Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • WoW with SWTOR skin pack.
    • Ty uz to radsi nehraj....
  • Ach jo, začínám mít fakt tušení, že jak se začne o hře říkat, že přebere většinu hráčů wow, že se blizzardi připravují na obrovskou ztrátu hráčů..že...že...tak ta hra bude prostě hovadina. Copak nemůžou prostě udělat kvalitní MMO bez toho, aby v tom účinkovalo wow? To by snad i víc lidí nabralo. To stejný jak u FPS, před tím, než to vydají, tak to bude epictější než CoD, lepší příběh než CoD, nepřátelé s barevnějším maskováním než jsou v CoD...a to jsem věřil, že se pokusí jít uplně jinou cestou a stále trochu věřím, že ten rozdíl oproti wow bude natolik velký, že budu hrát novou hru s novýma a čerstvýma myšlenkama. Ale stejně se hype strhnout nenechám a rozhodně si to ještě nekoupím. Pořád mám totiž strach, že to nebude výborné MMO z universa SW, ale jen hra "lepší než wow", ale i tak se mi ta myšlenka s příběhem pro každou postavu a tak hrozně moc líbí, když to bude funkční, bude to vážně..mm..revoluce, řekl bych
    • Revoluce to není, tohle už mělo i AoC. Štve mě, že na to lidi zapomínají, neříkám, že ta příběhová linie byla nějak nadupaná, ale byla tam.
  • Jasne ja chapem, ze je to boss s Bioware a je to taka mensia pocta urobit s nim rozhovor, ale na druhu stranu by mozno bolo aj 10x zaujimavejsie spravit to s nejakym no-name vyvojarom ktory nema tak kvalitne naucene PR zvasty a vedel by povedat aj nieco z coho by clovek nemal pocit ze to su len kecy ked vtacka lapaju ;)....

    Len otazka ci by sa tam taky vobec nasiel :). Inak opat dobra praca.
    • A myslíš že lidi od Biowaru nechaj mluvit no-name vývojáře? Pokud to neni jejich tiskovej mluvčí nebo hlavoun, který ho tim pověřili, tak asi ne.
  • SWTOR bude jeste vetsi fail nez RIFT.
    • Úroveň trollů s křišťálovou koulí nějak upadá...
    • prdlacky vzdyt do swtor pujde snad cela amerika :D je to unich nejvic predobednana hra na PC.
      • no snad vyjde v ceske lokalizaci
        • No jasně a ve sběratelské edici k tomu budou dávat speciální sw LSD.
        • MishKonn
          Hra, která by podle zpráv vývojářů vydala na 10 Mass Effectů a má dostatek textů na 45 standardních románů? Nechci ti ničit naději, ale mám silné tušení, že tohle nevyjde. A vytvořit neoficiální překlad by trvalo minimálně 5 let.
          • to je kolik slov cca? rád ti zpřesním výpočet a možná bych ti řekl i cenu překladu.
            • smejki
              Jediný směrodatný údaj je počet slov.

              Doba překladu... počítej s tím, že jeden překladatel a plný úvazek zvládne za jeden den zhruba 4000-5000 slov. U studentů se dá počítat s 1000 slov denně.
            • na oficiálním fóru jsem našel informaci o 800 000 řádcích DIALOGŮ...
            • MishKonn
              S překlady (her) nemám valné zkušenosti, tudíž se omlouvám, pokud jsem vypustil blud.

              Na druhou stranu, pokud jen jeden Chapter (z celkoých tří) příběhu pro jeden Class (z celkových osmi) vydal na tolik textu, co původní KotOR (oficiální a potvrzená informace, vypuštěná jedním z vývojářů při interview), můžeš si udělat docela slušnou osobní představu o tom, kolik toho textu nakonec bude. Připomínám, že osobní příběhy jednotlivých classů nezahrnují dialogy ve městech, flashpoints, operations...

              Netrval překlad původního KotORu něco přes rok?
            • informace o řádcích je fakt výživná (což není nic proti tobě. vím, že tuhle prázdnou informaci vypouštějí vývojáři rádi). Je řádek pět slov nebo deset? to je rozdíl 100%, informace k prdu.
            • MishKonn
              Nejsem si jistý, jestli to bylo někde uvedeno...věřím, že jsem zachytil něco o tom, že již mají 15 000 řádků textu, nicméně to už může být pasé.
  • SA-reg
    Sakra, zrovna nemůžu najít tenčlánek od betatestera, kterej si stěžuje, že je to jen rychle nudící kopie WoW se světelnými meči. A když jsem ho měl, tak žádná novinka o TOR nebyla...

    No nic, přidám se k davu.
    SWTOR je nejlepší!SWTOR je nejlepší!SWTOR je nejlepší!SWTOR je nejlepší!SWTOR je nejlepší!SWTOR je nejlepší!SWTOR je nejlepší!SWTOR je nejlepší!SWTOR je nejlepší!SWTOR je nejlepší!
    • Sám bych to lépe nenapsal. Ten hype je neuvěřitelný, něco jako davové šílenství. Však on člověk pak vystřízlivý až si to zahraje. Rift měl podobný hype a jak dopadl? Škoda mluvit. Tím nechci tvrdit, že to bude špatný, já bych si přál aby to bylo dobrý, ale ta úroveň kvality mmorpg je za ty roky dominantního postavení World of Warcraftu tak zplundrovaná, že je na místě mít určité pochybnosti.
      • sak zahrajes nez vylevelujes na max a pak uvidis. Bud to bude slabota a timpadem bb a nebo budes pokracovat. ja myslim ze ten leveling bude dobrej. Beru to tak trochu jako treti dil kotoru:}
        • SA-reg
          >Beru to tak trochu jako treti dil kotoru:}

          Hmm, ale lidi jako ty Bioware moc nepotřebuje. Je to MMO a tak potřebujou měsíčně platící zákazníky.

          Hrubě si rozdělme lidi, co to budou hrát:
          1. MMO fandové... vyzkouší, pár zůstane, zbytek zpět do WoW nebo skočí do TERY a GW2.
          2. Hardcore SW fanodové... je jim jedno jaký to je, hrajou i kdyby to byla obří sra*ka.
          3. Softcore SW fandové a PC hráči, co chcou KOTOR3... projdou si příběhy a můžou to kašlat.

          Podle všeho se Bioware v PR zaměřuje na 3., ale měli jít po 1. Takže ne EPIC EPIC STORY, ale zajímavý herní mechaniky a endgame obsah, co udrží platící hráče. Průměrnej MMO hráč kašle na lore, příběh a dabovaná videa. Chce jen vědět, co má udělat aby se dostal dál a před ostatní a měl lepší výbavu a postavení ve hře...
          • Souhlas, lidi co znám jde u mmo jde primarně o dvě věci PVP a PVE, příběh berou jen jako takovej bonus, většina si ani není schopná přečíst ten quest.
            Tahle hra má ale docela velkou šanci že zaujme lidi co mmo moc neberou díky kvůli příběhu a questum který asi budou na větší úrovni než jiné mmo (i když pochybuju že tam nebudou questy-10x něco zabíj,přines to tamhle.., ale bude to lépe podané), tihle lidi si ale hru zahrajou ale nakonec je přestane bavit a odejdou, né většina ale část určitě.
            PVP tahle hra podle mě nebude nic extra, vlastě je to skoro to stejné jako wow a navíc např. takovej GW2 bude určitě v tomhle směru zábavnější.
            PVE, podle toho jednoho videjka nemůžu moc soudit ale moc mě nezaujalo, i když si myslím že se jen jednalo o nudného bosse (proč nám ho předváděj netuším).Každopádně bude muset být minimalně na stejné úrovni jako wow nebo dokonce lepší jinak se mi nevyplatí opustit partu lidí a přecházet.
            Takže jedinej kdo tuhle hru bude určitě hrát jsou SW fanoušci a lidi co žerou Bioware.
          • Cahir
            Zaměření na endgame obsah bylo několikrát zdůrazňováno.

            Co se příběhu týče, bylo řečeno, že za každou postavu má být dlouhý až 200 hodin. Bude rozdělen do tří aktů, což znamená, že 1 akt je stejně dlouhý jako celý KOTOR. Příběh za Republiku se má prý naprosto lišit od toho za Impérium. Hráč, podobně jako v ostatních hrách od BW, bude moci rekrutovat NPC, kteří budou mít vlastní příběh, budou na hráčův postup různě reagovat a bude možné plnit jejich questy. Takže i když budeš na endgame kašlat, měla by ti hra vydržet hodně dlouho.

            Uznávám, že tato obří čísla nic nevypovídají o kvalitě, ale mě osobně přesvědčuje fakt, že hlavním designérem je James Ohlen, kterého považuji za jednoho z nejlepších tvůrců RPG.
            • Cahir
              Co vím, tak Bioware chtělo MMO dělat už v době KOTORu, ale nemohli si to dovolit. Co se příběhu a scénáře týče, pracují na tom prý už hrozně dlouho.

              Tím chci říct, že myšlenka ze strany tvůrců mohla být nezištná, o byznys asi začalo jít, až když se do věci přimíchal vhodný distributor.

              Nezbývá než doufat, já osobně hodlám po vydání pár měsíců počkat a na základě přijetí se rozhodnu.
            • SA-reg
              Jo, bylo to řečeno.

              Ale proč je to teda MMO? Zní to jako by Bioware chtěli vybrat co nejvíc lidí. Jako by si nad KOTORem 3 řekli: "Udělejme z toho MMO, lidi, co chcou KOTOR 3 to stejně sežerou a možná chytnem pár ryb navíc."

              No jo, chytrej business krok.

              Ale zkoušejí něco nového. Třeba to vyjde. Třeba ne.
  • ZA HORDU ZIVOT POLIZIM!!!!!!!!!! LOK'Thar Ogar!! *1*
  • Zayl
    Bude to epické, bude to vylepšené, bude to skvělé, jsme pyšní na náš team...

    Nemůžu si pomoct, ty rozhovory jsou jak přes kopírák. Beru že je to součást PR, ale sakra, dyť všechny studia melou to samé. *7*

    V tom rozhovoru se nenacházela ani kapka nové informace.
    • Co ty bys rekl kdyby na tom zalezela tvoje vyplata :) Ze nas tym ma strasne problemy, ze hra stoji za starou belu a nikdo ji nekupujte :) Taky na druhou stranu zalezi na co se toho cloveka ptas, a jestli za kamerou stali naci ocasi co moc neumi anglicky tak se neni co divit ze nedokazou zaprest zajimavy rozhovor...
      • Někteří ocasi neumí moc ani česki...
  • xixixao
    Muzyka - co na to říct, jede jako dobrá muzika :D Hra mě sice stále nepřesvědčila, ale jestli bych se nechal od někoho "překecat", tak rozhodně od něj (nejlepší jsou sekvence adjektiv za sebou, opravdu neuvěřitelný výkony) :)
    • Jo ty jeho "ctyrsprezi" superlativu jsou epicky komplexne genialne promysleny. *7*
  • Paul_cz
    Bylo by možné zahrnovat v těch rozhovorech i otázky? Nejlepší rozhovor co jste zatím vydali byl ten z E3 o Deus Ex 3...a tam otázky byly.
    • sleepless
      Zminovany rozhovor probihal trosku jinak, to zalezi obvykle na vyvojari a jeho spolupraci s nami. Zrovna se to hodilo. GC rozhovory jsou vsechny bez otazek, protoze by tezko nekoho zajimalo nase blekotani a umele by to natahlo delku rozhovoru :)
      • Kori
        Ha, a já myslel, že tomuhle se zrovna říká prezentace nebo tak nějak... rozhovor je většinou mezi dvěma a více lidmi -)
        • janchor
          Jde o rozhovor sestřiženej do souvislýho povídání.
      • Mě to vaše "blekotání" také zajímá, více mě to vtáhne do rozhovoru.
      • Paul_cz
        Když to blekotání je část zábavy :-). Škoda.
        • janchor
          Věř mi, není.
  • Přijde mi to, nebo ten pán sám ví o SW velký kulový? Protože tam řiká, že pude hrát za IMPÉRIUM a REPUBLIKU, tu republiku beru.. ale impérium? Vždyť to se vybudovalo za éry Sidiuse a Vadera... ach, už ani neví co dělají :-(( Jaká škoda
    • Hairy_Ass
      Pojem Sithské impérium ti asi nic neříká, co? Existuje už od dob, kdy se uprchlí temní Jediové dostali na planetu Korriban (několik tisíciletí před událostmi v KotOR I), po Velké hyperprostorové válce (opět tisíce let před KotOR I) se pozůstatky Sithského impéria ukryly na okrajích Galaxie, kde čekali až do událostí po KotOR II, aby několik set let poté zahájily válku proti Staré galaktické republice (události The Old Republic). Tahle válka asi pro Sithské impérium moc šťastně nedopadne, protože Republika existuje dál ještě asi 3000 let do událostí filmové ságy, kdy vzniká to tvoje Impérium.
      • řekl tam snad něco o sithech? Ne, jen řekl Impérium, tak si mě klidně mínusujte a klidně mě kritizujte, když nepochopíte smysl mé kritiky. myslel jsem to, že on odkázal na IMPÉRIUM, nikoliv na Sithskou velmoc
        • MishKonn
          Místo tvého plácání tady na fórech ti doporučuju se podívat na cinematic trailery ke hře, jmenovitě "Return". Tam padne "Sith Empire" minimálně dvakrát. Až to uděláš, tak si dej facku, zalez do kouta a STFU.
        • Hairy_Ass
          Smysl tvé kritiky je úplně na hlavu. Ve světě SW existuje poměrně velké množství "impérií", kterým se může říkat Impérium, aniž by to vždycky znamenalo to impérium, kde vládl Palpatine alias Sidius. Smiř se s tím.
        • Cahir
          Myslíš Sithské IMPÉRIUM? *3*
      • Hairy_Ass
        Můžu se zeptat, za co mám ten mínus? *9*

        Velmi vtipné. *1*
        • Můžeš. :)
        • odeme velke plus i kdyz hlavne za tu fotku sire :)
          • Zayl
            Chudak Appleby.
        • Cahir
          Hemží se to tu různými pochybnými existencemi...
    • Ne, Sith Empire existovalo mnohem mnohem dřív než za dob Vadera (viz. http://starwars.wikia.com/wiki/Sith_Empire). Proto je úplně korektní, když Muzyka řekne, že můžeš hrát za "Imperial Faction", protože to vztahuje právě na něj. Věřím, že v BioWare ví celkem dobře co dělají. Ale že byl rozhovor jen PR kecy, to je věc jiná a ne zas tak překvapivá.
      • ono to je prave spis mateni jazyku.. Sith Empire neboli Imperium je spis takove uskupeni fungujici vedle republiky.. jestli se nepletu tak politicky se jedna porad o republiku, ktera vladne.. nebo se pletu? dekuji za odpoved nemam v tom diky podobnym prispevkum jasno :)
        • Hairy_Ass
          Republika pořád existuje, ale jen asi polovině Galaxie, zbytku vládne Sith Empire.
    • madmanito
      Jestli Sith Empire neni imperium tak uz nevim....
    • Cahir
      Bože. *7*
      Nechápu, jak může být někdo nevědomý natolik arogantní, že než aby si raději něco k tématu našel, obviní z chyby někoho jiného, klidně i šéfa Bioware.

      Příběh Old Republic se odehrává několik tisíc let před filmovou ságou a Impérium, o němž Muzyka mluví, není to samé, v jehož čele stanuli Imperátor s Vaderem.

      Je-li někdo arogantní, protože je v něčem lepší než ostatní, je to vcelku běžný jev. Je-li arogantní nějaký vypatlanec, nepřestává mě to nikdy udivovat.
      • Až začneš někoho kritizovat, tak si dej dohromady gramatiku :-)) ty MuzYko :-D

        Dole máš moje vysvětlení k tomuto nedorozumění :))
        • Hairy_Ass
          Ty si komik! *1*
        • Cahir
          Trolluješ, nebo jsi vážně tak vymaštěnej? Jestli to druhý, tak mě pomalu začíná přecházet zášť a spíš je mi tě líto. Ten člověk se jmenuje Ray MuzYka. *3*

          To tvoje "vysvětlení" mě opravdu nepřechčije, jsou to jen chabé výmluvy. Opět jsi mě přesvědčil, že jsi arogantní hlupáček - než abys přiznal chybu, začneš se vymlouvat. Sithské impérium je také běžně označováno jen jako Impérium, tak se prosím přestaň ztrapňovat. Proto se např. jedno povolání jmenuje Imperial Agent a ne Sith Imperial Agent...
    • To spise Ray nevi o cem keca :) kdyby tam mluvil Dallas Dickinson tak by to bylo lepsi.
      • Takle to dopada když se začneš fušovat do universa, který znáš nejdál z toho co můžeš vidět v televizi / kině.

        Doplň si mezery a pak kritizuj druhé, natož pak lidi co dělají na něčem velkém, v čem by takovouhle epickou chybu nemohli udělat, neboť by to znamenalo jejich naprosté ponížení.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit