Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Fanúšikovia Série saints row, práve pre Vás sme spustili facebookovu komunitu venujúcu sa hlavne serii SR, ale aj mnohým iným novinkám zo sveta hier. Pridaj sa k nám a buď prvý kto vie o novinkách najlepšej hry na zemi :) Facebook/saintsrowsk
  • Professor Genki's Super Ethical Reality Climax ... pokud tě to nebere, můžeš o dům dál
  • Hra super, nejlepší co jsem za poslední dobu hrál a strašně mě nadchla. Co ale musim opravdu hodně pochválit jsou lety tryskáčem a jinými vzdušnými plavidly :D Hybnost klapek, chování křídla při nárazu (urve se) a celkově jejich zpracování je naprosto bombový ;)
  • Tím že si to zaplatíš je automaticky dostaneš ;) dá se použít tudíž jen jednou :)
  • di nekam tato hra je nejlepsi na svete
  • NECHUTNEJ jizdni model to ma,ale strasne moc..
  • Ahoj lidi, chtěl sem se zeptat, v talentech mám zaplacený, že si můžu koupit za peníze expy... nevíte, kde se kupujou ?
    předem díky za odpovědi *4*
  • Tak to si asi hru nedohrál. Je pravda, že se na začátku hra vleče, musí se plnit i vedlejší mise, což je někdy otravný, ale později se hra opět rozjede a nemá chybu. Nejlepší část je, kdy do hry vstoupí vojsko STAG. Od této chvíle jsou ty nejlepší mise. Jednoznačně nejlepší hra, kterou jsem hrál.
  • První tři mise naprostá pecka! Nabité akcí,užasnými zbraněmi i hudbou... Bohužel potom jsem stále čekal kdy zase nějaká taková přijde ale nestalo se :/ Bohužel dál už ty mise byly ve směs stejné,občas se přidala nějaká ta novinka,která se ovšem opakovala v dalších 10 misích... Na vizuální a příběhovou stránku jsem zpočátku nekoukal,protože jsem prostě doufal,že to bude hlavně "prdel".Po chvíli jsem zjistil,že se autoři nejspíš o nějaký příběh pokoušejí a dávají na něj důraz víc než na gampelay,což by funogovalo,kdy by to byl dobrý příběh :/ No nic,čekal jsem od toho asi moc...
  • jedním slovem HILARIOUS a pro mě oddychovka roku.
  • Nechapu jak ujet tem gangum co me honi po tom co rostrilim to teritorium kde jich je vic na jednom miste to musim pokazdy do svyho bejvaku ??? Dobry jako budget tak za 400 maximalne .
  • Ryba9
    já si kvůli gta 4 kupoval gamepad *1*
  • Jn.Proste..nejak mi to nesedlo.Za tu hodinu jsem si vytunil auta,koupil obleceni,vyblb jsem se a tak a pak uz na me zacal padat ten pocit.
  • DusanMPupak
    Každému, co jeho jest…
  • Respektuji tvůj názor, mně osobně ale GTA IV a jeho kamera, fyzika vozidel a celkové chování vyhovovali skvěle.
  • DusanMPupak
    Pokud je člověk pravák, tak nedává smysl používat pravou (šikovnější) ruku pro zbytečné natáčení kamery, když se může dle potřeb hráče vhodně natáčet sama. Případně nemá smysl muset používat k jízdě autem obě ruce, když plnohodnotně stačí jen jedna.

    Porovnávat jízdní modely obou Mafií je trochu komplikované. Hlavním prvkem modelu v původní hře bylo tlačení ručičky tachometru očima nahoru, hlavním prvkem u pokračování byla zábava.
  • Právě proto, že je to taková hovadina, že je to až zábavný, si tuhle hru normální člověk jako ty asi moc neužije viď? =D Tak sem nelez jestli s tím máš problém xP.
  • je to hovadina a vy ste vsichni hoovada a cela tahle stranka je hovadska *11*
  • Nic proti samotnému autorovi ani jeho dřívější práci, ale z této recenze jsem se prakticky nedozvěděl nic podstatného. Rád bych si přečetl především o technické stránce hry ... takhle jsem si sice "dobře" početl, ale stále nevím, zda bych si měl hru koupit : /
  • Tohle je arkáda proboha... A většina normálních nepřátel jednu ránu nepřežije...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit