Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak pánové, teď jsem dohrál aktivitu Tygří eskorta. Kdo neví tak jednoduchý popis:
    Úkol: Řídit auto nebezpečným způsobem (protisměr, smyky, nájezdy atd.) ale nebourat, jinak spolusedící tygr Vám tlapou pořádnou ubalí a neppřibližovat se odchytové službě
    No já osobně měl pomalu záchvat smíchu *1*
  • Nic proti samotnému autorovi ani jeho dřívější práci, ale z této recenze jsem se prakticky nedozvěděl nic podstatného. Rád bych si přečetl především o technické stránce hry ... takhle jsem si sice "dobře" početl, ale stále nevím, zda bych si měl hru koupit : /
  • Odulin
    Super gamesa. Mám za sebou 5 hodin a nemůžu si na nic stěžovat. Výborná hratelnost, humor, nadsázka, šílená akce, zbraně atd. Grafika mi přijde fakt pěkná (DX11), na mý 570tce to jede v průměru 40-60fps, ale hlavní, že i při těch 40 je to plynulý. Jooo takhle se mi to líbí;)
    • na 40 fps plynulé? a cos čekal, cukání? i na 30 je to plynulé
      • Odulin
        Ano, představ si, že jsem mohl čekat cukání. Ono to číslo samo o sobě ti ještě o "plynulosti" tolik nepoví. Samozřejmě čím víc, tím liíp, ale je kua rozdíl mezi 40fps ve Skyrimu a 40fps tady.
      • mirroj
        30? Prosím ťa. Ty máš asi normálne ľudské oči. Zarytý CSkar ti povie, že pod 100 FPS nič nie je plynulé.
        • RavenHolm
          Rozdíl mezi 30fps ,100fps či 250fps každý zkušenější hráč pozná. Ono záleží hlavně na hře, protože např. Risen mi šel na 30fps a s plynulostí jsem problém neměl. Stejně tak mi nevadí, že na Xboxu běží většina her na 30ti snímcích za vteřinu, ale když hraju s partou CoD4, tak jsem schopen hrát kvalitně jen s 250fps:)
          • blbost, kdyz mas 250fps, tak je jen mensi riziko, ze se fps propadne na mensi hodnotu, kterou ty budes schopen rozeznat. Pokud by byla jistota konstantniho 60FPS, tak ti to naprosto staci a nepoznas rozdil.
            • Mechwarrior_bw
              prosim ta hovor za seba a nie to komu čo stačí... rozdiel medzi 60 a 100 je úplne zretelný každému kto hráva pri vysokom framerate, tak ako hráči CS (101 fps)... samozrejme konzolový hráč alebo hráč s low-end PC navyknutý na 20-30 fps to rozozná iba veľmi ťažko.
          • Tohle poměřování fps mě vždycky bavilo, hlavně když někdo machruje s 250 fps a nakonec se ukáže, že má monitor s obnovovací frekvencí 60-75. :)
            • stačí vypnout v sync a i na monitoru s 60hz budeš mít 250fps ale taky tearing
          • Nepoznáš rozdíl mezi 100 a 250 fps ... říkej si co chceš, ale to nedokáže žádnej člověk ;)
            • Mechwarrior_bw
              niečo na tom bude...

              ale nie preto, že by to nebolo možné ale preto že 250 hz monitor asi nemá nikdo :)

              ale ten kto má 120 hz monitor a je navyknutý na vysoký framerate dokáže vidieť rozdiel medzi 100 a 120 fps. Čisto teoreticky by malo byť možné rozoznať i 150 fps od 250 fps (tých 250 limit kedy oko vníma obraz ako dokonale stabilný - ako súvislý tok svetla).
  • DusanMPupak
    „Jakej máš plán? – Pozabíjet je všechny. To je dobrej plán.“ Musím říct, že dvojka mě bavila trochu víc (jedničku jsem nehrál), asi spíš proto, že ty nápady byly pro mě naprosto něco nového. Ve třetím pokračování tak člověk většinou tuší, co se bude dít. Ale i tak je tam mnoho zajímavých prvků a je vidět, že se autoři dost vyřádili.

    Skvělá zábava na deset hodin příběhové části a dalších X hodin různých vedlejších aktivit.
  • Joha
    Musím uznať, prvé Saints Row čo hrám a nenormálne sa pri tom bavím. Prehnané vtipy wreslingové chvaty pripravené pre nič netušiacich civilov a srandovné mini hry sú dôvodom prečo ma táto hra baví viac ako GTA 4. Síce tomuto chýba taký kvalitný príbeh ako v GTA ale čo ma potom, táto hra je ako stvorená pre hráča, ktorý jednoducho potrebuje vypnúť a trocha sa zabaviť.

    Jediné čo sa dá tejto hre vytknúť je grafické spracovanie a optimalizácia. Zábave to ale neškodí :D

    Vrelo odporúčam.
  • Nikdy by mě nenapadlo, že zrovna rovnice:
    Monitor má obnovovací frekvenci XX. Obvykle 60-75, výjimečně i víc. To znamená, že se jeho obraz obnoví XX za vteřinu. To je technický fakt, přes který nejede vlak.
    Pokud si hráč honí triko tím, že má XY fps za vteřinu na monitoru, jehož XX je menší, jsou fps navíc prostě a jednoduše ztraceny (nebo lépe řečeno nezobrazeny).
    Vůbec nechápu, že zrovna tahle záležitost překračuje rámec chápání tolika lidí.
    • DusanMPupak
      No, jak který monitor, profi hráč samozřejmě může mít klidně obnovovací frekvenci přes 100 Hz.
      • Mechwarrior_bw
        niektoré crt zvládnu aj 200 hz pri 1280 x 1024​ a možno i viac ... a 120 hz lcd sú už samozrejme na trhu.
    • XorxoxTalarius
      To mas to jako vysvetlit nekomu ze kdyz je neco HD, neznamena to ze to bude vypadat suprove, jelikoz to je pouze velikost rozliseni :)
      • HD = Hrubé Detaily *1* *1* *1*
  • jedním slovem HILARIOUS a pro mě oddychovka roku.
  • Série Saints Row je dle mého jedna z nerozvíjejících se sérií v herním průmyslu. Když vezmu, že Saints Row 1. díl byl co se možností úprav a trvanlivostí někde na úrovni GTA San Andreas, 2. díl přinesl kopec šílených aktivit, výborné customizace ať už osobních vozů náklaďáků, sanitek, policejních vozů, celková úprava gangu, svých doupat no a 3. díl si nechal to dobré z 1. a 2. dílu a přinesl nám ještě rozsáhlejší město, ještě šílenější aktivity, zbraně, možnosti úprav zbraní a schopností jak hráče, tak svého gangu (health, stamina ... ) tak si ani neumím představit co by měl přinést díl čtvrtý. Jinak ještě pochválím navazující příběh od 1. až po 3. díl. Kéž by se takto rozvíjeli všechny herní série. Zcela vážnš se bojím toho, zda-li 4. díl bude mít vůbec co nového do série přinést
    • Lepsie ovladanie (fizykalny) model. Ten ma silne odradza.
    • Rosáhlejší svět? Dyť ta mapa je úplně prťavá. Mnohem menší, než ve dvojce.
      • Ba naopak, z mého pohledu bych řekl, že svět je cca o 20% rozsáhlejší. Neber velikost mapy, ale i jako u GTA IV jsou rozsahlejsi budovy, stavby atd.
  • Úchylný to možná je, ale to nic nijak neubírá na epičnosti mnoha misí. Ta se zombíkama má překvapivě fungující atmosféru, ta tron-like je lepší, než celý takový Tron:Evolution, ta poslední patří k tomu nejparádnějšímu vyvrcholení, jaké jsem kdy viděl, parodický bonus na Marsu je taky skvělý, hlášky civilistů v pozadí skvělé...a když to člověk hraje tak nějak normálně, tak to ani tak úchylný není. To dvojka byla v tomhle ohledu daleko horší.
  • Odulin máš naprostou pravdu ve všem co říkáš. Mám nahráno 6 hodin a náramně se bavím jako už dlouho ne....Btw jak je to s předchozími díly na pc? V recenzi bylo, že se hraje špatně. Ve trojce se to ovládá bezvadně, jak je natom jednička a dvojka? Spravili to patche nebo to nemá cenu hrát když už hraju trojku?
    • no jestli se v trojce ovladaji vozidla jako ve dvojce tak to nema ani smysl hrat :)))))))
      • XorxoxTalarius
        Ve trojce je prekopanej jizdni model, je to ciste arkadovy model, ale do tehle hry to proste patri. Jizda bavi a da se to uridit i v plne rychlosti se zapnutym turbem :)
        • Luxusní jsou smyky s ruční brzdou, perfektně zpracovaný, zábava *1*
          • To myslite vazne alebo ako sarkazmus? Vazne sa Vam paci ten fyzikalny model? Ved 12 rokov dozadu mali hry podstatne lepsiu fizyku. Skuste trebars Drivera z roku 1999. Alebo skuste efektne prejst v SR3 na rucnej brzde zakrutou. Ved je to arkada tak parve tu by sa to malo dat. Lezne vysledok je zalostny. Ako som uz niekolko krat pisal ovlada sa to ako stangla salamy na kolesach. Je to rozhodne lepsie ako SR2 ale stale je to slabucke.... Pribeh fajn. Dalo by sa to koli nemu dohrat. Grafika o hodne lepsia ako SR2 ale ten fizykalny model ma silne odradza.
    • Jednička na PC není a dvojka moc skvěle zpracována není. Je relativně HW náročná, občas bugy, ale jinak šílené chování vozidel má 2. díl i na konzolích

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit