Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • a kdyz uz bude ten supernextgen, mohli by nam treba vratit i LAN multiplayer? :D
    • Vegen
      V to bych moc nevěřil, protože většina hráčů ho využívá pouze k hraní MP v craknutých verzích a to pro vývojáře neni moc terno :-)
  • Každopádně do příští generace konzolí půjdu,poslední dobou pořád nějaký problémy s těma origo hrama (když je zkouším upirátěný tak paradoxně běží v pohodě) co teď zažívám u GOTY edice Civilizace V je na pěst. Už aby tu byly *13*
    • Co zazivas? Ja zapnu Steam, zapnu Civ 5 a hraju.
      • Tak už sem to vyřešil ona ta hra má od posledního patche problémy s diakritikou v uživatelském účtu windows
        • Aha, tak to mne mrzi. Ale neni ani prvni, ani posledni. Navic, kdo dneska jeste pouziva diakritiku ;-)
      • To já taky,dokonce normálně spustím novou hru,problém je že pokaždé když chci nahrát uloženou pozici tak to spadne. Projel jsem x for vyzkoušel různý triky a nic. Zkusím ještě napsat na podporu,snad budou ochotnější než u EA
  • Veskoslav
    A všechno zachrání konzole. No nevím, která platforma začala s przněním single:)
    • Online hrani prineslo pc a co se tyce przneni, ma v tom stale naskok. Staci si porovnat singl hry od ubisoftu na pc a na konzolich.
      • Veskoslav
        Kromě Brotherhood, Diabla III, DarkSpore a Sc II (tam to jde i vez něj) nějak nemám hry, co by musely být online. I toho Max Payne hraji offline..
        • A na konzoli mas takovejch her kolik? Ja zadnou. *7*
          • Veskoslav
            Zkus hádat, proč to tak je?
            • To ja snad i tusim. A pointa?
              Stejne tak bych vytusil "která platforma začala s przněním single". A konzole to teda nebyly.
            • Ja ja! Pac na konzoli se tolik nepirati prosim :)
        • Tak ja si namatkou vybavuji treba From Dust. DRM je na PC daleko invazivnejsi, obtezujici a obcas selhavajici nez na konzolich.
          • Veskoslav
            No jelikož DRM ochranu stejně mám přebitou vždy crackem, tak mě to moc ani netrápí. A nejvíce pokurvenou DRM má Ubisoft. Tam kromě zmíněného Brtoher, mám třeba poslední Anno cracnuté od začátku. Nehodlám 2krát během hodiny čekat než mě to pustí do hry.


            A jediný důvod, proč na konzolích není otravná DRM ochrana je ten, že prostě se +- moc neprolomily ochrany konzole. Jakmile by je někdo prolomil, to bys viděl, jak rychle konzole dostanou DRM ochrany.
            • Veskoslav
              Mají moje prachy? Mají. Tudíž mě nezajímá, že mi nejedou online funkce. A vážně naivita jak u 10ti letého kluka, že když to nebudou kupovat, že DRM nebude. Zdůvodní si to tím, že na pc se krade a nevydají to vůbec.
            • Crack je nelegalni a navic vydavatele ekonomicky v tomto konani podporujes. Mnohem rozumnejsi je dany produkt odmitnout. Kdyby se k tomu takto postavili vsichni, tak tu takove drm nebude. Dokud se lide budou chovat jako ovce, tak s nimi bude jako s ovcemi zachazeno.

              A co se tyce toho druheho, za prve se mylis, za druhe je to jedno, porad plati, ze tahoun vyvoje online drm ochran a obtezovani hracu je pc platforma.
  • Keď si niečo kupujem, viem čo to je, takže z mojich cca 100 hier bazár žiadnu neuvidí.
    A ten obrázok Kroftovej vyzerá ako mod zo Skyrimu.
  • A jaké to next gen má vubec být. Sony vydalo prohlašení že PS4 jen tak hned nebude protože není vlastně co nového (next gen) ukazovat. Watch Dogs ukazalo že se musí jen umět pracovat s kodem a pak to jde i na současné generaci :)

    Jinak i když bude hra singl tak stale více her bude chtít at se připojují k netu protože je to velice levné a učinne DRM. A pokud by se našlo učinne DRM pro PC tak razem bude dominatním trhem :)

    A vubec ale vubec bych nesouhlasil že singl player je o vizualní strance hry. A edios pchee to není vubec firma co by udavala něaký trend.

    Myslim že pravy přiklad singlu je mít otevřeny svět a pořadnou interakci v něm. Aby si hrač připadal jako jednotlivec (singl) ve světě ve kterém muže žít (play) ale ne jen pomocí scriptů.

    Na druhou stranu s nextgen bude spojeno hlavně streamovaní tedy připojení bude potřeba skoro ke všemu :) Vůbec bych se nedivil kdyby nové domeny .playstation, .microsoft, atd. se staly steamovacimi strankami svych produktu přímo v prohližeči. Ještě vymyslet jednoduchy obchodní globalní system
  • Na online SP nadávají jen lidi, kteří to jako jiné hry, nemužou šlohnout *1*
    (Tu pohádku o D3 si nechte, kolik dní to jel oa nejelo? Poměr je předem jasný.)
    • Ja hry nekradu, ale zato jsem jejich sberatel a rad se k nim obcas vracim. A na online za islych hrach je blbe to, ze provozovatel vypne po case servery a hra prestane fungovat. Takze ja kupuju jen hry, jejichz funkcnost je nezavisla na nejakych online sluzbach.
      • SnakePlisken
        Většinou ty hry, které jsou online nebo vyžadují jistou online údržbu běží déle, než hry, které jsou čistě offline, jelikož provozovatel se o mě musí starat. Jde o to, že i starou online hru, rozjedu na dnešním systému, starou single offline hru, již většinou na Windows 7 nerozjedu, jelikož výrobce nic nenutí k tomu, aby hru přizpůsobil na nový systém, když jsem mu už jednou zaplatil.
        • Pokud se tento nerozhodne, ze nez neco udrzovat, tak to radeji zavre. Takovych pripadu mame docela dost.
      • U Blizzu snad jedou servery i na D1 (cca rok 1995) tak bych se o vypnutí serveru nebál... není nic nehčího, než to pak ošetřit patchem.
        Jsme si ale oba hodně podobní, taky hry spíše sbírám (tak koupím jen pár kousků do roka, už mě hraní nebaví jako dřív, asi stárnu...)

        Btw 6 lidí evidentně krade :) Podle mínusek *15*
        • No vis, tovarny na vyrobu HDD v Thajsku take jeli x let, nez prisly zaplavy. Fukushima take fungovala skvele, nez prisla tsunami. Vcera na Kladne nam nesel 6 hodin proud. A kdo mi zaruci, ze ty slavne servery Blizzardu nesejme tornado, zemetreseni ci prosty kolaps energeticke site? Ja mam zatim tu klku, ze tyhle vyfikundace jsou u her, co mne nezajimaji a tak porad doufam, ze tu bude vic inteligentnich vydavatelu, jakco CD Projekt Red, kterym konecne docvakne, ze stazena kopie hry se opravdu nerovna neprodane kopii hry.
  • trolo
    somariny na entu. nove hry na tie "next-gen brzdy" budu tak isto blbe jak na terajsie. porty na PC budu este horsie a socialne prvky a nutnost online budu len pribudat. tieto PR kecy som uz pocul od EA, ubisoftu, activisionu, kazdeho. slubujeme slubujeme, zlepsime sa, spadnete na zadok, bs bs bs..
    • Přestaň omýlat ty samé sra©ky tisícrát dokola a zkus někdy taky trochu zapřemýšlet. Už ti tak fakt chyběl jen výraz "kravaťáci". Jsi další tupá ovce stáda, která bez rozmyslu opakuje stejnou pičovinu neustále a neustále dokola.
    • jnsCZ
      No, to aby sis našel jiné hobby než jsou hry :)
    • A cetl jsi spravne, kdo se k tomuhle vyjadruje? Reditel Eidosu? Pripadaji ti Eidos hry nejake zrkiplene online funkcemi? Vzdyt Human Revolution je treba jedna z nejlepsich sigleplayer her posledni doby. Proc by to hnedka mely byt somariny na entu...
  • No zrovna na integraci online prvků v D3 není nic přirozeného *16*
  • Doufám, že singleplayerové hry vydrží co nejdéle a pokud možno s co nejméně otravnými online funkcemi.
    Občas si taky zahraju multiplayer a nic proti němu nemám, ale ten trend s čím dál tím více převládajícími online a multiplayer prvky ve hrách (i hrách, které by dříve byly čistě singl) začíná být šílený.
    • To zalezi na hracich, na tom za co budou nejvic utracet penize.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit