Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    At tak či onak nech si zajít chut ve dvojce tě nic takového nečeká.
  • Tak ono to u nás bylo nakombinovaný.Dějová linie česky a zbytek rusky.
  • Stalkera jedine v ruskym dabbingu s ceskejma titulkama
  • Tarkovského? hele to snad radši ne.....ten film sem viděl v 16 letech na intru, nepochopil jsem.
    Pak někdy v 25 letech, uchopil jsem konečně pár myšlenek......
    Teď je mi 30 a říkám si, že si Stalkera pustím znovu až tak ve 40 - ten film běžnej konzument
    (tedy široká veřejnost) nepochopí ani na sklonku života.

    Ať si vezmou příklad z původních S.T.A.L.K.E.R.Ů a práce moderů a věřím, že vznikne skvělé
    pokračování.

    "To jste pořád opilej?.... Já? co si to o mě myslíte?! Napil jsem se tak, jako to dělá půlka národa!
    Ta druhá půlka je opilá....já se jen napil!" *3* - Stalker
  • mikezz
    Super správa! Dúfam v čo najviac Tarkovského a v čo najmenej súčasných online multiplayer excesov.
  • Jack1947
    Erly akces by to odsoudil k zániku už před vydáním takže jsem tky rád kdž na tom budou makat pořádně.
  • Nojo, já zapoměl, že ti troubové dělají MMO a singleplayer hru zároveň. Možná, kdyby se soustředili nejdřív na jedno, možná by jim to šlo lépe od ruky - viz. kickstarterové plány vydávání hry.
  • Kallessin183
    Souhlas.. vanilla stalkery mám rád, ale teprve Daty to dotáhl k dokonalosti...
  • Stalker je legendární hra.Jedničku jsem dohrál nejmíň sedmkrát a to myslim vážně.Český dabing byl taky plus.Dvojka bude bomba.Sice to vyjde nejmíň za tři roky,ale rád si na to počkám.Lepší jak nějaký věčný předběžný přístupy. *7*
  • Ruština se určitě hodí víc, o tom žádná, ale pak je problém, že ne ke všemu jsou titulky podobně jako u zaklínače v polském dabingu. Takže pak to sice má atmosféru, ale musím číst titulky, které uprostřed vřavy budu spíš ingorovat. U angličtiny si titulky zapínat nemusím.
  • To jestli to vyleze aby člověk zase čekal rok na Datastor Modpack :)

    Když jsem hrál hru bez toho, tak rozdíl je obrovský.
  • Jedině Datastor Modpack. Ospatní módy jsou na prd. Tento mód dělá zónu více reálnou obtížnější atd. Většina módu přidá obsah žádný zahraniční takto dobře nedělá hru uvěřitelnější.

    Navíc to je česky.

    Hraj SoCH. Clear sky klidně vynech to je zabugované furt a pak ten nejnovější.
  • a tohle z vás děti udělá hraní na konzolích, dobře si toho chudáka prohlédněte a myslete na to, až budete příště chtít zkusit nějakou tu konzoli, až vám to třeba bude nabízet kamarád, nebo budete někde s partou a řeknete si "co se může stát, vždyž je to jen konzole, jednou to zkusím"
  • Jack1947
    To jsou věci co se m i vybavovali, prostě vzít všechny Stalkery a ukuchtit z nich něco více snesitelného.
  • pardón "kytaristy" *1* někdy bych si po sobě ten paskvil taky mohl přečíst..
  • Máš pravdu. COP to už bylo skoro ono po stránce herní a příběhové. CS byl takový nejslabší, ale furt zajímavej výlet do světa Stalkera, kterej se snažil řešit neduhy a nedodělky prvního SOCH. To byl prostě hlubokej zážitek na kterej nezapomenu a kterej si pamatuju, jako bych tam skutečně někdy byl, jak na mě dýchla atmosféra kytarysty u ohně.. *2* Člověk se toho od ohně hodně naučit. To jakoby tiché obecenstvo telepaticky vysílalo každému nově přichozímu
  • MickeyMutant
  • Kurde skončil jsem omylem o komentář níže. :D
  • Vzniklo na to video na games, https://www.youtube.com/watch?v=3tv-vDOJmzM
    Snad ti to ukáže více modů.
  • Vážně? S Tencentem na výchopdě je spíš čína baštou mobilního hraní.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit