy mali design naozaj podarený a veľmi funkčný a ešte k tomu aj esteticky vyzerali dokonale.
    Jediné dlc pre bf4 ktoré sa mi ako tak pozdávalo bolo second assault a konkrétne mapa caspian border 2014, ktorá bola spravená perfektne a zase naopak jednu z najobľúbenejších máp z bf3 op firestorm totálne pokazili v tom bf4 dlc...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit