Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Johnny
    Největší zklamání co sem kdy zažil.... naprosto nechápu tu drzost.... to studio který tohle vytvořilo bych veřejně zlynčoval... *7* *9* *13*
  • Pixie
    Konzole ničí hry rok od roku víc a víc.Zlaté časy hraní her je pryč,snad se to ještě někdy vrátí a vývojáři nepůjdou jen po penězích.To zjednodušení herních mechanizmů konzole prostě mají na triku a to mi nikdo nevymluví. Bylo by mi to jedno,at si konzolisti dělaj co chcou,kdyby paralelně na PC vycházeli kvalitní hry jako dřív.Bohužel to už ted nejde,každá hra vychází na všechny platformy a pak to tak vypadá.
    • to nejsou konzole, to jsou hraci...PC a konzole jsou dostupnejsi stale vetsimu okruhu lidi, tak se logicky kazdy snazi nabizet svoje produkty co nejvetsi skupine zakazniku....jednodussim hracum jednoduche hry, tech par narocnejsich az hardcore paranu trh proste nezachrani, resp. tak to chapou vydavatele.....
      • A proto mají multiplatformové hry na PC podělané ovládání a interface. Autoaim byl taky zaveden kvůli lidem a ne kvůli gamepadu, že ano...
        • /irony on
          samozrejme, protoze existence gamepadu napr. uplne vysvetluje, proc se uz ve strileckach nedelaji lekarnicky, ze ano....
          /irony off
    • Co to placas ? Konzole tady byli od jakziva a nidky nemeli vliv na pc scenu (jsem pc hrac)! To jen pochybni vyvojari a doba (penize hybou svetem) muzou za tuhle spackanou hru! Vzali jmeno zname znacky (ktera uz stejne byla mrtva) a pos*ali to!
      • Pixie
        Já už hraji hry od dob 8-bit počítačů( ZX-Spectrum) a tak mám o vývoji her trochu něco málo zmapováno a vidím jakým směrem se to ubírá.Ano konzole tu byli vždy,ale nemíchalo se to dohromady s PC hrami.Protože konzolisti koupí kde co a pc hráči jsou samí warez,vývojáři tedy upřednostnují vývoj her pro konzole aby vydělali a pak jen udělají port na pc ,hrůza (až na pár vyjímek).Na konzole bude hra vždy jednoduší na herní mechaniznumus, aby to vůbec tím gamepadem nějak dokázali ovládat,proto hrajeme pořád jen klikací hry, poslední dobou.Ještě jsem nevyděl RPG primárně vyvíjené jen na konzoli,které by by za něco stálo.Takže konzole mají velký vliv na PC scénu,jen malé % her se vyvíjí primárně na PC a pak port na konzole.Se divím, že v poslední době vyšlo ještě kvalitní RPG jako Divinity. U Sacred 3 je vidět,že je to dělané primárně na konzole,proto to tak dopadlo.
        • Zahraj si Dragon Dogma, Final Fantasy X atd.. ty historický idiote. Libí se mi, jak příjde čtyřicetiletý panic a začne mudrovat od kdy hraje. Kurvaa kdo je na to zvědavej?
          • Kup si něco na akné ty zakomplexovaný pubertální konzoláčku *1*
          • Dragon Dogma a Final Fantasy? Mám dojem, že se bavil o RPG. Než začneš někoho urážet, tak si radši doplň znalosti.
          • Radši zalez, na ty tvoje výjevy degenerovaného potrata není zvědavý už vůbec nikdo. Hraj si svoje Dragon Dogma a neblej ty svoje moudra tady. A vůbec, skončila ti vycházka a své klecové lůžko už máš ustlané, tak šup.
          • Pixie
            Takových lidí co nám je přes třicet a občas si zahrajem nějakou tu hru,třeba i s dětmi,je mraky ty jelito *3* Ale omlouvá tě to,že jsi ještě v pubertě a dostaneš rozum časem.Například u nás v legii (Aion-mmorpg) hrajou lidi v rozmezí 15-50 let.Pracující i školáci.Hrají tam i páry,manželé atd.. nevím v čem je problém? Každý si najde nějakou tu svoji chvilku na hru a pokec na Teamspeaku,občas srazy.Hry nehrajou jen děti.
            • tak mě pošli fotku s rodinkou ty tlustoprde...
    • ucho
      Jestli problém nebude ten, že za hry na konzole jsou lidé ochotní platit :)
      • wenceslaus
        To za hry na PC taky.
        • ucho
          ano, ale v porovnání s konzolemi méně...
      • Spíš jsou jediní ochotní platit za ten odpad co poslední dobou vychází. Bohužel si to konzolisti neuvědomují ale je s něma tak manipulováno až je to nechutné. Nedivil bych se kdyby zatím vším zas byli židi.
        • koukám, že tvoje prosba o nesmazání příspěvku měla zcela opačný účinek, nuda se dá zahnat jinak, flame je nanic, radši si přečtu věcnou diskusi kde se dozvím o hře ještě další podrobnosti, co nejsou v recenzi, i když u téhle fakt nevím...
      • což ale nic nemění na tom o čem píše pan Pů předvámi....
  • slavek.skara
    Musím řící že totální zklamání na steamu dokonce žádají peníze zpět lidi :( Je strašná škoda jak dopadl tenhle svět.
  • "rpg"? bez otevřenýho světa? achjo a první sacred jsem jako malej špunt hrál do zblbnutí.. měli z toho rovnou udělat adventuru.. možná, že by to dopadlo líp :)
  • Jack1947
    Hmm není to RPG a je to hacnkslash což je pro mne + + nemám co hrát takže nová hra, mlátička ač vyšlo (Ultra street fighter) Jdu do toho! O to víc když to má krásných 4/10... *5* To bude pecka. *4*
    • Uzij si to kocourku
  • Tohle měli udělat na tablet nebo mobil ,nemusíme srovnávat s diablem nebo helsingem tohle má akorát stejnou kameru ale ani za boha nepochopím jak může nějaký studio po takový době co na tom pracují vypustit tohle, tohle nestojí ani za stažení a o kupovaní nemůže být ani řeč
  • Škoda že to zas tak dopadlo, jedničku jsem měl celkem rád..
  • XXDarthVaderXX
    Se snad někdo diví? Když na velké hře dělá studio, které má spíše zkušenosti s menšími projekty... Ani tak na vývojáře bych nenadával, jako spíš na vydavatele a management. http://www.keengames.com
    • Johnny
      Absolutně nechápu jak se tvurci her pro dětičky okolo 6ti let mohli vubec dostat k něčemu takovýmu jako Sacred....
      • Tak jako ke všem konzolovým hrám...
  • vonTossis
    Z poslední doby určitě van Helsing II .. udělal mi mnohem větší radost než Diablo 3 i s datadiskem :) Škoda, že se pořád dokola mluví o Diablu jako králi - nejvíce hráčů sice má, ale zábavou podle mě ve svém žánru nekraluje. To Diablo II + LoD byla jiná liga. A to mám na Diablu III hodně hodně hodin. Sám jsem chtěl věřit, že to stojí za to. Datadisk pomohl, ale pořád to není ono.
    • Ristoro
      Divím se, že lidi nezmiňují naprosto vynikající Titan Quest. Na svoji dobu neuvěřitelná grafika, dlouhá kampaň a neskutečné možnosti v rámci tvorby postavy. Pro mě určitě nejpovedenější klon Diabla.
      • Súhlas. Torchlight 2 taktiež hravo prekonáva Diablo.
      • duchovní nástupce titan Questu je Grim Dawn a je to taky super hra která má napodzim vyjít a zatím je na steamu v Early accesu s velmi, velmi, velmi slušným obsahem!
        • Ristoro
          Hmm neslyšel jsem o tom, díky za info.
          • není zač....je to vlastně uplně stejná hra jako titan quest akorát se odehrává jinde a není tak barevná, spíš temnější...ale jinak se hraje uplně stejně! Stejně dobře jako před lety. Early acces obsahuje 1 a 2 akt a část třetího aktu, nepodporuje zatím MP a vyjít by to mělo napodzim! ENJOY
            • kaermorhen
              Potvrzuji. Grim Dawn je skvělý.
      • vonTossis
        No chtěl jsem ještě napsat, ze Diablo II pro mě bylo králem než vyšel Titan Quest, který je luxusní *4* A grafika se mi líbí i dnes.
      • Tak, tak :) Titan Quest má hlavně výborný kulisy - co může být lepšího než prostředí řeckých, egyptských a asijských bájí? Pro mě nejspíš už nic :)
  • deathfish
    Dalo se to očekávat, trailery a ukázky ze hry nebyly nic moc. Všude barvičky a hopsající postavičky. Ne, o prosekávání se hordami nepřátel, abych nakonec zapíchl final bosse, jen o tom to už dneska není.

    Je to škoda, ale co naděláme. Některé hry upadnou a jiné zase povstanou *12*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit