Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947

    Komiks znám jen letmo, ale i tady mi už bylo divné že dost postav prostě nezapadá do svých rolí. Sice jsem zvědavej na druhou sérii, ale za mě tohle tak max 62%

    Jistě, Sen je zajímavá postava( herec ho asi hrál dobře - i když dle předlohy ten komiksový vypadal mnohem drsnějc😎)  a to celé, i záporák Holbrook ušel ale, měl dost málo prostoru a byl v podstatě jen horší sen. Já jsem hlavně, myslel zprvu že se jedná o Sandmana toho Marvelu netušil jsem že jsou dvě naprosto odlišné postavy 😮😬 Mělo to své světlé nedotažené stránky John Dee mohl bejt lepší kdyby, nebyl utlej tak rychle moc podobných antipostav v filmech/séroších není.

    Jinak myslím že tady to s tou "diverzitou" krapet dost přehnali(Witchr hard!😐🤐), ale třeba 6 díl byl naprosto parádní! Taky nechápu že Sandman jako jiné seriály není v UHD, docela škoda neřikám že to je bůhvíjaké dílo ale v 21století už by člověk čekal, když jiné série to mají.

    Abych jen nehanil tak, Cereál exhibice  taky celkem pobavila, jen na můj, vkus, to bylo trochu natáhlé, na to že se tam v podstatě více než polovina děje prokecá, 10 dílů je až až... akce by neuškodila trochu více 😊😉 snad v další sérii.

    • iSpirit

      Je to ve 4K, v Dolby Vision a Atmos. Špatně jsi pirátil ;).

      • Jack1947

        SPíše to jde na scénu pozdějc ostatně jako Zaklínač nicméně ani u jednoho mi to až tak nevadilo^^ většina to stejně asi vypne po 6 dílu jestli teda vůbec vydrží^^ 😎😋

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit