Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hele tohle by chtělo Gamesplay ;) ještě aspoň na PC přidat Online Coop a nic mi nechybí (kromě slevy na DS3 ) :D
  • Kde je do pekla verze pro psVita??? s tím 15. březnem by možná nebylo od věci upřesnit, že vychází pouze verze pro ps4.Je možná trošku neprofesionální psát recenzi a neříct fakta!
  • Tak 15 dubna už bylo a hra na PC pořad nikde. *10* JA to už chci *14*
  • MikRyder
    Dá se s nimi ovšem bártovat.
  • Jack1947
    Asi tak no... *3*
  • PS neni drahy..drahe jsou na nej ty hry *7*
  • nightborne
    Příteli, snažit se Jacka naučit mateřštině je snaha zcela bezpředmětná =)).
  • Panove, hrali jste vubec DS nebo Salt and Sanctuary ? Maji stejne mechaniky jinak je to totalne rozdilny svet. Pribeh je vypraveny uplne stejnym zpusobem jako v DS (skrz itemy a NPC). Rolovani stejne, parry taky. Proste totalne na vlas stejne mechaniky. Pridali vetsi duraz na creed u kterych lze ziskat nove itemy, kouzla, apod.
    Jinak za me rozhodne souhlasim s bodovanim ... dal bych i 10/10 kdyby hra nepadala (ano na playstation hra pada) jinak dokonalost !
    Prosim udelejte si obrazek, az podle toho, co si hru zahrajete a to durazne ... jinak pak Vas nazor nema totalne zadnou vahu.
  • zase jsem mel pravdu...
  • U čísel se žádná koncovka nepřidává. Pokud chceš napsat slovo devítka číslovkou, tak napíšeš jen 9. Sám mám velké mezery v češtině, neber to jako výsměch, ale jako radu do budoucna *3*
  • Jack1947
    Takže se neřeší, jen 9ítka u 2D hry " ale i autorka co zjevně neumí psát recenze a tuhle hru dostala na recenzování za trest ? *1* Nj, Games, pokrok nezastavíš...
  • tu by očividne mala existovať cedulka sarkazmus :D
  • Tak vítej do party, čekali jsme tě *3*
  • MidnighT91
    tady se zase sešlo mrdloušů...
  • MidnighT91
    ...
  • Slečna Jiříková znovu v akci. Recenzovat něco čemu nerozumím není zrovna ideál pak z toho vyjde no ehm paskvil. Podobně píše snad už jen Honza Vrobel ten ale recenze píše za trest a čistě jen pro háky. Smutný osud herního webu :D
  • MidnighT91
    Na vysoký hodnocení má nárok jenom 3D Buď seš troll a nebo retar*...
  • Chaosborn
    Po Eitr už také nějaký ten pátek pošilhávám.
  • Takže žádná změna

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit