Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jamar28
    Teď ještě vyšla hra The Pillars of the Earth podle knihy od Kena Folleta.
  • JamesFaith
    Rainbow Six měl být začátek nové série?

    Pokud já vím, tak byl jen malou odbočkou Clancyho série Jack Ryan, ve které se hlavní hrdinové objevili poprvé a do které se pravidelně vraceli.
  • Taky mě udivuje, že není zmíněno LOTRO, protože to je hra která opravdu čerpá z knih a pouze jí nevykrádá pro "přitažlivější svět", o to víc je zarážející, že hlavní obrázek je z Assasin Creed: Mordor Edition, která je zasazená do LOTR světa jen proto, aby byla přitažlivější, nic proti hře, určitě je dobrá, ale s Pánem prstenů má společnýho asi tolik, jako párky z kosteleckých uzenin s masem
  • Vogon
    POZOR! Top 10 typů CLICKBAIT článků, s kterými se potkáte na INTERNETU. Číslo 7 Vás PŘEKVAPÍ! *8*
  • Opomněly se Conanovské hry podle R.E.Howarda,, hororové hry podle H.P.Lovecrafta a samozřejmě Glukhovského Metro 2033
  • Rhulad
    Jako dlouholetý čtenář se samozřejmě výběru můžu jen smát. První místo samozřejmě nekritická propaganda trapného Zaklínače. Studio které posílalo hráče před soud a brzdili výkon PC DRM, která žrala většinu herního výkonu, by si zasloužilo tak poslat do pekla. V současnosti navíc evidentně zaplacená podpora od MS na Xbox One X, předtím CDP stačil vydal na PS4 Pro patch, který hru ještě více zruinoval a narval tam více bugů.

    Samozřejmě ignorace The Old Hunters, což je jedno z nejlepších převedení literární předlohy(The Shadow over Innsmouth) do hry, samozřejmě když to tady nemá ani recenzi, jak by o tom mohla redakce vědět,
    • jamar28
      A jak to, co píšeš v prvním odstavci, jako souvisí s tím, jak se drželi knižní předlohy?
    • Náklik už začal. Je to pořád jeden a ten samej troll...
      • jo no, nechápu že si Tiscali nechá líbit, že jim tento trollík defakto opakovaně hackuje stránky
    • Na zdejší nekritickou propagandu dark souls od místních fanatiků pod multinickem to ale nemá.
    • pleteš se, Old Hunters je jednoznačně adaptace komixu o Kačeru Donaldovi, ačkoliv ne moc povedená
  • pb_historic
    Ještě bych přidal hru Godfather (2006) inspirována knihou Kmotr od M. Puzo.
    • Zase takový šlágr to nebyl. Adaptace sice dobrá, ale po technické stránce to byla strašná hra a zejména notně zastaralá už když vyšla.
  • Rhulad = Alucard = Akatosh = Femto.

    Sakra, mít tolik registrovanejch nicků, to už je na psychiatra. Naštěstí náklik a hate Zaklínače ho vždy prozradí.
    • Rhulad
      Nejsem si jistý, kdo je tu na psychiatra, takový hysterický brekot, co tu předvádíš, jsem dlouho neviděl. Někdo ti sáhl na bábovičku, co? Než tedy někoho obviníš, měl bys mít validní důkaz a samozřejmě čisto před svým prahem, což zrovna pochybuji, že máš po tvém projevu.

      Jinak přeji hezky večer a úspěšné chytaní všech zdejších fantomů. *3*
      • KrPa
        tvuj nick zde ale fakt vydam jen u clanku se zaklinacem a vzdy jen hate *1*
        • Rhulad
          jojo, rád nasírám chlapce s avatarem dívky, pak se mi lépe usíná.
          • KrPa
            nejaly vecny argument do diskuze bys nemel?
      • Já ti zase přeju úspěšný trolling a ať tě po změně nicku nikdo nepozná. ;) Musíš holt míň naklikávat, je to moc nápadný. ;)
        • Rhulad
          díky za rady, příště si místo plusek naklikám mínusy, snad mi to už vyjde a pak budou doufat, že nebudeš nikde poblíž, abys mě neodhalil. K tomu trollingu - osobně jsem si myslel, že je to jen upozornění na přílišnou adoraci někoho, kdo si to nezaslouží, ale pokud tvrdíš, že je to trolling, tak se nad sebou zamyslím.

          Takže resumé: klikat si mínusy, vyhnout se osobě atutard(předpokládám že pod jiným nickem tu nepíšeš, když jsi tak moralizující) a přestat trollovat.
      • Tak to ty jsi ten cringy edgy anonymek?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit