Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Jo jsem rád ne že ne ale musí se vyvarovat všech neduhů dnešní doby pak to bude fajn *4*

    I když třeba to je jedna z těch her co jsem nedohrál ani za použití tehdy traineru, prostě to bylo ke konci hrozně těžké... kdyby vzali všechny Stalkery a uvařily z nich vyvážený koncept - ubrali na tom co člověka štvalo nejvíce ( přehaná účinnost nepřátelských zbraní,za to vaše zbraně se zničí moc rychle ) tak by to bylo super. Spíše je lepší si nedělat vysoká očekávání. Jo a aby tam byli i nějaké dopravní prostředky stejně jako byli původně v Stalker ale nakonec na ně nedošlo.
  • no můžou si vybrat. Vydají to jen na PC, kde je to samý zloděj a budou spoléhat, že si koupí aspoň 10% těch, co to budou hrát? A nebo to vydají na konzole, kde jsou lidé zvyklí hry kupovat a vydělají tak o mnoho víc? Jsem jako na trní, co si asi vyberou.
  • Ne nutně. Byl bych naopak rád, jenže ruku v ruce s dostupností na konzolích jde uzpůsobování ovládání a herních mechanik konzolím.
  • Jo. Tak mají aspoň záruku, že se to prodá, i když to bude fail. Na konzolích lidi koupí cokoliv.
  • To bude spíš jen konzolovka, nebudou riskovat ztrátu díky pirátství.
  • A jsem na to hrdý. Škoda tu hru tím ničit
  • Chápu, že autor článku projevuje skepsi. Zatím to vypadá, že vývoj hry teprve začíná (nebo začne) a tudíž rok vydání působí až moc optimisticky.
    Jen aby to nedopadlo jako s původně vyvíjenou dvojkou s komentářem "podcenili jsme to...".
  • tomekbobek
    Ty jsi tak nepřejícný člověče.
  • presne *1* .v roce 2021 muze jejich plan na vyvoj hry 100 skolabovat.to je funy *1*
  • Doufám že konzole ne, toto je pc exkluzivita.
  • V roce 2021 to nemusíme hrát, užijeme si to v reálu. *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit