Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Stejně pořád tady tuhle prasečinku KS nechápu a co vůbec nechápu je Star Citizen. To je hodně pokročilé zlodějství a lidi jim tam pořád sypou. Takže oni jim prvně hru zadotují a pak si tam ještě kupují neskutečně drahé lodičky, abymohli střílet stejně pitomé lidičky v ostatnch předražených lodičkám? Degenerace lidsta tomu říkám já..
    • wenceslaus
      .
    • Troll alert, nechte ho uz byt, vidite ze v kazdem postu pise jedno a to same.. :D Ten si dal za cil tady nastvat lidi, nechce nic pochopit a i ty jeho argumenty jsou uplne mimo. Patri ten clovek vubec na tuhle webovou stranku o hrach?
      • Blue.Shark
        Původně jsem měl v úmyslu ho překrmit k prasknutí :))
      • walltar
        Ale zase na druhou stranu je celkem vtipnej...
      • já se to sakra snažím pochopit, ale nikdo mi to tady nedokázal vysvětlit. Proč je někdo ochoten platit za produkt dva roky dopředu. Odpovědí většinou bylo: mám rád hry, tak platím apod. nesmysly.
        • Asharak
          Mám rád vývoj, rád investuji a dělám radost druhým lidem, kteří narozdíl ode mne něco dokáží vytvořit *14* :3 http://i.ytimg.com/vi/FV59Nt88AI0/hqdefault.jpg
    • kickstarter, early access a pixel art - těchto tří věcí se za chvíli hráči tak přežerou, že i ty hubený budou blejt kýble blitek a i ty nejhloupější prozřou.. lidi jdou s davem, ale už teď je vidět že pár lidí se utrhne, zbytek bude následovat jako stádo oveček které v dálce vidí nového pastýře..
      • homeles8
        Já jsem třeba nikdy pixel art hru nehrál, ani se o to nezajímám a jen o to zakopnu občas tady na hlavní stránce, ale ani ten článek nerozklikávám, protože mě to nezajímá. KS je hodně o charakteru, no, sobecký svi*e nikomu nepřihodí, ale samozřejmě musíš s rozumem rozhodovat, kolik a čemu přispěješ. A EA mám jenom DayZ jen proto, že to je levnější než až to vyjde a potom bych si to stejně koupil, protože mě to zaujalo z her na toto téma nejvíc a hrajou to kamarádi z práce. Jinak se mě to netýká a ani nevim, jaký ještě jsou hry prodejný před vydáním a opět mě to ani nezajímá, když mi někdo nějakou takovou hru doporučí, já si o ní přečtu a mě zaujme a bude levnější než po vydání, tak si jí třeba taky koupím před vydáním. Moc nechápu ten hate na cokoliv. Já zcela ignoruju, co mě nezajímá. Třeba i Watch Dogs, mě nezaujalo na první dojem, tak jsem zbytek kampaně i všechno ostatní kolem ignoroval, a je mi jedno, že takový hra vyšla a neřešim to, nebudu tu hru hatovat. Jste všichni psychopatyčtí sociopati. *16*
        • kde přesně pracuješ v těch sedm let starých, děravých jeansách??? Rozdáváš letáky na nádraží co? *3*
          • dává na Hlaváku v křoví blowjoby *6*
            • homeles8
              prostě chodim po městě a otravuju lidi, jestli nemají pár drobných na rohlík
      • Jo ták, lidi prej jdou s davem. No pokud máte na mysli lidi kteří jdou v davu EA-UBI-aspol. tak máte recht..
      • walltar
        Vždycky mě rozesměje, když někdo začne vykládat o ovcích a stádech... A co je úplně nejlepší, tak je to vždycky u těch co z nějakého důvodu štve, že se lidem líbí něco jiného, než jim.

        Takový zajímavý a celkem zábavný paradox.
        • chladas
          Přesně, používejte vaší hlavu a peníze vyhazujte za tohle a tohle a ne za co chcete vy jinak jste tupý ovce.
      • naprostý souhlas +
  • aha a já myslel že "kickstarter", podle toho názvu, slouží jako nakopávač pro nové projekty a studia. Chápu když zformuje herní veterán nové studio a vyrazí s první projektem na KS, to se dá pochopit. Co se ale nedá pochopit, že po vydání první KS hry tam jde toto studio nebo člověk znovu.. a pak znovu.. jako Schafer. Vždyť z prodejů té předchozí hry mají nějaké peníze, proč se proboha neosamostatní a stále dokolečka pro každou hru využívají KS model? Přijde mi to jako čistá vychcanost a chamtivost, nic jiného za tím nevidím..
    • Blue.Shark
      Vůbec nejde o "nakopnutí". Jde o získání financí na projekt a docílení toho, že daný projekt bude tvořen s důrazem na zpětnou vazbu od těch, co jej podpořili.
      • mně to přijde stejný jako když se borec hlásí každej rok na pracáku.... jasně, jednou se může stát (třeba těm co čerstvě vystudují), že potřebují podporu, ale před každým projektem žebrat peníze na KS, to mi normální nepřijde.. vždyť vydělávají, na vývoj další hry peníze mají!! neříkej mi že tam nevidíš ani špetku vychcanosti...
        • Blue.Shark
          Tady je zásadní problém v tom, že si lidé myslí, že Kickstarter je nějaká charita a žebrání. Uvědom si, že Kickstarter dává vývojářům možnost zjistit, jestli o daný produkt lidi stojí v takové podobě, jak je prezentován. Je to mnohem lepší cesta, než se upsat publisherovi, který jim potom může začít kecat do práce.

          A že peníze mají...můžou mít, nemusí mít. O to přece vůbec nejde. Proč riskovat neúspěch dalšího projektu a přijít o peníze? To je přece dost hloupý postup. Pokud se lidem předchozí výtvor líbil, rádi zaplatí vývoj dalšího a ještě jej budou mít levněji, než z obchodu. To není vychcanost, to je bussiness - najdi díru na trhu a nacpi se tam. Tak to chodí všude.
          • ty se asi cpeš do děr často a všude, viz jak jsem psal o těch ovečkách... co je horší, upsat se publisherovi, nebo se upsat lidem? zamysli se nad tím, neni to tak jednoznačný.. a peníze maj, jenom zjistili že to můžou udělat znovu - vybrat to dopředu - nemusí nic riskovat, vychcanost, nic víc. Pokud by se ten první projekt se kterým tam jdou po dokončení nemohl prodávat a jen by se rozeslaly kopie bakerům, neřeknu ani slovo. Jenže oni mají pokrytý vývoj dopředu malou částí herní obce a té větší části to pak po dokončení prodávají - prachy maj, jsou jen vychcaný a chamtivý, that's all..
            • Blue.Shark
              Za a) nevíš, jestli "peníze maj" a za b) bys na jejich místě taky dvakrát přemýšlel, jestli peníze, které vyděláš, naslepo pošleš do dalšího produktu. Vychcanost? Ne. Inteligence a způsob, jak neskončit na dlažbě.

              A teď si představ sebe na jejich místě. Vybereš peníze, které pokryjí vývoj. Rozešleš kopie a vyděláš dejme tomu sto tisíc dolarů. Vážně by ses vykašlal na zbytek světa, produkt zametl pod koberec a spokojil se s prodejem 50 000 kusů, když bys reálně mohl prodat milion kusů (těm, co se kickstarteru bojí, nebo se o něm nedozvěděli), a vydělat tak mnohem více peněz?

              Dodatek: A když jsme u těch oveček...jestli sis nevšimnul, člověk má vlastní hlavu a dokáže se rozhodnout podle svého. Chápu ale, že když někdo následuje někoho nebo něco, co ti nevoní, prostě to svádí k použití fráze o ovečkách, i když je použita naprosto špatně.
  • Corvus
    No nic, pokec jako vždy stojí za star nerodovo lejno, takže zase o článek dál. V každém případě za nás, co tahle RPG milujeme: JEN KURE*** HOUŠŤ! *5* Zdar!
  • Sem strasne rad, ze ted vychazi tolik isometrickych rpg. Nic jinyho uz ani nehraju. Wasteland 2, original sin i shadowrun me nezklamali a eternity + novy torment budou podle me jeste o tridu vis (aspon graficky urcite). Pokracovani eternity je skvela zprava.
    Zrovna vcera sem po dlouhy dobe zase dohral Icewind dale, tentokrat enhanced edici, a musim rict, ze me i tyhle stary hry porad hodne bavi. Hned sem rozehral dvojku, ktera mi snad do brezna vydrzi.
    • Kozy
      Já jsem teď objevil Avernum. Taky super.
    • Corvus
      Opět musím napsat, že mi bereš slova přímo z pod prstů klávesnice. Sice se mi líbí i některé nové RPG hry, ale neustále se vracím k tebou vyjmenovaným klasikám. Co se Icewind Dale týče, tak ten se mi dokonce líbí i víc než Balduři, ačkoliv to bývá většinou u fanoušků spíš naopak. Mě se ale ohromně líbí ta severské atmosféra... Co se Divinity: Original Sin týče, tak to považuji suverénně za jednu z nejlepších her (a RPG určitě) loňského roku. Nicméně graficky je mi o chlup bližší právě Pillars. Snad se v tomto ohledu povede i následník Tormentu.
      • skus South Park od Obsidianov
        • Corvus
          Nejsem star nerd, abych zkoušel takovou úchylárnu a tobě skočil na špek *3*
          • prave si prisiel o skvely uchylny a rpg zazitok..jeden z najlepsich za minuly rok *3*
            • myslíš ten laciný a trapný humor, co je v Divinity, tak to gratuluji ke skvělému vkusu...
            • Corvus
              Já vím o čem to je, neboj. Hry sleduji denně. Viděl jsem let's play apod. Ale tahle hra je především pro fans seriálu = potažmo i grafiky a já ani jedno, ani druhé opravdu nemusím. Navíc je na mě tento typ humoru už přes čáru (Cimrman asi vše vysvětluje). Když humor v RPG, tak tak, jak to dělá Divinity. Ale samozřejmě jinak věřím, že hra to špatná není. Nikoliv však pro mě.
  • mohli by uvažovat i o 3d grafice. a doufejme že to nebude propadák jako wasteland 2 ale myslím že ne
    • 3d fakt ne
    • Corvus
      Mňo a tím by to (aspoň co se mě týče) úplně pohřbili. Já žehnám Kickstarteru právě a především proto, že zde "projdou" projekty právě na tomto typu grafiky. Tedy a la infinity engine, který je mým suveréně nejoblíbenějším.
      • pohrbili by to kdyby to udelali špatne. neni duvod aby i 3d nevypadalo takhle hezky
        • Magister_Peditum
          V tom případě proč to dělat ve 3d?
        • Corvus
          Ale ono to vypadá hezky i takhle. Čili proč se s tím dělat (já nevím) třeba v unreal enginu, že? Navíc zrovna Wasteland II, ačkoliv mám sběratelskou edici, vypadá, sorry za ten příměr, jako ze star nerdovi prd*** *12*
  • Blue.Shark
    Doufám, že nezůstanou jen u uvažování. Hry podobného typu nestárnou. Jsem si jistý, že pokud kampaň opravdu rozjedou, bude stejně úspěšná, jako na PoE.
    • Corvus
      Přesně tak! Já klukům sice na Kickstarteru nepřisypal, ale tento IZO žánr je má srdcovka. Hned jak mi kolem půlky měsíce přistanou peníze na účtu, kupuji Royal Edition Pillars of Eternity. Vedle Zaklínače 3 a Vávrova Kingdom Come, jde u mě osobně o nejočekávanější hru roku. Pak se ještě dočkat Tormentu 2 a Cyberpunku 2077 a mohu do nebe *4*
      • opravdu vysoké životní cíle facepalm
        • Corvus
          Self delete - Proč bych vlastně měl reagovat, že? *3*
          • běž si raději koupit krabičku ty nulo *1*
  • Mam maly dotaz na veterany. Nainstaloval jsem BG1 (z gogu). Asi neni mozne rozehrat hru jako mag, aniz bych nebyl nucen mit u sebe velkou partu spolubojovniku. Taham na zacatku s sebou jenzlodejku z pocatecni tvrze a nemuzu se dostat do krcmy "pratelska ruka" kdyz na mena schodisti ceka nepratelsky mag. Ono me zabije vlastne vsechno, i vlk....zkratka bez party hako mag ani ranu?
    • no tá hra je robená na 6 člennú partu, a v D&D pravidlách je žiaľ mág na nízkych leveloch extrémne slabý, takže buď potrebuješ na začiatku nabrať okamžite každého pomocníka čo nájdeš alebo môžeš spraviť ešte 1 vec a to je že začneš ako človek bojovník a dualclasuješ ho na mága a budeš mať mága s podstatne vyšším HP a lepším ovládaním zbraní (pozor aby si ho mohol dualclasovať musíš mať tuším silu aspoň 15 a inteligenciu 17 ale odporúčam 18) Obzvlášť v BG 1 kde nie sú ešte špecializované povolania ako v BG2 sa dualclas extrémne oplatí.
      • Jak moc je potom pro maga dulezity parametr wishdom? Tedy jak se projevuje v praxi?
        • wisdom u mága tuším ovplyvňuje jedine Lore ak je pod nejakou úrovňou inak je mu na nič, wisdom je dôležitý jedine pre klerika, druida, paladina a rangera, čiže charaktery používajúce kňažské/druidské kúzla
          • no zabudol som ešte, že u hlavnej postavy môže občas vysoký wisdom pridávať nejaké extra dialógy pri rozhovoroch ale teraz neviem, či sa to niekde v BG1 využije alebo nie, ale rozhodne to nestojí za tie investície bodov.
            • Pokud vim, tak má ještě vliv na množství získanejch zkušeností. Nebo to bylo jenom v Tormentu? Už jsem BG nějakou dobu nehrál, takže si jistej nejsem.
    • na prvej mape este vies zohnat nekromancera a zlodej/bojovnika
      urob par levelov, aspon do tretieho, potom snad toho maga pred krcmou das dole
    • Corvus
      Promiň, ale píšeš jako *12*
  • walltar
    Jo nevidím důvod aby o něm neuvažovali... Pokud bude PoE vydělávat, tak by byla blbost sklapnout kufry a nechat toho. Pokud bude PoE dobré, tak jim přihodím na KS i na dvojku.
    • nechceš šetřit na něco rozumnějšího než vyhazovat peníze oknem a podporovat ty zloděje na KS??? Připadá ti to rozumné?
      • walltar
        Já už jsem na KS podpořil dost projektů a zatím jsem spokojený... Takže nemám důvod v tom nepokračovat. A pokud už někdo dodá jeden funkční a dobrý produkt, rád ho podpořím znova.

        Imho mnohem lepší, než dávat peníze lidem, kteří dělají dnešní AAA hry stylem "Navrhněme to tak, ať se toho co nejvíc prodá".
        • co z toho jako máš? nemáš jiné zájmy? Nemáš rád třeba pěkné oblečení, hodinky apod? Proč vyhazovat dolary kvůli nějakym pitomým hrám. Nechápu.
          • Boha ty jsi totalne mimo co? :D To ze ty nechapes, co nekoho bavi na hrani her a kupovani si je dopredu neznamena, ze vsichni jsou stejny jako ty a radeji si koupi hodinky..

            Muzu ti rict jedno, na co mi jsou v dnesni dobe hodinky? Proc bych je mel kupovat. Hodiny mam v mobilu, v tabletu, na PC, v televizi cas vidim, kamkoliv se otocim. Obleceni je otazka toho, co komu staci a vyhovuje, zda honi trendy nebo ne. Ale s hrama to nema nic spolecneho.

            Osobne me vadi na kickstarteru to, ze tam neco das, ale solidni castka jde kickstarteru samotnemu (neni to pausal ale je to pomerna castka, takze cim vic lidi daji tim vic si kickstarter veme).
            • To je vše otázka priorit a o to jde, každý má jiné priority, já osobně jsem měl hodinky vždycky rád, ale je příjemné, když ti je čas ukradenej a nesleduješ ho pořad.
              Tím, ale nechci tvrdit, že čas nepotřebuju, bez něho bych asi těžko stihl např. vlak :)

              Každý si může zdůvodnit svým způsobem proč za něco dává finance a hlavně jaký to přinese jemu užitek. Užitek nemusí být současný, ale může být budoucí, a mě přijde, že ten dotyčný je zaseklý v současnosti a nechápe pojem budoucnosti ve spojitosti s užitkem.
            • walltar
              Ale tak to já sem si hodinky co se mě líbí koupil. I když mě jsou prakticky k ničemu (ale zase vytahovat pořád mobil z kapsy...) tak pokaždý když vylezu ven bez hodinek na ruce, tak mě připadá, že mě něco chybí. *1*

              Ale řekněme, že si koupíš levnější hodinky za 10K... I takové člověku vydrží velice dlouho. Takže je to celkem zanedbatelná investice, když ji rozložíš do několika let.
          • homeles8
            Třeba protože už mám těch hodinek stovky a i s přispění na KS si můžu dalších 100 pořídit a pořád nebudu muset řešit, že si dám k ečeři chleba jen s máslem, bez salámu, abych ušetřil ? My nedostáváme 200,- kapesnýho, omg. Do mýho zájmu (hudba + el. kytara) jsem dal už desetitisíce, tak proč bych do vedlejšího zájmu nedal aspoň pár stovek? A když si nechám udělat kytaru od kytaráře, taky mu musím zaplatit něco předem, aniž bych věděl, jak to udělá. Ale když nechci mainstream drahýho Gibsona, tak si risknu za svojí kytaru penínze předem a pak mám kytaru co jsem chtěl. To je to samý jako tady. Nechci hrát CoD, chci hrát PoE, tak radši přispěju na PoE, než dávat balík za blbý CoD.
          • Presne tomuto som ja nikdy nerozumel a vždy som sa pýtal ľudí, ktorí dávali peniaze na oblečenie, hodinky atď., či nemajú žiadne koníčky, že vyhadzujú peniaze na handry.
            • homeless a g3ronimo zabili .)
            • dyť jsi bezďák, nemusíš tady psát, že chodíš neupravený, neoholený a vyhledáváš podobná invididua, to mě jako došlo.
            • homeles8
              Já nejsem sebevědomý, mám deprese a chci umřít, protože lidi jsou zlý, jako třeba ty. Každopádně když jsem chodil slušně oblečenej, byl jsem na tom hůř. Dokonce mám dlouhý rozcuchaný vlasy a fousy, protože se to lidem nelíbí a já nemám rád lidi. A ty jsi přesně ten příklad normální člověka. To nejhorší, co na týhle planetě může žít. Troska jsi ty a ani si to neuvědomuješ, protože jsi zavřený ve svým sebevědomým světě, že když jsi oblečenej nejlíp ze všech, tak jsi frajer a oni jsou trosky a ani tě nenapadne, že jsou to v pohodě lidi, jenom mají jiný koníčky než oblečení. Jsi určitě takovej ten strašnej typ co potká punkáče a horzně blbě na něj čumí a říkáš si, že je trosak, přitom je víc v pohodě než ty. Trosko.
            • Že hranie hier v early accesse nejak súvisí s niekoho sebavedomým, to si môže myslieť iba taká troska ako si ty, čo si kupuje oblečenie aby sa cítil luxusne *1*
            • sebevědomý člověk chodí v jednom třičku a přispíva na KS a hraje hry v Early Accesu. Jasně, sni dál trosko...
            • Star Nerd: "tak pokud nejsi tlustá troska, tak se chce většinou mladý člověk prostě líbit a dobře cítit v pěkném, luxusním oblečení... "

              A nie je to náhodou tak, že luxusným oblečením si niečo dokazuje práve tá troska? Sebavedomý človek nemá potrebu stále niečo dokazovať sebe aj ostatným vyhadzovaním peňazí.
            • takže už chápu to tvoji zálibu v KS, ty jsi takový lidský KS co? Jaký máš styl? Pijan, invalida? Navíc ten nick, mohlo mě to napadnout dříve...
            • homeles8
              Ne, normálně tu mám počítač pod mostem. A z vyhozených igeliťáků jsem si udělal plachtu, aby na něj nesněžilo.
            • se líbíš bezdačkám pod mostem co? a teď píšeš z veřejné knihovny..
            • homeles8
              Já se nejlíp cítim v černým Sabaťáckým tričku, (mám 2 na střídačku už x let) a v mých dlouchých, světlých hodně ošoupaných úplně děravých 7 let starých džínách. Dohormady tak za 1000,-. A chodim v tom 7 let. A cítím se v tom dobře, protože nevypadám stejně a holkám se to líbí. A nechápu jak se na herním webu můžou řešit hadry :))
            • tak pokud nejsi tlustá troska, tak se chce většinou mladý člověk prostě líbit a dobře cítit v pěkném, luxusním oblečení... *5*
          • A co tady teda šašku děláš? Běž radši na web o hodinkách :)
          • walltar
            No ale o to jde, taková hra bez KS většinou nevýjde... Protože se vydavatelé dneska bojí riskovat. Já se riskovat nebojím. Je to pár korun, které mě nijak nevytrhnou a umožní mě to hrát něco co už dneska není. Proto sem jim dal na první díl peníze, proto sem přispěl Elite, Star Citizenu, Kingdom Come, Wasteland 2, Sui Generis, a hromadě dalších her.

            Protože já nerad sedím na diskusích a nadávám na COD a Ass Creed jak se pořád vopakují... já proti tomu radši něco dělám. Přiznám se, že nemám na to abych mohl takovou hru zaplatit celou, tak aspoň pomůžu částkou která se na mojem rozpočtu neprojeví.

            Jistě... beru risk na sebe, ale to že si po dlouhé době zase zahraju hru, která by mě mohla opravdu bavit mě za to stojí.
            • homeles8
              Třeba protože jsi hodnej a rád rozdáváš lidem radost.
            • tak si ji koupím až to vyjde, až se na to podívam jak to nakonec vypadá a jestli to stojí za nákup, proč posílat peníze roky dopředu. Ne, tohle je prostě šaškárna..
          • Blue.Shark
            Někdo má zájem o hry, někdo má zájem o pitomé trollení. Lidé jsou různí.
      • VergiliusGrey
        Proč zloděje. Zaplatí určitou částku, za to dostane hru. Nic divného.
        • jenže je to částka převážně větší než cena AAA hry a jak vlastně někoho motivuje posílat peníze lidem kvůli pár artworkům a slibům na jedné stránce? Co je motivuje ty lidi? Já to prostě nechápu.
          • VergiliusGrey
            Například PoE mělo nejnižší částku za hru na KS 20 dolarů. V porovnání s jinými hrami je to dost málo.
            • VergiliusGrey
              Uvidíme.
            • smysl to do budoucna žádný nemá, funguje to teď( ikdyž už je taky čím dál těžší prorazit na KS) dokud je to novinka a hraje to na city nostalgikům, ukážou pár artworků, napíší hratelnost jako 20 let stará hra a lidi platí, jenže to funguje jednou, dvakrát po třetí už ne. I te nostalgie se lid přežerou..
            • VergiliusGrey
              Já netvrdím, že přístup ke knize je stejný jako k hře na KS. Chci ti jen ukázat, že to má smysl. Ty ovšem o tom nechceš ani uvažovat.
            • takže recenze nic, ohlasy nic, vlastní vyžkoušení nic, ty raději dáš na pěkné artworky a sliby těch, co chtějí po tobě peníze. Co na to mám říct?
            • VergiliusGrey
              Recenze mě osobně nic neřeknou jestli se mi to bude líbit. A přečtení jedné kapitoly také ne.
            • zase špatně, nevím kde žiješ, ale normálně v knize jsou sedačky a můžeš se do knížky začíst plus kouknout na recenze a ohlas lidí, seš prostě vedle jak ta jedle..
            • VergiliusGrey
              Tak si vem, že si jdeš koupit knížku. Taky nevíš jestli se ti bude líbit nebo ne.
            • to je nesmysl až na půdu prosím tebe...
            • VergiliusGrey
              Tady nejde o to jestli je natočený nebo ne. Jde o to, že ho chci vidět.
            • takže si koupíš lístek do kina na film, který ještě není natočený? Pěkně sis naběhl..
            • VergiliusGrey
              Pro mě to není vyhazování peněz. Je to stejné jako si koupit knížku, novou raketu na tenis nebo jít do kina.
            • já taky ne, ale proč vyhazovat peníze z okna?
            • VergiliusGrey
              Jenže já se nemusím rozhodovat jestli si dám večeři nebo jestli si koupím hru.
            • to je jedna dobrá večeře a půlka veřeče pro přítelkyni, já tomu řikám vyhazovaní peněz za produkt o kterém nevím v jakém bude stavu ve finále.
          • motivuje je že bez backeru by ty hry nevyšli a meli bysme tu jen pitome konzolove arkady a mainstream
            • ja nevim co všechno vyšlo ale ted hraju dead state a je to super. pilars si taky zahraju až to vyjde a to mi stačí. spousta her je taky ve vývoji a ja tomu verim
            • a co přesně vyšlo. Nějaké ty indie, to vychazí i bez těch zlodějů, pak průserr W2 a ta infantilnost pro děcka Divinity. Co dál? nějaké Sci-fi simulátory, to ani nebudu komentovat, to je úplna prasečinka
  • Ty voe! Co zas děláš senzace, to je úplně normalní postup!!
    • o jakým trolení se bavíš prosím tebe, mě by prostě ani ve snu nenapadlo platit lidem předem za nějaké hry, tak se ptám, co motivuje ostatní lidi? Chápeš???
      • Blue.Shark
        A proto to neděláš. Jenže existují i tací, kteří jsou ochotni na dobrý nápad přispět a posléze tak dostat produkt za výhodnější cenu, nebo chtějí jednoduše podpořit nadějný projekt. A protože je mi jasné, že ti princip crowdfundingu neunikl, mluvím o trolení. Stejně jako onehdá v diskuzi o Star Citizen.
  • Diskuse pro Článek RPG Pillars of Eternity ještě nevyšlo, ale autoři již uvažují o pokračování.Popřípadě DLC které bude next gen.Bože co je to za studio?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit