Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • twicer

    Jojo, taky to tajně vyhlížím. Crew je skvělá, ale vtěchto edicích jsou to absolutní čučkaři.

  • Kverulant

    Ty luxusní edice jsou skvělé. Kdyby CC vydali absolutního Sandmana v jejich masivní edici, vůbec neváhám. Dokonce jsem jim i psal, ale bohužel na to drží práva Crew.

  • Kverulant

    No, většině lidí nevadilo, že do nich církev a Hitler cpali propagandu, že se musí "dobrý člověk" nutně tvářit na homosexualitu negativně - časem se podařilo část lidí úspěšně vygumovat k rozčileným reakcím pokaždé, když je někde něco souvisejícího s nimi. Proč by jim teď měla vadit antinenávistná propaganda ve jménu dobra?😎

    Není prostě lepší si kulturu užít, aniž by ses celou dobu hlídal jako pokusnej křeček, jestli už nemáš dostat elektrický šok, pokud neprojevíš nesouhlas? 😀

  • Kravicka

    Odpad, smazano po prvnim dile.

  • Jack1947

    SPíše to jde na scénu pozdějc ostatně jako Zaklínač nicméně ani u jednoho mi to až tak nevadilo^^ většina to stejně asi vypne po 6 dílu jestli teda vůbec vydrží^^ 😎😋

  • iSpirit

    Je to ve 4K, v Dolby Vision a Atmos. Špatně jsi pirátil ;).

  • Derp_1337

    Tokyo Vice vypadá zajímavě. Díky za tip.

  • Jack1947

    Já jsem jednou našel stránku, s skeny komiksů když jsem čekal na ten Kliffhangr jak se vyvine v šesté řadě TWD, a pak čuměl jak vrata, když zjistil jak moc se komiks liší 😮🥴!( to jsem musel utnout páč se pak předloha s tou seriálovou hodně začala proppínat) - začal jsem číst i japonského Dedpůla ale toho nedočetl a už ani nevím jak se jmenovala bylo to samozřejmně jen v angličtině ale těch komiksů tam bylo haafo.

  • Jack1947

    Myslím že ani tam hrát už nechtěl🤔

  • Jack1947

    Nebo někteří uživatelé co píšou komenty na CSFD ( tam se většinou orientuji u hororů - jindy du s kůži na vlastní nebezpečí)

    Už je známo dost že co je odpad na CSFD nebo v červených číslech je docela, dobrý film - Reef Stalked, THEY/THEM. Neplatí to vždy ale vyjímka je v tomhle případě super! 😋😊

  • Jack1947

    Třeba zatím největší ohnutí originálu díky plochejm charakterům ( Sorry LAnci  ve finále jeden z těch lepších) Rezident evil😑😐😣😯

    Tam jasně ukázali že tudy opravdu nééé -.-

  • Jack1947

    Severance nebylo zlé ale ke konci dost natáhlé...

    Celé téma hooodně super, jen to provedení začlo mírně pokulhávat😬 ale na druhou řadu jsem zvědavý.

  • Jack1947

    Náhodou seriál Preacher byl parádní jen škoda že, trochu více nerozvinuli komiksové téma  přišlo mi že čtvrtá řada dost spěchala... 2 další by to sneslo ale zase to mělo uzavřený konec věrný originálu a to se dneska celkem cení😎👌

  • Jack1947

    Dojnice fakt ne!  náhodou mi to příjde zajímavé jak se to bude dál vyvíjet ale každému něco jiného he.

  • Jack1947

    Byl ale zase pomohl utnout i jiné konce, ukázat že zločin se celkem vyplácí -.-

  • Jack1947

    Ono jde spíše o to že se tady těžko bude psát o TOkyo Vice (  i když to se dá s přitaženýma vlasama/ušima přirovnat k Yakuze :D) Black Bird atp... tohle je více herní svým obsahem. Kdoví třeba Sandman bude mít jednou i pořádnou hru mě by to rozhodně bavilo 👍

  • Jack1947

    Komiks znám jen letmo, ale i tady mi už bylo divné že dost postav prostě nezapadá do svých rolí. Sice jsem zvědavej na druhou sérii, ale za mě tohle tak max 62%

    Jistě, Sen je zajímavá postava( herec ho asi hrál dobře - i když dle předlohy ten komiksový vypadal mnohem drsnějc😎)  a to celé, i záporák Holbrook ušel ale, měl dost málo prostoru a byl v podstatě jen horší sen. Já jsem hlavně, myslel zprvu že se jedná o Sandmana toho Marvelu netušil jsem že jsou dvě naprosto odlišné postavy 😮😬 Mělo to své světlé nedotažené stránky John Dee mohl bejt lepší kdyby, nebyl utlej tak rychle moc podobných antipostav v filmech/séroších není.

    Jinak myslím že tady to s tou "diverzitou" krapet dost přehnali(Witchr hard!😐🤐), ale třeba 6 díl byl naprosto parádní! Taky nechápu že Sandman jako jiné seriály není v UHD, docela škoda neřikám že to je bůhvíjaké dílo ale v 21století už by člověk čekal, když jiné série to mají.

    Abych jen nehanil tak, Cereál exhibice  taky celkem pobavila, jen na můj, vkus, to bylo trochu natáhlé, na to že se tam v podstatě více než polovina děje prokecá, 10 dílů je až až... akce by neuškodila trochu více 😊😉 snad v další sérii.

  • Derp_1337

    Jo, to jsi popsal dost přesně. To, co se mělo původně odehrát během aspoň 10 až 20 dílů se nacpalo do 3 epizod.

  • Derp_1337

    Haha

    Díky za připomenutí Altered Carbon. 1. série patří mezi mých 5 nejoblíbenějších seriálů. 😎

    Ale ta 2. série to pohřbila. 🤮

  • Sallvator

    ze bude denerys nakonec silena jako otec bylo celkem jasne uz tak do 6 serie zacalo to tam uz bejt znat a necekal sem nic jineho, ta posledni kapka byla uz rychla a clovel by cekal ze ji ta zlost vydrzi aspon celou serii a ne ze umre v dalsim dile bohuzel h puvodnich 10 serii bylo 8 takze to co melo bejt na 20 dilu se narvalo do 3 epizod

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit