Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • já to vidim takhle, ta hra se musí rozehrát povinně několikrát, jinak si to neumim představit.. jako RPG fanatikovi, který lpí v TES serii na RP je tohle zbožné přání.. vidim prostě toho travelera nějákého Imperiala, kterého Nordi nemusí a stane se z něho krvežíznivej vlkodlak, který jim to dá sežrat, nebo spíš sežere on je.. pak bych mohl pokračovat za assassina a být třeba upír a lovit vlkodlaky.. tuhle tématiku už jsem miloval v Oblivionu tak i v Morrowindu ten vlkodlak byl doopravdy něco, takže jsem rád, že se vrací
  • BoB.2
    Neví někdo jestli tam bude takoví to přesvědčování jako v oblivionu?
    • Nastesti tam to presvedcovaci kolo "stesteny" nebude. :)
    • Ne, je tam procentuální šance přesvědčit nebo zastrašit vyšší skill speech = větší šance.
      • BoB.2
        dik
  • MickTheMage
    Ach jo, zase si ulahcuju pracu :( Este pred 200 rokmi bol "most common lycanthrope" v Skyrime werebear. :) Clovek dufal, ze po vzore Daggerfallu sa odprostia od klasik a pridaju k tomu trochu pestrosti, ktoru Tamriel ponuka. Teda, este stale mozem dufat, werebear (a mozno aj wereboar) tam este stale mozu byt. :)
    • třeba bude zase nějaký plugin od modderů...
    • skaven123
      ved to, bolo to pred 200 rokmi, todd uz na to zabudol, teraz je in emo upir a vlci dlak, zachvilu je tu posledna cast twilightu *1*
  • uuuu už sa teším, zajtra predobjednávam, piatok by som už mal hrať *14* *14*
  • tohle je rpg, čili hráči se do toho chtejí vžít a s postavou se stotožnit. Upřimne, kdo by se chtel stotožnit s nejakym vlkolakem, ja tedy ne *11*
    • Skoro každý. :) I když já raději hraju za upíra... Proč hrát za někoho normálního? Člověk má podle mě hrát za postavu, kterou by v reálném životě nemohl být (proto je obyčejný člověk-rytíř nudný) - tudíž hraju za upíra-mága-vyvolávače. Jako rasa jsem Breton, kvůli magickému nadání a odolnosti, jinak bych hrál rozhodně za Argoniana.
  • Jak se zbavím lykantropie od družníků? nechci být vlkodlak, je strasne slabej a k nicemu.
    • si k***t když za něho neumíš hrát...
  • Pošlape mi to na GTX 285, AMD Athlon 64 X2 Dual Core 5400+, 2GB RAM?
    • minimalne poziadavky gtx720 4GB, Intel Core ATOM 8jadrovy 6GHz, RAM 16GB.
      • Hmmm a vědí o tom konzolisti? *1* *1*
  • Na YT se dá video snadno najít. Klíčová slova: Skyrim, Werewolf, Leaked *3*
    • A hrozi to, ze budes RickRollovan.
  • Ha, ha ha ha, a že sa DLC nerobia zarovno z vývojom hry.
    • nejsi nahodou starej solxiger z oblivion fanstranky?
      • tož jo
    • nerobia.. teď už se maká na DLC, ale hra je dávno hotová *3*
      • jj, z "kampane za vlkodlaka" je vo vanilla hre iba to "prostredie". *3*
        • http://www.youtube.com/watch?v=J7j-ZnlbcPY
          • Len ako časť questov v pôvodnej hre.
            • chtěl jsi říct v leaknutém DLC *7*
        • Tak jak to udělali v té leaklé verzi?
    • Tady zas nekdo neumí číst...
      • Až budeš kupovať DLC "kampaň za vlkodlaka" si na mňa spomeň *3*
        • Kdyby to tak opravdu bylo tak si mužes bejt jistý, že si to nekoupi, ale stahnu :)
          A tak trapnej název by tomu urcite nedali :D
  • Podle všeho, ale za vlkodlaky bude možné hrát jenom v rámci několika ukolů.
    A jeste male info krom upirství, vlkodlaků tam budou taky kanibalové.
    • to není styl TES, takže dost pochybuju.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit