Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • čily se na konzolích prodalo asi 1,10 víc než na PC. 10% je teda šlušná vec ale něják mi nesedí že by se na pc jenom kradlo-
  • "Upozornění na to že si vymýšlíš"

    Určitě. Seknutí se i pár procent (kdy se navíc statistika prodeje měnila rok od roku) = vymýšlení. A pohádkář z toho udělal velký drama a do třetice ignoruje mojí pointu. Jak se řekl, natvrdlý trol a konzolový white knight...
  • Určitě s Complete modem, všechny tři díly
  • "respektive s prodeji diabla co si teď zveřejnil poloviční blbost."

    Ano. A argument nula proč je to blbost.... namísto toho celý odstavec o ad hominem fantasmagoriích o mojí osobě. Jo, rychle ti došel dech, trole...
  • Jako pacient by ses spíš ty sám měl řídit svým vlastním doporučením a neprojektovat si to ostatních.
  • Mimochodem to, že to je kravina je jen tvůj osobní názor, nebo máš pro to nějaký přesvědčivý data?

    A schovaný si pod reg. nickem proč?

    Komik...
  • doporucil jsem ti cestu, tuhle cestu co tu predvádíš poslední týdny uz nemuzes myslet vazne, priznej si, ze jsi zbytecna existence a buď to ukonči nebo začni znova.G6S
  • 0011
    *1* ty mě bavíš, já nereagoval na něj ale na to že sis tu svojí statistiku vycucal z prstu a líbí se mi jak kolem sebe kopeš, když si zjistil že si napsal blbost, respektive s prodeji diabla co si teď zveřejnil poloviční blbost. Upozornění na to že si vymýšlíš není žádný whiteknigthismus, jak se to tu na mě marně snažíš našroubovat. Btw co je s tím pohádkářem? Ty už nepoužíváš přezdívku Femto je kkt? Copak krize identity? *1* Teď mi pověz ještě pohádku o tom jak je čirá náhoda že dva anonymové používají stejnou argumentaci i termíny ať je to komplet *6*
  • To máš pravdu. Angličtina OK, ale přece jenom te jejich vlastní jazyk je na svém místě a je to více realistické. Je fakt, že na ukrajinské půdě mluvit anglicky není tak úplně to pravé.
  • O závchvatu hněvu mluví tenhle člověk:

    "Zastrel se uz proboha, nebo bez si hrat ten brak"

    Hehe... jak sem řekl, duševní troska, pacient s dokonalým talentem *** si do úst.
  • Máš k tomu nějakou statistiku a důkazy, že PC hráči kupujou 1 hru za dvacet let a že těch 30 mega vlastníků PUBG nehraje na konzoli (šup sem s tím), nebo jen hloupě troluješ a cucáš si z paty nesmysly?
  • co nám ještě povíš v záchvatu hněvu? Povídej...
  • tobě tady tady žilka rupe pod každým článkem, iso brak troll, co trollí všude, to bude někoho poučovat, lol :D
  • Coffin.Corner
    Mě tam ta angličtina vůbec nepasuje. V původním znění, tedy v ruštině má Stalker úplně jiný náboj, tedy alespoň pro mě.
  • xaxus = místní duševní mrzák femto/alucard dorazil. Jeho náklik ja jasný.

    Běž si dorovnat +/- ... už si v mínusu. Ty tu něco plácej o zastřelení se hehe... paciente..
  • Sem si jist, že si chtěl říct pohnou se 2 hrama. Ledaže bys nevěděl, o čem mluvíš...
  • Mě rupla žilka, protože sem setřel s tvojí pomocí toho přede mnou? Jistě komiku. Pobavils.

    Mimochodem, pointa debaty nebyla o tom, kde se víc krade. To, žes to vytáhl a tím tak už po druhé mojí pointu ignoroval (že se prodeje na PC nevyplatí), si jen potvrdil, že si konzolový whize knight hehe..
  • Hned se chytat za slovo, taky hraji všechny hry raději anglicky, ale v té rychlosti kdy běží text ( a není ho tam zrovna málo ) , tak člověk něčemu bohužel neporozumí, nebo si to nedá dohromady.. Zrovna u této hry jsem si tu CZ opravdu nainstaloval a to nejsem v ENG žádný začátečník.
  • Co se týče Diabla 3:

    www.usgamer.net/amp/diablo-3-reaper-of-souls-27-million-in-sales-shows-decline?espv=1

    V roce 2013, kdy už bylo prodaných nějakých cca kolem 20 mil. kopií, bylo PC aktivních 14.5mil hráčů.
  • 0011
    Hele jeho statistika je taky vycucaná z prstu, protože nemáme údaje kolik lidí witchera upirátilo oproti lidem co si ho legálně koupilo, ale lidí co si tu hru ukradlo na konzole bude mnohem míň než na pc. Díky za red herring argument, já nejsem fanboy pc ani konzolí protože mám oboje ale hlavní rozdíl mezi náma je, že ty jsi napsal nepravdu a já tě opravil, na základě čehož ti rupla žilka natolik, že si mě musel naprosto nepodloženě - protože nikde nic o konzolích v příspěvku o konzolích nepíšu- nazvat "konzolovým white knightem" salty much? *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit