Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Spíš jsou jediní ochotní platit za ten odpad co poslední dobou vychází. Bohužel si to konzolisti neuvědomují ale je s něma tak manipulováno až je to nechutné. Nedivil bych se kdyby zatím vším zas byli židi.
  • Johnny
    Absolutně nechápu jak se tvurci her pro dětičky okolo 6ti let mohli vubec dostat k něčemu takovýmu jako Sacred....
  • Lotr
    Nesoudím nehrál jsem.
    Ono to je v zásadě irelevantní. Porovnávám D3 při vydání se Sacred 3 při vydání.
  • přesně tak..ale pozor ona ti ta konzolová svoloč ještě s hrdostí oznámí že ZA TO PŘECE PLATÍ a proto jim tyhle naprosto nepovedené hry stále a dokola vydávají.... To já na PC platím za hry taky ale právě díky PC platformě a velkému portfoliu her nemusím kupovat každou blbost co výjde abych měl vůbec co hrát....
  • Tohle mi připomíná Assassina: AC 1 = pecka, AC 2 = pecka , AC3 = odpad
    Nechápu jak tohle mohl někdo dopustit Sacred byl skvělý a dohrál jsem ho několikrát. Dvojku už jsem nedohrál ale bavila mě hodně dlouho a určitě se k ní ještě vrátím. Tento 3. díl Sacredu jsem ronou odsoudil a budu dělat, že nic takového jako 3. díl nevzniklo.
  • kickasl
    Cože?! Styď se! Hanba! Být tebou radši se du oběsit.
  • Johnny
    protože je to studio o kterym sem nikdy neslyšel, a asi viděli jejci děti jak hrajou nějaky hry na ajfounu tak si řekli že udělat jen bezduchou konzoloidní rubačku bude asi dobrej nápad...
  • duchovní nástupce titan Questu je Grim Dawn a je to taky super hra která má napodzim vyjít a zatím je na steamu v Early accesu s velmi, velmi, velmi slušným obsahem!
  • Co to placas ? Konzole tady byli od jakziva a nidky nemeli vliv na pc scenu (jsem pc hrac)! To jen pochybni vyvojari a doba (penize hybou svetem) muzou za tuhle spackanou hru! Vzali jmeno zname znacky (ktera uz stejne byla mrtva) a pos*ali to!
  • což ale nic nemění na tom o čem píše pan Pů předvámi....
  • Johnny
    Největší zklamání co sem kdy zažil.... naprosto nechápu tu drzost.... to studio který tohle vytvořilo bych veřejně zlynčoval... *7* *9* *13*
  • ucho
    Jestli problém nebude ten, že za hry na konzole jsou lidé ochotní platit :)
  • Pixie
    Konzole ničí hry rok od roku víc a víc.Zlaté časy hraní her je pryč,snad se to ještě někdy vrátí a vývojáři nepůjdou jen po penězích.To zjednodušení herních mechanizmů konzole prostě mají na triku a to mi nikdo nevymluví. Bylo by mi to jedno,at si konzolisti dělaj co chcou,kdyby paralelně na PC vycházeli kvalitní hry jako dřív.Bohužel to už ted nejde,každá hra vychází na všechny platformy a pak to tak vypadá.
  • vonTossis
    No chtěl jsem ještě napsat, ze Diablo II pro mě bylo králem než vyšel Titan Quest, který je luxusní *4* A grafika se mi líbí i dnes.
  • slavek.skara
    Musím řící že totální zklamání na steamu dokonce žádají peníze zpět lidi :( Je strašná škoda jak dopadl tenhle svět.
  • Tak, tak :) Titan Quest má hlavně výborný kulisy - co může být lepšího než prostředí řeckých, egyptských a asijských bájí? Pro mě nejspíš už nic :)
  • Uzij si to kocourku
  • "rpg"? bez otevřenýho světa? achjo a první sacred jsem jako malej špunt hrál do zblbnutí.. měli z toho rovnou udělat adventuru.. možná, že by to dopadlo líp :)
  • Jack1947
    Hmm není to RPG a je to hacnkslash což je pro mne + + nemám co hrát takže nová hra, mlátička ač vyšlo (Ultra street fighter) Jdu do toho! O to víc když to má krásných 4/10... *5* To bude pecka. *4*
  • Ono už i Sacred 2 bylo lehce postižené konzolema...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit