Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To je asi jedna z nejblbejsich her co sem kdy hral absolutne nezazivna a bavi asi tak 10 min
    • Nekrmte trolla.
      • ucho
        to není troll, on to beztak myslí vážně. stáhne hru, vyzkouší a po 10 minutách znuděně vypíná. takoví hráči prostě neví, co chtějí hrát a zkouší vše, taková logika naruby a lenost přemýšlet a vybírat si podle vlastního vkusu. pak na vše v diskuzích nadávat.
        • Nestotoznujem sa s nazorom vyssie ale nie som velky hrac. Hravam iba vybranych par hier a mojou oblubenou temou su hry stylu GTA. Musim mu vsak priznat pravdu ze tato hra ma nebavi. Mna strasne odradza archaicky nerealisticky fizykalny model. Hram hru ktora je z velkej casti aj o jazdeni autom a to auto jazdi ako stangla salamy na kolesach. Aj Driver z roku 1999 mal fizykalny model s ktorym sa tento ani nemoze porovnavat. Nechapem preco. Ako mohlo Volition napadnut ze urobia hru kde sa hrac presuva autom a takto to odflaknut. Ale aby si si nemyslel ze hru iba kritizujem tak oproti SR2 urobila velky pokrok. Toto som si uz aspon trochu zahral.
  • Odulin máš naprostou pravdu ve všem co říkáš. Mám nahráno 6 hodin a náramně se bavím jako už dlouho ne....Btw jak je to s předchozími díly na pc? V recenzi bylo, že se hraje špatně. Ve trojce se to ovládá bezvadně, jak je natom jednička a dvojka? Spravili to patche nebo to nemá cenu hrát když už hraju trojku?
    • no jestli se v trojce ovladaji vozidla jako ve dvojce tak to nema ani smysl hrat :)))))))
      • XorxoxTalarius
        Ve trojce je prekopanej jizdni model, je to ciste arkadovy model, ale do tehle hry to proste patri. Jizda bavi a da se to uridit i v plne rychlosti se zapnutym turbem :)
        • Luxusní jsou smyky s ruční brzdou, perfektně zpracovaný, zábava *1*
          • To myslite vazne alebo ako sarkazmus? Vazne sa Vam paci ten fyzikalny model? Ved 12 rokov dozadu mali hry podstatne lepsiu fizyku. Skuste trebars Drivera z roku 1999. Alebo skuste efektne prejst v SR3 na rucnej brzde zakrutou. Ved je to arkada tak parve tu by sa to malo dat. Lezne vysledok je zalostny. Ako som uz niekolko krat pisal ovlada sa to ako stangla salamy na kolesach. Je to rozhodne lepsie ako SR2 ale stale je to slabucke.... Pribeh fajn. Dalo by sa to koli nemu dohrat. Grafika o hodne lepsia ako SR2 ale ten fizykalny model ma silne odradza.
    • Jednička na PC není a dvojka moc skvěle zpracována není. Je relativně HW náročná, občas bugy, ale jinak šílené chování vozidel má 2. díl i na konzolích
  • Odulin
    Super gamesa. Mám za sebou 5 hodin a nemůžu si na nic stěžovat. Výborná hratelnost, humor, nadsázka, šílená akce, zbraně atd. Grafika mi přijde fakt pěkná (DX11), na mý 570tce to jede v průměru 40-60fps, ale hlavní, že i při těch 40 je to plynulý. Jooo takhle se mi to líbí;)
    • na 40 fps plynulé? a cos čekal, cukání? i na 30 je to plynulé
      • Odulin
        Ano, představ si, že jsem mohl čekat cukání. Ono to číslo samo o sobě ti ještě o "plynulosti" tolik nepoví. Samozřejmě čím víc, tím liíp, ale je kua rozdíl mezi 40fps ve Skyrimu a 40fps tady.
      • mirroj
        30? Prosím ťa. Ty máš asi normálne ľudské oči. Zarytý CSkar ti povie, že pod 100 FPS nič nie je plynulé.
        • RavenHolm
          Rozdíl mezi 30fps ,100fps či 250fps každý zkušenější hráč pozná. Ono záleží hlavně na hře, protože např. Risen mi šel na 30fps a s plynulostí jsem problém neměl. Stejně tak mi nevadí, že na Xboxu běží většina her na 30ti snímcích za vteřinu, ale když hraju s partou CoD4, tak jsem schopen hrát kvalitně jen s 250fps:)
          • blbost, kdyz mas 250fps, tak je jen mensi riziko, ze se fps propadne na mensi hodnotu, kterou ty budes schopen rozeznat. Pokud by byla jistota konstantniho 60FPS, tak ti to naprosto staci a nepoznas rozdil.
            • Mechwarrior_bw
              prosim ta hovor za seba a nie to komu čo stačí... rozdiel medzi 60 a 100 je úplne zretelný každému kto hráva pri vysokom framerate, tak ako hráči CS (101 fps)... samozrejme konzolový hráč alebo hráč s low-end PC navyknutý na 20-30 fps to rozozná iba veľmi ťažko.
          • Tohle poměřování fps mě vždycky bavilo, hlavně když někdo machruje s 250 fps a nakonec se ukáže, že má monitor s obnovovací frekvencí 60-75. :)
            • stačí vypnout v sync a i na monitoru s 60hz budeš mít 250fps ale taky tearing
          • Nepoznáš rozdíl mezi 100 a 250 fps ... říkej si co chceš, ale to nedokáže žádnej člověk ;)
            • Mechwarrior_bw
              niečo na tom bude...

              ale nie preto, že by to nebolo možné ale preto že 250 hz monitor asi nemá nikdo :)

              ale ten kto má 120 hz monitor a je navyknutý na vysoký framerate dokáže vidieť rozdiel medzi 100 a 120 fps. Čisto teoreticky by malo byť možné rozoznať i 150 fps od 250 fps (tých 250 limit kedy oko vníma obraz ako dokonale stabilný - ako súvislý tok svetla).
  • Pokud jsem touto serií nedotčený, stojí za to začít pěkně od jedničky?
    • Pokud začneš od jedničky s plným gustem si vychutnáš zrod svého budoucího gangu. Osobně doporučuji, já jsem v sérii ponořený od prvního dílu a neznám nic zábavnějšího, komplexnějšího s tak dlouhou trvanlivostí. Recenze mi přišla krátká, jakoby autor odehrál tak 3 - 4 hodinky a dál se nedostal. Chybí zde zmínka o Genki aktivitě, která je úplně ujetá *1* , vylepšování zbraní, úpravy pevností gangu, vylepšení schopnistí gangu, postavy .... Opět hromada úprav a Customizace (zatím jsem nedošel až k takovým úpravám sídla gangu jako bylo v 2. dílu)
      • Díky moc za odpověď, mám rád i GTA(od prvního dílu) tak mi to snad padne do noty *3* Existuje první díl i na PC? Našel jsem jenom dvojku a trojku *9*
        • Saints Row první díl je Xbox 360 exklusivní
          • Hmmm škoda, konzoli si kvůli tomu kupovat nebudu...
            • Alespoň od druhého dílu, kde je částečně vysvětlený konec 1. dílu. Možn někdy THQ udělá konverzi prvního dílu na PC, ale opravdu možná
      • XorxoxTalarius
        Bohuzel ty tam ani nejsou (upravy sidla ala dvojka), ovsem vzhledem k tomu, ze je potreba spousta penez na jine veci, je to mozna i dobre. :D
  • Urug
    Uvítal bych alespoň zmíňku o multiplayeru, pokud je tedy nějaký přítomen.
    • XorxoxTalarius
      Multiplyer je, ale jeste jsem ho nezkousel.
  • Úchylný to možná je, ale to nic nijak neubírá na epičnosti mnoha misí. Ta se zombíkama má překvapivě fungující atmosféru, ta tron-like je lepší, než celý takový Tron:Evolution, ta poslední patří k tomu nejparádnějšímu vyvrcholení, jaké jsem kdy viděl, parodický bonus na Marsu je taky skvělý, hlášky civilistů v pozadí skvělé...a když to člověk hraje tak nějak normálně, tak to ani tak úchylný není. To dvojka byla v tomhle ohledu daleko horší.
  • Optimalizace u tehle hry asi zadna nebyla. na jake koliv nastaveni klesne nebo zvedne fps max o 5+- .
    11.11 co dalo amd nic nezlepsi na strankach hry zadna zminka o patchi- ini nejde xDD
    Hra vypada zajimave ale hrat hru kde to pada s jednou 6950 (low-max) 25-60+ fps no neda seto hrat. Crosffire u tyhle hry ani nefunguje takze asi tak xD
    Obsah hry ked sem to par minut vydzel, vypada zabavne .
    *15*
    • XorxoxTalarius
      No nevim ... ja mam procesor E7500 a Gforce 460 GTX a jede mi to na high v DX11 uplne bez problemu.
      Tedy musim priznat za po casee hra trpi frame dropem, ale to je problemem prace s pameti a stremingu. Ovsem to se deje az po cca 3 hodinach hrani a staci vypnout a zapnout hru znovu.
  • Nevím, jak vás ale Saint Row:Third mě baví o dost víc než GTA. Je to víc vychytaný a herní mechanismi fungují skvěle a hlavně musím vychválit tvorbu postavy ta je prostě dokonalá i těch hadrů co na ní můžete oblíct no občas jsem měl problém si vybrat ale nakonec jsem si stvořil sexy upírku. A grafika se mi dost zamlouvá no a abych nezapoměl hra si střílí skoro ze všeho takže překypuje humorem, ale jsou tu občas i vážné scény takže sečteno podtrženo za sebe bych dal 9/10 a pro zvědavé tady je screen mojí postavy ze hry: http://imageshack.us/f/521/saintsrowthethirddx1120d.jpg/
  • Je to sice nehorazna uchylnost, ale to zde opravdu neni na skodu. Mozna bych dal i devitku. Bavim se u toho neskutecne a to ani neni zrovna muj oblibeny zanr. Rozhodne jedna z nejlepsich akcnich her letosniho roku. Pro me pravdepodobne i nejlepsi. V dnesni zaplave sra*ek opravdu povedeny kousek. Ale jak sam autor pise, chapu, ze to asi nesedne kazdemu.
    A miki, Tvuj subjektivni nazor Ti nikdo nebere, nicmene budes asi ve velke mensine:) Coz ostatne neni na skodu.. lisit se trosku od vetsiny:)
  • bezva, zkouknul jsem ty dve videjka a imho tohle je nejstupidnejsi hra co sem videl...
    takze pocitam, ze se toho prodaj miliony... no mile deti udelejte si na policce misto mezi NFS a CoD
    • Ty jsi koukam taky "plnohodnotnej" hrac a uberkritik co? Nic nez trashtalk.
      • kostejnesmrtelny
        Mě strašně baví to nadávání do "dětí" *1*, o těch lidech to hodně vypovídá *4*, jak co se týče jejich vlastního věku, tak co se kupříkladu análního znásilňování ze strany otce týče. *1*
    • To som si myslel aj ja, ale potom som to vyskusal a ono je to fakt dobre. Misie su fakt premakane, clovek nevie, co pride o chvilu, postavy strasne zabavne a aj ten humor, aj ked je dost uchylny, nie je samoucelny, ale prekvapivo celkom inteligentny. Takze toto je prave ta z hier, pri ktorej si myslim, ze ju deti v plnej miere neocenia.
    • Nekoukej ,hrej a pak mudruj !
      • jasne bezne si koupim neco co se mi nelibi =)
        stahni si to a dohrajto prosimte...
        • Napřed si to zahraju na Onlive , a pak se zařídím ;) PS: Dvojku jsem si koupil ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit